Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Melduję poproszona przez Ulkę, że kasa zebrana na bazarkach przez Nadziejkę 😘 została wydana zgodnie z założeniami bazarków na koty Pani Marietty. 

Dziękujemy pięknie i Uleńce cegiełkę do rzuconą na karmę 17 zł 😘

Wstawiam zdjęcia :

 

IMG_20210801_225918_copy_374x325.jpg

IMG_20210801_224127_copy_374x360.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra napisał:

Melduję poproszona przez Ulkę, że kasa zebrana na bazarkach przez Nadziejkę 😘 została wydana zgodnie z założeniami bazarków na koty Pani Marietty. 

Dziękujemy pięknie i Uleńce cegiełkę do rzuconą na karmę 17 zł 😘

Wstawiam zdjęcia :

 

IMG_20210801_225918_copy_374x325.jpg

IMG_20210801_224127_copy_374x360.jpg

Ślicznie dziękuje:)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu kochana, przepraszam, muszę kupić chociaż tablet, chyba, że wrzucisz mi po kilka nowych fot chłopaków na mess czy przez MMS na tel. Nie zrobiłam nowych ogłoszeń, wiszą te same dla trójki chłopaków. wyróżnione do 30 sierpnia. Rozmawiałam o nich z  wszystkimi, których mogłam prosić o pomoc. Trzymam za nich nieustannie, bardzo im kibicuję

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cavisia w DT u Ewy we Wroclov, trochę zdrowotnie do ogarnięcia, szuka domu. 

Kotek Hugo, któremu zrobiłam ogłoszenie Katowice dalej czeka, nikt nawet nie spytał o niego 😭

Jeden link udało mi się  wstawić, kopiuję kolejne i jak wstawiam to wchodzi ogł Ivci, nie wiem dlaczego, gdzie Gapa robi błąd 🤔🙄

Link to comment
Share on other sites

Ja na szczęście uczulenia nie mam, jak mialam rottweilery to miałam i kotkę ale adoptowałam średniego pinczera jak miał 5 lat i on niestety ma ochotę zapolować na kota. Bo suczka też średnia pinczerka alew wychowana od szczeniaka na koty nie reaguje tak jak wszystkie moje poprzednie psy ale Maksa niestety nie ja wychowałam, wzięłam go bo chciano go uśpić i poza chęcia gonienia kotów jest grzeczny więc trudno, muszę się obejść bez kota.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, dwbem napisał:

Ja na szczęście uczulenia nie mam, jak mialam rottweilery to miałam i kotkę ale adoptowałam średniego pinczera jak miał 5 lat i on niestety ma ochotę zapolować na kota. Bo suczka też średnia pinczerka alew wychowana od szczeniaka na koty nie reaguje tak jak wszystkie moje poprzednie psy ale Maksa niestety nie ja wychowałam, wzięłam go bo chciano go uśpić i poza chęcia gonienia kotów jest grzeczny więc trudno, muszę się obejść bez kota.

Moje adoptowane psy na szczęście akceptują koty nasze i tymczasy.Ale to tylko w domu.Stale przebywająca kolo domu kotka podrzutek tez ich nie rusza.Ale w terenie...Strasznie,ręce by powyrywały jakby były wieksze.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Bgra napisał:

Guccio nie bij, z archiwum wyciągnęłam ogłoszenie Ivci na Katosy, niech wisi, jest nie wyróżnione. 

https://www.olx.pl/d/oferta/iva-roczna-malenka-kotka-CID103-IDJtQH7.html

Trzymam kciuki:)

19 godzin temu, Bgra napisał:

Tysiu kochana, przepraszam, muszę kupić chociaż tablet, chyba, że wrzucisz mi po kilka nowych fot chłopaków na mess czy przez MMS na tel. Nie zrobiłam nowych ogłoszeń, wiszą te same dla trójki chłopaków. wyróżnione do 30 sierpnia. Rozmawiałam o nich z  wszystkimi, których mogłam prosić o pomoc. Trzymam za nich nieustannie, bardzo im kibicuję

 

Bardzo dziękuję. Jak Cię znaleźć na messenegerze? To podeślę nowe zdjęcia. O chłopaków nikt nie pyta, na szczęście cokolwiek ruszyło i chociaż miot szczeniąt powoli znajduje domy... została jeszcze ich mama, no i 3 chłopców radarowców.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Trzymam kciuki:)

Bardzo dziękuję. Jak Cię znaleźć na messenegerze? To podeślę nowe zdjęcia. O chłopaków nikt nie pyta, na szczęście cokolwiek ruszyło i chociaż miot szczeniąt powoli znajduje domy... została jeszcze ich mama, no i 3 chłopców radarowców.

Jakieś fatum nad nimi wisi, przecież niczego chłopakom nie brakuje 😭

Zaraz napiszę na priv moje dane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bgra napisał:

Jakieś fatum nad nimi wisi, przecież niczego chłopakom nie brakuje 😭

Zaraz napiszę na priv moje dane. 

I tyle lat bezdomni :( Nie rozumiem tej całkowitej ciszy. Misiu wcześniej miał dom u bezdomnego pana (jak Wafelek), ale Pan się rozchorował... Śliczny, ma cudowny charakter (Misiu, nie pan), a i tak siedzi u Rafała...

Wysłałam już zdjęcia. Dziękuję za namiary.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyśka) napisał:

I tyle lat bezdomni 😞 Nie rozumiem tej całkowitej ciszy. Misiu wcześniej miał dom u bezdomnego pana (jak Wafelek), ale Pan się rozchorował... Śliczny, ma cudowny charakter (Misiu, nie pan), a i tak siedzi u Rafała...

Wysłałam już zdjęcia. Dziękuję za namiary.

Podmieniłam zdjęcia na tych wykupionych ogłoszeniach, jak co coś da (nie mam doświadczenia) to zrobię nowe ogłoszenia pod koniec miesiąca. Takie fajne psy, muszą gdzieś być te ich nowe domy 👊

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...