Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, do 28.06.2020 godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

8 minut temu, Radek napisał:

A tutaj cały czas wesoło. 

 

5 minut temu, Isiak napisał:

Dobrze, że chociaż tutaj, na dogo :)

Jak jakiś troll nie zakłóci spokoju,. to zawsze może być wesoło  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

????????  1056301601_getattachmid370907mpid21min1uid8bacb883c6065602.jpg.11ba77d0690b088deaaf74e431d17044.jpg   ani, ani  :(  Jakie butki?  A zapłacone chociaż, czy do zapłaty?

Butki, które kupiłam u Ciebie na bazarku i okazały się za małe. Leżą sobie w pudełku i pewnie chętnie wybrałyby się na kolejny bazarek :) Takie beżowe, jasne.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Isiak napisał:

Butki, które kupiłam u Ciebie na bazarku i okazały się za małe. Leżą sobie w pudełku i pewnie chętnie wybrałyby się na kolejny bazarek :) Takie beżowe, jasne.

Aaaa to nie tyle moje butki, co Twoje z mojego bazarku  :)  Przyznać muszę, że nie pamiętałam.  A czy masz dobrą i nie przymuszoną wolę przekazać ja na mój kolejny bazarek?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

Nie pamiętam, niestety. Ale fotki mogę zrobić butkom :)

To bardzo Cię proszę i pięknie dziękuję. Szkoda że za małe, bo skoro kupiłaś, to zapewne podobały Ci się.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isiak napisał:

Owszem, podobały, bo takie wygodne do latania. Ja nie jestem zmotoryzowana i wszędzie piechtolotem latam, to wygodne buty ważna rzecz :)

Wygodne butki ważne bez względu na to czym się lata  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Isiak napisał:

Ha ha ha :)))) Dowcipny ten Twój były :)))) I jaki miły dla Ciebie :))))

Kamila tak już ma, że obwinia swojego byłego o całe zło tego świata. A niech tam, niech ma za swoje, skoro to były  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...