Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Dnia 17.06.2021 o 08:49, Nadziejka napisał:

 

Czaruje kolejny pisnuniom i czesc druga bedzie na pomoc kocinkom Marietkowym

 

 

                               Pin on Tatty Teddy
     Kramik na dwa piesionki i kotelki Marietkowe rozliczam
 Zapraszam na kolejny  Na Pomoc Dla Kocinkow Pani Marietty Z Calej Duszy                           

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Dzięki Tobie♥️

E tam... Wszystko Twoja zasługa :)

Ale dużo się tu dzieje na wątku, kotki domki znajdują :) A w naszej Arkadii zakoceni po uszy, maluchów pełno, adopcje stoją.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

E tam... Wszystko Twoja zasługa :)

Ale dużo się tu dzieje na wątku, kotki domki znajdują :) A w naszej Arkadii zakoceni po uszy, maluchów pełno, adopcje stoją.

Koty znajdują 🏠 na Śląsku 😹.

P.Marietta nie złapała dwóch kotek i pojawiły się maluchy.Na szczęście tylko 2.Jeden ma ogłoszenia a drugi jeszcze jest za mały.Kocice będą łapane jak odkarmia maluchy.

Tam nie ma dt,nie ma gdzie kotów zabierać 😭.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, UlaFeta napisał:

Jacuś teraz Kacperek 🤣

IMG-20210623-WA0001.jpg

 

6 godzin temu, UlaFeta napisał:

Agatka teraz Abi i Emilka🤣

IMG-20210615-WA0002.jpg

 

Dnia 2.07.2021 o 14:46, UlaFeta napisał:

Koty znajdują 🏠 na Śląsku 😹.

P.Marietta nie złapała dwóch kotek i pojawiły się maluchy.Na szczęście tylko 2.Jeden ma ogłoszenia a drugi jeszcze jest za mały.Kocice będą łapane jak odkarmia maluchy.

Tam nie ma dt,nie ma gdzie kotów zabierać 😭.

 

                Pozdrawiam tulinkam wszystkie wszystkie                              

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2021 o 21:12, guccio napisał:

To jest okaz buraska taaaaaki!!!!!

               Gucinkowo calunkie tez najmocniej pozdrawiamy

Cioci cos mniej ostatnio                                    

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Kilka dni wyjętych z życia, moja migrena dała mi fest w kość, jeszcze kilka dni zrobię nowe ogłoszenia tomaszowskim psiakom. Tysiu zdjęcia dostałam, dzięki🙂

Na spokojnie poogłaszaj, kiedy poczujesz się lepiej. Wyślę Ci jeszcze Misia Maćka, po ostatniej wizycie okazało się że owczaruś nasz ma... nie 6, a 10 lat minimum :( A taki śliczny jest, puchaty no i charakter ma cudowny. Później poproszę Cię o link do ogłoszeń (chociaż jednego - na pdostawie tego jednego znajdę resztę), wyślę Dziewczynom ze Stowarzyszenia.

Ja wracam po przerwie, choć nie na długo. Mam tylko luźniejszy dzień, próbuję ponadrabiać chociaż parę wątków. Sporo się u mnie dzieje, ciężko będzie wrócić w rytm regularnego odwiedzania Forum. Niemniej jednak... chociaż tutaj się przywitam :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Na spokojnie poogłaszaj, kiedy poczujesz się lepiej. Wyślę Ci jeszcze Misia Maćka, po ostatniej wizycie okazało się że owczaruś nasz ma... nie 6, a 10 lat minimum 😞 A taki śliczny jest, puchaty no i charakter ma cudowny. Później poproszę Cię o link do ogłoszeń (chociaż jednego - na pdostawie tego jednego znajdę resztę), wyślę Dziewczynom ze Stowarzyszenia.

Ja wracam po przerwie, choć nie na długo. Mam tylko luźniejszy dzień, próbuję ponadrabiać chociaż parę wątków. Sporo się u mnie dzieje, ciężko będzie wrócić w rytm regularnego odwiedzania Forum. Niemniej jednak... chociaż tutaj się przywitam 🙂

 

Dzięki 🙂 zawsze przy migrenie martwię się czy  to tylko ona, mam jeszcze około 1 cm guza, pozostałość po 2 operacjach. Nie można było tego usunąć, mogłabym stracić resztkę widzenia. Więc nerwy nie pomagają. Jak tylko minie to biorę się do roboty. 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Bgra napisał:

Dzięki 🙂 zawsze przy migrenie martwię się czy  to tylko ona, mam jeszcze około 1 cm guza, pozostałość po 2 operacjach. Nie można było tego usunąć, mogłabym stracić resztkę widzenia. Więc nerwy nie pomagają. Jak tylko minie to biorę się do roboty. 

😭😭😭😭😭😭Zdrowiej♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...