Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Komu, komu, bo ide do domu. Ile dasz, za tyle masz... do 17.05. godz.22-ga czasu dogo.


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

Elzuniu  u mnie to samo...

 nie jestem w stanie dostac sie nawet pilnie do neurologa mojego

wchodzi w gre wizyta prywatna 

 nie mam kilkuset zl  na wizyte i konsultacje prywatne ....

odbior wszelkich wynikow badan tez utrudniony

ale teraz wszedzie tak wszedzie 

 modlmy wszyscy o normalne zycie 

Tak jest Ewuniu. Od jakiegoś czasu nasze życie to jeden wielki eksperyment przez przepychanki żądnych władzy maniaków. Do tego dołożył się coronawirus. Ale nie dajmy się zwariować. Głowa do góry  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę zrobić prywatnie stomatologa, ginekologa, kardiologa, na NFZ mam umówiony posiew z nosa i moczu, jestem po telewizycie w POZie, na której dostałam skierowanie na RTG do odbioru w przychodni, jakoś muszę załatwić szczepienie na WZW i jeszcze oddać dwie jednostki krwi do autotransfuzji : /. To nie jest normalne : /

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Właśnie. Zwłaszcza Koja o tym paczkomacie.

wiem, że tak się wcięłam nie na temat :)

ale właśnie doczytałam, że gospodyni bazarku prosi o info odnośnie rodzaju przesyłki na wątku a nie w pw

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak można nie rozumieć ze cena ponizej kosztów to nie pomc mimo że tak wzniośle piszecie  o złotóweczce a ja zeby wysłac paczkę d Elik z rzeczami musze dołżyć 15 zł i jeszcze wzrasta koszt tak ze złotóweczka szlachetna mimo ze ją za taka uważacie nie pomaga moja Lala codziennie w nocy charcha a ja daja jej po nocy lek na rozszerzenie dróg oddechowych i żyje w każdej chwili w starachu czy znów się nie zacznie całkiem dusić a złotóweczka to szlachetna sprawa  szkoda że nie jest to pomoc bo wydaję a nie odkładam na Lalę. Jakos z rozsadkiem ekonomicznym i rachumkiem jakoś na bakier . Ludzie ja mam już 607 zł czynszu a emerytury 1164 do tego opłaty około 250 jeszcze nie mówie ze moje leki musiałabym kupować a kupuję połowę recept bo nie satrczy na nic jak myślicie czy stać mnie na sprzedawanie poniżej kosztów ze wspaniałomyślności dla ludzi z dogo a brak wspaniałomyslności dla Lali . Pewnie że jak ktoś pracuje ma jakas pensję ma meża też zarabiającego to może sprzedawać z a1 zł no ale mi zależy żeby na Lale odłożyć . mam na nią odłożone około 600 zł a operacja trudna dwa takie endoskopy w Warszawie i cenią sie wielce na pewno przekroczy cena 2000 zł samo wyciacie endoskopem 1700 zł wstepna endoskopia 200 i badania i wzyty . no a piszecie że powinnam paść na kolana ze szcześcia i wdziecznosci  ze ktoś dał 1 zł . Zdrowy rzsądek to gdzie. Chcę wan uświadomić że czasem trzeba kupić przynajmniej po kosztach a nie poniżej i nie starać się dawać mniej na wielu bazarkach widać ze można by zebrać wiecej gdyby ceny były jak w lumpexach a nie duzo niższe bo szlachetana złotówka

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, koja napisał:

wiem, że tak się wcięłam nie na temat :)

ale właśnie doczytałam, że gospodyni bazarku prosi o info odnośnie rodzaju przesyłki na wątku a nie w pw

Koja, każdy ma własny temat. I guzik komu do tego.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, rozi napisał:

Koja, każdy ma własny temat. I guzik komu do tego.

rozi co Tobie?  koja pisze to na moją prośbę. Wszystkich o to proszę, żeby na wątku pisali jakiego operatora wybierają.
Piszesz, że każdy może mieć swój temat, a koja nie?

Co się dzieje?  Jakiś bakcyl jadowity wkradł się na wątek. Dajmy spokój. takie trudne, bądźmy dla siebie mili

953538572_namiepopoudnie.jpg.c497f350bcc17e31d967e88d2dc3860b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aśka 7 nie musisz się pozbywac rzeczy na Lalę fantów to nie zabraknie ja mam bardzo duzo fantów na następny bazarek i to niezłych kilka markowych i wszystkie niezniszczone naliczyłam 56 sztuk w bardzo dobrtm stanie , tylko żeby kupili . Bardzo ci dziekuję za taki gest , ty lubisz biżuterię więc się jej nie pozbywaj. i tak mi bardzo wiele pomogłaś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...