Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

4 godziny temu, guccio napisał:

Dziwię się też, że inne koty w typie moich u szczebrzeszyniakow znajdują domy a moje nie.Moze dlatego, że jestem BDT i mogę sobie poczekać.

Tylko nikt nie wie, że kotki są na bdt. Nie ma reguły z tymi adopcjami. Myślę, że w końcu coś drgnie i wyjadą na swoje.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, guccio napisał:

Miałam właśnie telefon z Katowic z ogłoszenia Bgra.Pani prosiła o wstępną rezerwacje koteczki bo mąż w pracy a tak się wszystkie podobają,że jeszcze przedyskutują który kotek.

Zaciskam mocno.Kicia by poszła na jedynaczke czy na dokocenie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2021 o 23:11, Nadziejka napisał:

                                 

               Ciociu sciskam kciuki sciskam ogromnie
 z zakonczonego lada dzien beda wszystkie pieniazki
             posle ok 57 zl dla kocinkow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję.Fatum jakieś z moimi kotami.Tak bardzo trzeba miejsca żebym mogła te pozostałe załatwić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Wczorajsza pani od koteczki nie odezwała się...

Przed chwilą był telefon znów o kotkę.

Zobaczymy,ma dzwonić...

Na razie sporo osób pisze do mnie i chyba piszą bo im się nudzi. Gdzieś  jednak są te domy. Martwię się o te, które czekają na miejsce w Twoim domu, oby to cudem były same kocurki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pan i pani zdecydowani poczekać,są zorientowani ,że wizyta,że trzeba zorganizować transport.Bgra już wstawiła na FB,że szukamy wizytatora.Ona jest już w grupie.Ja czekam na przyjęcie.Z tego co wiem to z Biłgoraja jeżdżą co dwa tygodnie w tamten rejon.Zabierali raz sunię do adopcji.Namiary gdzieś mam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Pan i pani zdecydowani poczekać,są zorientowani ,że wizyta,że trzeba zorganizować transport.Bgra już wstawiła na FB,że szukamy wizytatora.Ona jest już w grupie.Ja czekam na przyjęcie.Z tego co wiem to z Biłgoraja jeżdżą co dwa tygodnie w tamten rejon.Zabierali raz sunię do adopcji.Namiary gdzieś mam.

Jak nikt wcześniej nie będzie mógł to wizytacja dopiero pod koniec tygodnia. Przeszukam swoje notatki bo powinnam mieć kontakt do kierowcy z Twoich okolic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...