Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

28 minut temu, Radek napisał:

U nas do tej pory było ładnie, a teraz przyszła wichura i deszcz. 

A u nas było słonecznie i mocno wiało, ale na szczęście dotychczas nie pada, chociaż nie wiem czy na szczęście, bo deszcz jest potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

Cy u was też wczoraj wszystko ze sklepów wykupili a dzis od rana znów szał zakupów, nawet kartofli nie ma chciałam kupić pieskom udka to kolejka jak w stanie wojennym za socjalizmu. Byłam u koleżanki co pracuje w szpitalu zakaźnym i się okazuje ze media zanizają iilosć chorych w całej Polsce było wczoraj ponad 200 0 codziennie conajmniej 5 niwych przypadków w każdym szitalu, a jeszcz jest wielu co lżą z objawami ale testy niepotwierdzone bo test sie długo robi , ona pracuje w laboratorium i też nie każdemu robią, młodym nie bo bardzo gładko przechodzą tak jak i dzieci , dzieci prawie bezobjawowo ale zakarzaja innych  więc z dziećmi problem dlatego zamkneli najpierw szkoły , no dzis sie dowiem znów jak jest na prawdę po południu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, themagda napisał:

Cy u was też wczoraj wszystko ze sklepów wykupili a dzis od rana znów szał zakupów, nawet kartofli nie ma chciałam kupić pieskom udka to kolejka jak w stanie wojennym za socjalizmu. Byłam u koleżanki co pracuje w szpitalu zakaźnym i się okazuje ze media zanizają iilosć chorych w całej Polsce było wczoraj ponad 200 0 codziennie conajmniej 5 niwych przypadków w każdym szitalu, a jeszcz jest wielu co lżą z objawami ale testy niepotwierdzone bo test sie długo robi , ona pracuje w laboratorium i też nie każdemu robią, młodym nie bo bardzo gładko przechodzą tak jak i dzieci , dzieci prawie bezobjawowo ale zakarzaja innych  więc z dziećmi problem dlatego zamkneli najpierw szkoły , no dzis sie dowiem znów jak jest na prawdę po południu. 

ja dzisiaj  biegałam po całym mieście za papierem toaletowym / miałam tylko 2 rolki / , kupiłam w gospodarstwie domowym, bo nigdzie nie ma:( planowałam zrobić mielone z buraczkami, ale mięso wykupione:(  ludzie szaleją !  nie byłam w większych marketach, ale koleżanki mówiły, że nie ma po iść:(  

mojej koleżanki syn jest ratownikiem medycznym we Wrocławiu, jeździł po przypadek już potwierdzony i okazało się, że po powrocie nie mają już nowych kombinezonów:( nie wiem co robią jak się okazuje , że jest następny przypadek:( a rząd twierdzi, że panuje nad sytuacją. Ktoś jeszcze mi mówił, że jakiś szpital zlecił szycie maseczek, bo nie mają:( 

Ale my w sieci nie mamy obaw:) ! zapraszamy na bezpieczne zakupy:)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj na zakupach w Auchan, ale nie było żadnej objawy kryzysu. Fakt, że ludzi sporo, ale tam zawsze tak, a półki pełne towaru. Miałam kupić papier toaletowy, ale zapomniałam i jestem na dwóch rolkach :)  Wyślę męża.

Link to comment
Share on other sites

Auchan ma towaru niewiele wywalił wszystko co ma na półki ale juz do wtorku nie wozi do domów bo mój syn chciała zamówić bo nie mają w magazynach wiec moze ma towaru na 2 dni raptem , ludzie trochę przesadzają owszem dobrze mieć trochę w domu zapasów ale idzie lato i będą swierze jarzyny i inne rzeczy myślę ze tą porutę to zrobiono po to żeby usprawiedliwić bardzo dużą podwyżka cen , ze niby wzrosły bo siła wyższa epidemia a rzad nie ma z tymnic wspoólngo , te ceny co teraz bedą to juz nie wrócą do dawnych cen , i  przed swietami ze ludzie na swieta bedą musieli jaja i masło po dychu kupować a kartofle po 5 zeta . I juz to na stałe zrobią ale rząd ma czyste ręce bo to jednak ludzie sami spowodowali kupujac jak w amoku. Nie bójcie sie oni są cwańsi niz ładniejsi a wybory wygrają bo i emerytom dali i nie podnosili cen czy podatków swieci dosłownie. dodam że w Poznaniu kbita umarła na ta koronę 57 letnia wiec w sile wieku jeszcze . Jeden przypadek smiertelny a poruta ja by szalała dżuma-czarna smierć. Myśle ze to nakrcane sztucznie.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aska7 napisał:

Ja wczoraj byłam w Lidlu i zero mleka, zero kefiru, zero żółtego sera, zero masła. To z tego co kupuję. Po za tym zero konserw, zero w lodówkach. Wszędzie telepią się puste kartony : (

Dzisiaj zaglądnę do Biedronki i Lewiatana. Nie chce mi się wierzyć, że Kraków lepiej zaopatrzony niż inne miasta.

Ze zdziwieniem oglądam w TV puste półki sklepowe.

 

12 minut temu, themagda napisał:

Auchan ma towaru niewiele wywalił wszystko co ma na półki

Bardzo duży sklep i towary nie tylko na półkach, ale i środkiem szerszych alejek na paletach.  Nawet jeśli wyczyścili magazyny, to za kilka dni  są w stanie sprowadzić nowy towar.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj zaglądnę do Biedronki i Lewiatana. Nie chce mi się wierzyć, że Kraków lepiej zaopatrzony niż inne miasta.

Może ludzie mniej podatni na owczy pęd? 

3 godziny temu, Aska7 napisał:

No właśnie, ludzie powariowali. Później 3/4 wyrzucą.

Marnotrawstwo wielkie:( 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Może ludzie mniej podatni na owczy pęd? 

Marnotrawstwo wielkie:( 

Ja zaczynam się zastanawiać, czy te puste półki w sklepach to nie zdjęcia ze stanu wojennego. Przecież to chyba niemożliwe, żeby były tak duże różnice w zaopatrywaniu sklepów w różnych miastach. W Krakowie nie widziałam pustych półek.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, La Componella FCI napisał:

poprosze 96 CW - jesli jest tam próba, ze to srebro (bo inaczej dostanę mega alergii)

witam.jpg.a72ad793e2fa537e04e3dc224110f124.jpg  i bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym bazarkiem. Te kolczyki są u ewu. Zadzwonię i zapytam czy jest na nich próba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...