Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 3.10.2020 o 20:54, Nesiowata napisał:

Na szczęście wróciliśmy spokojnie. Powrotna droga była szybka, bez żadnych niespodzianek w przeciwieństwie do wyjazdu z domu.  Przez  kilka km na obwodnicy Warszawy jechałam 30 40 km/godz. Byłam pewna, że gdzieś przede mną jest jakaś stłuczka i stąd takie żółwie tempo. Ale nic takiego nie widziałam. W pewnym  momencie po prostu wszyscy zaczęli jechać szybko. Trochę zeszło mi na cmentarzu, ale to w końcu 3 groby. Ale już sprzątnięte i chociaż to mam z głowy. Brat przynosił wodę, wynosił  śmieci ale mimo wszystko jestem zmęczona. Przy okazji odwiedziliśmy ciotkę, dla której miałam zrobione zakupy na czas zimowy. I Ptysiek "błysnął" - ledwo dobrze wszedł do domu (choć wcześniej zostaliśmy na dworze aby miał możliwość wysikać się) nalał przy piecu i dołożył do tego kupę. Dobrze, że ciotka nie zwraca uwagi na takie rzeczy, sprzątnęłam i spokój. Miał za to możliwość pospacerować po ogródku bez smyczy z czego skwapliwie korzystał.

Mamy trochę zdjęć

 

DSCF3029_wynik.jpg

DSCF3030_wynik.jpg

DSCF3035_wynik.jpg

DSCF3036_wynik.jpg

DSCF3037_wynik.jpg

Serce rośnie:)

Link to comment
Share on other sites

Muszę wam powiedzieć, że Ptysiek w sobotę pogryzł pas bezpieczeństwa w samochodzie!  Dopiero dziś zauważyłam. Widać chłopak nudził się. Jutro podjadę do mechanika żeby sprawdził jaki musi być i mam szukać w internecie.  Powiedział mi, że nie warto kupować nowy, wystarczy używany. Zobaczymy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2020 o 22:36, Nadziejka napisał:

                        Sciskam pozdrawiam lapucinki

                Ciociu kochana zapraszam na kramik maly nowy

                        dla Krzysia Ptysia wyczarowany teraz

Krzysiowi Ptysiowi z Calego Serca do 8.10.Zajrzyj Dobraduszko

                                 60+ Best LucyZ MiloC images in 2020 | shih tzu, dog art, shih tzu dog

               Ciociu na dobranocun jeszcze

Z zakonczonego dzis Ptysiowego Krzysiowego bedzie jednak stoweczka

                   bedzie huraaa i za dni kilka juz bede slac

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

               Ciociu na dobranocun jeszcze

Z zakonczonego dzis Ptysiowego Krzysiowego bedzie jednak stoweczka

                   bedzie huraaa i za dni kilka juz bede slac

Jesteś prawdziwą czarodziejką Nadziejko - bardzo, bardzo dziękujemy.

 

15 godzin temu, elik napisał:

No bo jak nie dostaje papu, to musi pasem się pożywić. Biedaczek  :(

Namordnik mu zafunduję i będzie spokój.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Ludzieeeeee ratunkuuuu,  psa chcą zagłodzić!!!

On nie da się zagłodzić, sam potrafi ściągnąć jeśli tylko coś poczuje. Ponieważ abażur poszedł precz (jeszcze nie przyzwyczaił się do tego) - chłopak wsadza nos gdzie trzeba i nie trzeba. Jest trochę zdezorientowany ale wyraźnie wyluzowany.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2020 o 18:16, Nesiowata napisał:

Muszę wam powiedzieć, że Ptysiek w sobotę pogryzł pas bezpieczeństwa w samochodzie!  Dopiero dziś zauważyłam. Widać chłopak nudził się. Jutro podjadę do mechanika żeby sprawdził jaki musi być i mam szukać w internecie.  Powiedział mi, że nie warto kupować nowy, wystarczy używany. Zobaczymy. 

Ojej:(

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Nesiowata napisał:

Ptysiek pozdrawia i zaprasza do obejrzenia swojej fizjonomii bez dodatkowej "ozdoby".

Całkiem przystojny facio tylko na tym pierwszym zdjęciu z drugiej serii wygląda, jakby szczerzył kły  :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ptyś bardzo lubi głaskanie. Obraca się na wszystkie strony, podstawia pysk, boki, A jego krótki ogonek mało się nie urwie tak nim kręci.

Ciociuniu glasiaj tulaj za wszytkie czasy

pozdrawiam goraco cala druzynke

zimnica juz wszedzie ....niemozebna i deszcze marznace

Jak dobrze jak cud ze ptys Krzys u Was u Cioci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...