Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 20.04.2021 o 10:50, elik napisał:

No i smyczka nadal na suni  :)  Ma ja odpinaną, czy cały czas jest przypięta?

Bardzo przepraszam za brak odpowiedzi. Za dużo się u mnie ostatnio dzieje i zaniedbuję dodo. Smycz jest przypięta cały czas, bo jak ją odepną, to może drugi raz nie dać sibie jej przypiąć. Aneta ćwiczy z sunią dotykanie, ciągnięcie za nią i powoli przejdą do prób przejścia kawałek. 

Dnia 20.04.2021 o 11:40, Tyśka) napisał:

Świetnie :) Po cichutku się cieszę.

Ja już się boję cieszyć, więc tylko trzymam kciuki za dzikusa.

 

Opłaciłam dzisiaj pobyt Natki w kwietniu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo przepraszam za brak odpowiedzi. Za dużo się u mnie ostatnio dzieje i zaniedbuję dodo.

Ewuniu, nie przepraszaj, wiemy, że to nie z powodu lekceważenia, czy ciekawszych zajęć. Znam ten ból, ale jestem w o tyle lepszej sytuacji, że ja już nie muszę tracić czasu  na pracę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biduśka  :(  Niestety sporo psiaków boi się burzy. Mój Alfik to nawet jak ktoś trzaśnie klapą od pojemnika na śmieci, to już się rozgląda ze strachem w oczach  :(

Ta czarna sunieczka jest bardzo podobna do mojej ukochanej Masieńki  [*]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ci losie za dobrych Ludzi wokół nas. Nie wiem, co zrobiłybyśmy gdyby nie ich pomoc... Małgosia i Rafał poratowali nas w tym miesiącu znacząco i dzięki temu z ich darowizny możemy prawie w całości opłacić pobyt Natki w maju w hotelu. Dziękujemy Kochani...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...