Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

Bingulek będzie operowany około 15-go  marca, a przed operacją prosiłam o wykonanie rozszerzonego badania krwi w celu porównania z poprzednimi wynikami.

Potrzebne dobre myśli, jak najwięcej dobrych myśli :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Bingusiu trzymam mocno kciuki za udany zabieg i żebyś jak najszybciej wrócił do zdrówka i pełni sił i szalał na trawce :).

Witaj Reniu  :) Dziękuję za kciuki  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
Trzymamy kochany kruszenku trzymamy tulamy

 

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
            Piekniosci calusne braciszkowie
sciskam z calej duszy             ❤ .

Dziękujemy Ciociu Nadziejko  :)

Link to comment
Share on other sites

   ❤             

      Szykuje szykuje i moja psiapioleczka Malgonia tez uszykowalal na mojci kramik cos pieknego dla Bingunia
                            nie czynny jeszcze...
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nadziejka napisał:
                 Zapraszam dobreduszki razem z moja psiapsioleczka Malgosia
zaraz otwieram nowy kramik dla biedunia Bingusia maluczkiego
               Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro
 

Nadziejeczko w imieniu swoim i Bingusiabardzo serdecznie dziękuję    1648881725_serce9bijce.gif.135cf8c828726ca06a999326d2991f22.gif

811113246_dzikuj8.gif.8f39f157b9016d90ccc9dfe0988c4263.gif

Link to comment
Share on other sites

Na konto Bingusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od dorcia01 deklaracja  III  -  2.03.
  •      10,00 zł  od mari23 deklaracja  III -  3.03.
  •      15,00 zł  od Nesiowata  -  3.03.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

 

 

  oraz

  •      30,00 zł  od elik  deklaracja  III -  3.03.
  •     127,80 zł  od elik  z bazarku 14-24.01.  -  3.03.
  •     101,25 zł  od elik  z bazarku 4-14.02.  -  6.03. *

 

Był to bazarek zorganizowany dla Rabarbarka, który miał  powrócić z DS.  Jednak DS postanowił pozostawić go na próbę. Decyzją opiekunki Rabarbara całą kwotę z bazarku przelałam na konto mojego podopiecznego Bingusia. Jeśli jednak Rabarbar wróci do DT, przeleje jego część na konto DT.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Nadziejka napisał:

Kruszenku tulineczkam tulineczkam

 A u kruszenkow u P Kasi chyba ciociu znow zima nastala

 boc dzis wszedzie znow zimisko i sniegowisko

Nic mi o tym nie wiadomo  :) Bieszczady to jednak odległe rejony. Tam może być inna pogoda.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałam we wpłatach, czy nic nie zalegam i od razu szybko sprawdziłam na koncie - bo w poście rozliczeniowym brakuje wpłaty z 4.01. (jeszcze na "stare" konto, od lutego na "nowe"), myślałam, że coś przeoczyłam, ale przelew poszedł. :) Tu powyżej w poście jest wpłata na marzec, ale w wykazie deklaracji wychodzi, że za luty wpłata z 3.03. i nie ma tej z 4.01. :) 

Trzymam mocno kciuki za Bingusiową operację i szybki powrót do zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mari23 napisał:

w poście rozliczeniowym brakuje wpłaty z 4.01. (jeszcze na "stare" konto,

Marysiu sprawdziłam teraz i nie widzę Twojej wpłaty 4.01. na koncie Bongusia. Podaj proszę na PW na jaki nr konta wpłacałaś.  Przypomina mi się niejasno, że coś pokręciłam na początku, ale nie pamiętam dokładnie co. Może zły nr konta podałam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Marysiu sprawdziłam teraz i nie widzę Twojej wpłaty 4.01. na koncie Bongusia. Podaj proszę na PW na jaki nr konta wpłacałaś.  Przypomina mi się niejasno, że coś pokręciłam na początku, ale nie pamiętam dokładnie co. Może zły nr konta podałam.

Już się wszystko wyjaśniło :) Podziwiam Cię, choć jestem księgową, chyba bym się pogubiła prowadząc finanse na 10 kontach bez programu księgowego :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

Już się wszystko wyjaśniło :) Podziwiam Cię, choć jestem księgową, chyba bym się pogubiła prowadząc finanse na 10 kontach bez programu księgowego :)

No jak widać jednak pogubiłam się nieco. Nie wiem jak się to stało, że podałam Ci moje prywatne konto, zamiast Bingusiowego. Prowadzę konta psiaków na dogo od kilkunastu lat, a taki numer zdarzył mi się pierwszy raz. 

Jeszcze raz serdecznie Cię przepraszam  1552791597_kwiatki9.gif.31d15f8d5f84f662572259db7cb3b575.gif

Nie mam programu księgowego, to prawda, ale mam program Excela, który robi za mnie rachunki, tylko trzeba mu powpisywać co i gdzie ma robić :)  I robi  :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

No jak widać jednak pogubiłam się nieco. Nie wiem jak się to stało, że podałam Ci moje prywatne konto, zamiast Bingusiowego. Prowadzę konta psiaków na dogo od kilkunastu lat, a taki numer zdarzył mi się pierwszy raz. 

Jeszcze raz serdecznie Cię przepraszam  1552791597_kwiatki9.gif.31d15f8d5f84f662572259db7cb3b575.gif

Nie mam programu księgowego, to prawda, ale mam program Excela, który robi za mnie rachunki, tylko trzeba mu powpisywać co i gdzie ma robić :)  I robi  :)

 

Program księgowy to taki duży Excel właśnie :) 

Nie przepraszaj, bo nic się nie stało :) pomyłki były, są i będą, a nieomylni są tylko ci, którzy nic nie robią... Ty robisz bardzo dużo, więc i do pomyłki masz prawo, zwłaszcza w sytuacji, jaka ostatnio Cię bardzo, bardzo przygnębiła. Takim "drobiazgiem" jak pomylony nr konta nie przejmuj się nawet przez chwilę, dość zmartwień miałaś w ostatnim czasie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2021 o 11:39, Nadziejka napisał:
                 Zapraszam dobreduszki razem z moja psiapsioleczka Malgosia
zaraz otwieram nowy kramik dla biedunia Bingusia maluczkiego
               Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro
 
Bazarus dla Bingunia  zapraszam caluni czas
           i ten nowy num konta  pr slij na nasze pw 
Bingusiowy num konta 
Malutkowi serduchem pozdrowieonka zasylam
 
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nadziejka napisał:
Bazarus dla Bingunia jeszcze trwa choc jest omijany
 ale zapraszam caluni czas
                                           i ten nowy num konta  pr slac na nasze pw 
Bingusiowy num konta
 

Nadziejko kochana bardzo, bardzo przepraszam   przepraszam.jpg.22ea96242010ff80721c7126a91670bc.jpg    że ostatnio nie zaglądam na bazarek, ale wiecznie brakuje mi czasu, odkładam  coś do zrobienia na drugi dzień myśląc, że jutro będzie lepiej, ale wcale nie jest  :(  Ale obiecuję poprawę.

Numerek podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...