Jump to content
Dogomania

Pierwsza Wiosenna Aukcja Sztuki Pięknej. Do 15 maja godz. 21:00 czasu dogo.


elik

Recommended Posts

Zaraz dziwniej.

A tam, na tej wsi, miałam jeszcze pod opieką szczurka, dziewczynę. Łaziłam z psami dalekoooo w pola i lasy, szczurka w kapturze bluzy siedziała, znaczy kręciła się, wyłaziła na ramię, ale generalnie wiedziała gdzie ma siedzieć. Kurcze, nie mogę sobie przypomnieć, jak miała na imię... syn sąsiadów był właścicielem, zostawiał ją u mnie, kiedy jechał do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam się dogadać z ludźmi. Z jednymi tak, z innymi nie, a we wsi nie da się żyć po swojemu, bo ci na przykład psy otrują, jak ich coś uwiera. A są łatwi do uwierania i bardzo często nie rozumieją, co mówisz.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Zaraz dziwniej.

A tam, na tej wsi, miałam jeszcze pod opieką szczurka, dziewczynę. Łaziłam z psami dalekoooo w pola i lasy, szczurka w kapturze bluzy siedziała, znaczy kręciła się, wyłaziła na ramię, ale generalnie wiedziała gdzie ma siedzieć. Kurcze, nie mogę sobie przypomnieć, jak miała na imię... syn sąsiadów był właścicielem, zostawiał ją u mnie, kiedy jechał do pracy.

I nie bał się zostawiać szczurzycy pod Twoją opieką?

Doprosiłam gości z tamtego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Wieś mogę oglądać na urlopie i  dłużej nie dam rady. Okoliczności przyrody są piękne ale nie dałabym rady komunikować się z ludźmi. Wykluczona byłabym na starcie.

Do muzeum nie ma gdzie pójść do kina, na jogę, z psem na trening. Jakbym płotki wystawiła do agillity ? W spódnicy gdzie pójść?  Do sklepu? 

3 tyg maksymalnie dam radę potem więdnę.

Link to comment
Share on other sites

I tak miałam stosunkowy luz, bo byłam zaprzyjaźniona z Proboszczem. Wiele lat spędził w Afryce, mogliśmy gadać bez końca, nie że ja też w Afryce, tylko wszystko mnie ciekawiło.

Komu pieska? Śliczny jak marzenie!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, uxmal napisał:

Nie wiem kto bardziej czujny Ania czy Negra  ale pewnie już śpią to chociaż przez parę godzin będę prowadzić peleton

57 zł 

Nie byłabym tego taka pewna.
Ania może śpi, ale Negra czuwa i różnie może być  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, koja napisał:

dziękuję za zaproszenie :)  poproszę pieska za 65 zł

Witam Cię koja bardzo serdecznie i tak mi łyso,  ale cieszę się, że jesteś  :)

Gnam zanotować    biegne.gif.97c02735364828aac29cd41653b06e52.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

I tak miałam stosunkowy luz, bo byłam zaprzyjaźniona z Proboszczem. Wiele lat spędził w Afryce, mogliśmy gadać bez końca, nie że ja też w Afryce, tylko wszystko mnie ciekawiło.

Komu pieska? Śliczny jak marzenie!

I co ciekawego mówił. 

Mnie to Ameryka środkowa i Pdn interesowała ale tylko ksiazkowo i tylko do czasów Konkwisty. Nie mogłam czytać o podbojach kontynentu. Bardzo mnie to denerwuje. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...