Jump to content
Dogomania

Pierwsza Wiosenna Aukcja Sztuki Pięknej. Do 15 maja godz. 21:00 czasu dogo.


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, elik napisał:

Przy Twoim udzie?

Jezu, no przy moim. Lewym.

To takie niewiarygodne jest?

A w kwestii pieska - wyżej nie zalicytuję, ale dołożę 10zł uxmal, proszę zapisać dla uxmal pieska za 53zł.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, rozi napisał:

A w kwestii pieska - wyżej nie zalicytuję, ale dołożę 10zł uxmal, proszę zapisać dla uxmal pieska za 53zł.

A co na to uxmal ?   No bo nic o nas, bez nas  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

No nie twierdzę, że całkiem niewiarygodne, ale na pewno niespotykane jest :)

Zawsze tylko przy lewym :)

Zawsze przy lewym, ponieważ prawą nogę mam opartą wyżej, albo podwiniętą, kręgosłup mi pękł kiedyś i się nie zrósł

Link to comment
Share on other sites

No super :)  Ja też podzielę się z Wami moją sekretną przyjaźnią z rodzinką karaluszków, które żyły sobie w czasach mojego dzieciństwa w rodzinnej kuchni pod kranem. Dzieliłam się z nimi moim śniadaniem i kolacją. Obiadem nie, bo obiady jadłam w szkole po lekcjach, a przed dodatkowymi zajęciami. Były bardzo miłe i grzeczne. Pojawiały się tylko wtedy, gdy w kuchni nie było nikogo. Były nieco płochliwe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

No super :)  Ja też podzielę się z Wami moją sekretną przyjaźnią z rodzinką karaluszków, które żyły sobie w czasach mojego dzieciństwa w rodzinnej kuchni pod kranem. Dzieliłam się z nimi moim śniadaniem i kolacją. Obiadem nie, bo obiady jadłam w szkole po lekcjach, a przed dodatkowymi zajęciami. Były bardzo miłe i grzeczne. Pojawiały sie tylko wtedy, gdy w kuchni nie było nikogo. Były nieco płochliwe.

:)))))))) Miałam kiedyś sąsiada który znęcał się chyba nad karaluszkami bo uciekały z jego mieszkania do innych pomieszczeń. 

Bidulki nawet po ścianach budynku się ewakuowały. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

:)))))))) Miałam kiedyś sąsiada który znęcał się chyba nad karaluszkami bo uciekały z jego mieszkania do innych pomieszczeń. 

Bidulki nawet po ścianach budynku się ewakuowały. 

Miałam karaluszki przez moment, te bidulki, co uciekały od znęcającego. Cała ściana nagle mi się zaroiła, nie wrzeszczałam tylko dlatego, że dziecko spało. Chwała Bogu miałam mocny lakier do włosów, skleiłam je. Do końca życia tego horroru nie zapomnę   :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, uxmal napisał:

:)))))))) Miałam kiedyś sąsiada który znęcał się chyba nad karaluszkami bo uciekały z jego mieszkania do innych pomieszczeń. 

Bidulki nawet po ścianach budynku się ewakuowały. 

Bidulki karaluszki :( :( :(  Trzeba było dziada zgłosić do TOZu.

11 godzin temu, rozi napisał:

 Chwała Bogu miałam mocny lakier do włosów, skleiłam je. Do końca życia tego horroru nie zapomnę   :)

Jak mogłaś znęcać się tak nad biednymi bezdomnymi stworzeniami!  One pewnie też tego do końca nie zapomniały.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, rozi napisał:

Miałam karaluszki przez moment, te bidulki, co uciekały od znęcającego. Cała ściana nagle mi się zaroiła, nie wrzeszczałam tylko dlatego, że dziecko spało. Chwała Bogu miałam mocny lakier do włosów, skleiłam je. Do końca życia tego horroru nie zapomnę   :)

O rany.

To u  mnie zazwyczaj kwartet występował i to mi wystarczy. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja ją miałam ostatnio ( to raptem drugi raz) na czarnym golfie i do tego miałam spódnicę piankową szarą z dogo, nie wiem czy nie od ux. I szeroką srebrną bransoletę i wyglądałam zaje .... ście. Wypas : )

Tę spódnicę kupiłaś na moim bazarro :) Fajnie, że Ci do wypasu pasuje :()

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...