Jump to content
Dogomania

KONIEC>> ROZLICZONY>>> PRZERÓŻNE FANTY, ksiązki i misz masz, apaszki- DLA babuni BUNI, oraz ex-radysiaków Diunki i Muskata (


kiyoshi

Recommended Posts

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

dzięki dziewczyny, dzięki że jesteście. Agatka żakiet na moje oko byłby na Ciebie idealny, przeciez Ty kruszyna jesteś <3

He he, dziękuję, ale ja bym siebie tak nie nazwała ;) Może jak wrócę z jakiegoś wypadu w góry ze stratą paru kilogramów..

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, agat21 napisał:

He he, dziękuję, ale ja bym siebie tak nie nazwała ;) Może jak wrócę z jakiegoś wypadu w góry ze stratą paru kilogramów..

przypominam, że Cie widziałam, więc wiem co pisze ;) i prosze się nie wykłócać :) :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

długość ok. 85 cm, w pasie ok. 48 cm x 2..kurtka ma raczej dopasowany krój, i moim zdaniem on jest bardziej na granicy 38/ 40

moze byc mala...

a ile pod pacha i w biodrach, rozumiem,ze dopasowany kroj ale moze jakies centymetry na plus beda w tych miejscach, tak sobie marze...:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2020 o 21:08, beataczl napisał:

moze byc mala...

a ile pod pacha i w biodrach, rozumiem,ze dopasowany kroj ale moze jakies centymetry na plus beda w tych miejscach, tak sobie marze...:)

przepraszam...nie miałam dziś czasu, a teraz już nie mam siły :( jutro obiecuje zmierzyć <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...