Jump to content
Dogomania

Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo


Recommended Posts

26 minut temu, ala123 napisał:

U Kabiego to mi wygląda na nużeńca, Majki ma raczej blizny na całym ciele, nie wyłysienia. A srebro koloidalne rzeczywiście daje dobre efekty. Są też preparaty weterynaryjne ze srebrem, np. do czyszczenia uszu.

Dokopałam się do początku. Kabi ma pęcherzycę liściastą. Jest to choroba autoimmunologiczna. Od razu zostało wdrożone prawidłowe leczenie i postępy są duże.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, bakusiowa napisał:

Dokopałam się do początku. Kabi ma pęcherzycę liściastą. Jest to choroba autoimmunologiczna. Od razu zostało wdrożone prawidłowe leczenie i postępy są duże.

 

 

Boże, ile tych choróbsk jest, nawet nie miałam pojęcia o takiej!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2020 o 14:34, ala123 napisał:

Boże, ile tych choróbsk jest, nawet nie miałam pojęcia o takiej!

 Zajrzyj Dobraduszko-Pimpusiowi z Azylku i Majkuniowi  z lasu .. sercem do 25 .04

Tatty Teddy Roses | Bilder, Bär

Ciocia Ala 

bazarus jeszcze trwa 

 ale mam juz Cegieki 100 zl 

 na polowe

 poslalam teraz ku Tobie 50 zl dla Majkunia

jak doleca to potwierdz serce na kramiku

napewno sie przydadza na juz

bedziesz miec jutro na koncie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2020 o 21:52, Anula napisał:

A Majki jest dalej w Lecznicy?Może przegapiłam wpis?

Nie było mnie tu długo, a u Majkiego dzieje się i to pozytywnie: przyszły wyniki badań próbek naskórka i na chwilę obecną nie potwierdził się toczeń, a jest to głębokie zapalenie skóry ( tak zrozumiałam z rozmowy tel. z wetką). Po wyleczeniu tego zapalenia, badania zostaną powtórzone i nie jest wykluczone, że toczeń niestety wyjdzie, ponieważ teraz obraz może być zafałszowany przez stan zapalny. 

Druga wiadomość równie dobra (żeby tylko nie zapeszyć!): dzisiaj o godz.17 Majki jedzie do domu tymczasowego z opcją stałego! Dom sprawdzony: ludziom odszedł staruszek, adoptowany kilka lat temu od Chełmskiej Straży, więc kilka dni temu zdecydowali się pomóc  następnemu psiakowi i trafiło na Majkiego :)  Mam nadzieję, że nie zrażą się wyglądem jego skóry, widzieli go tylko naz zdjęciach. Po godzinie 17 będę mieć więcej informacji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nadziejka napisał:

Sciskam stokroc stokroc za maluszeczka cudnenego!

Dziękuję Ci bardzo Nadziejko za wsparcie, ale w zaistniałej sytuacji, kiedy Majki jest już zabezpieczony, nie mogę przyjąć tych pieniędzy. Niech posłużą Pimpusiowi lub innej biedzie. Odesłałam 50zł na Twoje konto, zadecydujesz, dla kogo je przeznaczysz.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ala123 napisał:

Dziękuję Ci bardzo Nadziejko za wsparcie, ale w zaistniałej sytuacji, kiedy Majki jest już zabezpieczony, nie mogę przyjąć tych pieniędzy. Niech posłużą Pimpusiowi lub innej biedzie. Odesłałam 50zł na Twoje konto, zadecydujesz, dla kogo je przeznaczysz.

Ciociu o matku ale dlaczego

przeciez mnostwo pieniazkow do zaplacenia za klinike Majkuniowa

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ala123 napisał:

Dziękuję Ci bardzo Nadziejko za wsparcie, ale w zaistniałej sytuacji, kiedy Majki jest już zabezpieczony, nie mogę przyjąć tych pieniędzy. Niech posłużą Pimpusiowi lub innej biedzie. Odesłałam 50zł na Twoje konto, zadecydujesz, dla kogo je przeznaczysz.

Ciocia Alutka to wpisz sie serce 

 na tym naszym bazareczku

 wtedy postanowiimy z kupujacymi serduszkami 

 komu pieniazki

pozdrawiam ogromnie Majkunia pozdrawiam sciskam

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Nie było mnie tu długo, a u Majkiego dzieje się i to pozytywnie: przyszły wyniki badań próbek naskórka i na chwilę obecną nie potwierdził się toczeń, a jest to głębokie zapalenie skóry ( tak zrozumiałam z rozmowy tel. z wetką). Po wyleczeniu tego zapalenia, badania zostaną powtórzone i nie jest wykluczone, że toczeń niestety wyjdzie, ponieważ teraz obraz może być zafałszowany przez stan zapalny. 

Druga wiadomość równie dobra (żeby tylko nie zapeszyć!): dzisiaj o godz.17 Majki jedzie do domu tymczasowego z opcją stałego! Dom sprawdzony: ludziom odszedł staruszek, adoptowany kilka lat temu od Chełmskiej Straży, więc kilka dni temu zdecydowali się pomóc  następnemu psiakowi i trafiło na Majkiego :)  Mam nadzieję, że nie zrażą się wyglądem jego skóry, widzieli go tylko naz zdjęciach. Po godzinie 17 będę mieć więcej informacji.

O rany ale wspaniała wiadomość.A czy ludzie dadzą sobie radę gdyby był nawrót choroby,chodzi mi o finanse i czy mają koło siebie jakąś dobrą Lecznicę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Ciociu o matku ale dlaczego

przeciez mnostwo pieniazkow do zaplacenia za klinike Majkuniowa

Chełmska Straż Ochr.Zwierząt zrobiła zbiórkę dla niego, jest sporo pieniędzy, wystarczy na wszystko :)

1 godzinę temu, Anula napisał:

O rany ale wspaniała wiadomość.A czy ludzie dadzą sobie radę gdyby był nawrót choroby,chodzi mi o finanse i czy mają koło siebie jakąś dobrą Lecznicę.

Ludzie mają świadomość, że może nastąpić nawrót choroby. Osobiście odbierali go ze szpitala, rozmawiali z lekarzami. A leczenie będzie kontynuowane w tej samej klinice w Lublinie. Na razie Majki dostał leki na miesiąc, a kolejne badania będą za miesiąc, Chełmska Straż ma pokrywać koszty dalszego leczenia. Tak, jak napisałam wyżej, Majki ma dużo pieniędzy na koncie.

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Alu jak bedziesz

wpisz sie prosze na kramiku 

 

Już tam idę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...