Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

31 minut temu, La Componella FCI napisał:

poprosze 96 CW - jesli jest tam próba, ze to srebro (bo inaczej dostanę mega alergii)

 

20 minut temu, elik napisał:

witam.jpg.a72ad793e2fa537e04e3dc224110f124.jpg  i bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym bazarkiem. Te kolczyki są u ewu. Zadzwonię i zapytam czy jest na nich próba.

Jestem po rozmowie z Basią. Jest to srebro na milion procent  :) Jutro Basia poda jaka próba.

Zapisuję C.W. dla Ciebie z zastrzeżeniem, że warunkiem jest podanie próby.

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam ze zapasy to ważna rzecz ja kupiłam dużo puszek ale dla piesków , mięsa tego co lubią czyli serduszka , zołądki wątróbkę a dla siebie to kasze, ryż , groch fasola soczewica , konserw juz nie było . Niedługo maja zamknac wieksze sklepy i galerie handlowe to się przyda wszystko to robią zeby podbić jak najwyżej ceny

Link to comment
Share on other sites

Drogi Kliencie,

W związku z aktualną sytuacją chcemy się upewnić, że niezbędne produkty będą dostępne dla naszych klientów oraz że możemy je bezpiecznie dostarczać.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, postanowiliśmy wprowadzić pewne ograniczenia oraz zmienić zasady Tesco E-zakupów w nadchodzących tygodniach.

Ograniczony asortyment

W niektórych kategoriach ograniczyliśmy maksymalną liczbę sztuk przy jednorazowym zakupie do 6, by umożliwić wszystkim dostęp do niezbędnych produktów. Zrobimy co w naszej mocy, by utrzymać pełny asortyment w naszych sklepach, jednak niektóre produkty mogą być w ograniczonej ilości lub niedostępne.

Rezerwowanie dostaw

Ponieważ w obecnej sytuacji zainteresowanie usługą może być większe niż zazwyczaj, liczba dostępnych terminów dostaw może być ograniczona, dlatego dobrym pomysłem jest rezerwowanie dostawy z większym wyprzedzeniem. W takim przypadku możesz zarezerwować zamówienie trzy tygodnie do przodu i zmodyfikować je do 23:00 przed dniem dostawy.

Płatność tylko online

Z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów i dostawców postanowiliśmy aktualnie akceptować tylko płatności online. Nasze płatności są w pełni bezpieczne, pieniądze zostaną pobrane z konta dopiero po dostarczeniu zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, themagda napisał:

Niedługo maja zamknac wieksze sklepy i galerie handlowe to się przyda wszystko

Madziu, tak się rodzą plotki.
W galeriach mają być zamknięte tylko sklepy, stoiska z art.  nie spożywczymi,  czyli np filie operatorów telefonów komórkowych, banków, sklepy odzieżowe, zakłady fryzjerskie, a większymi sklepami na razie rząd się nie zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Ja uważam ze zapasy to ważna rzecz ja kupiłam dużo puszek ale dla piesków , mięsa tego co lubią czyli serduszka , zołądki wątróbkę a dla siebie to kasze, ryż , groch fasola soczewica , konserw juz nie było . Niedługo maja zamknac wieksze sklepy i galerie handlowe to się przyda wszystko to robią zeby podbić jak najwyżej ceny

Nie zamkną spożywczych za duża panika by powstała jak po  Huraganie Caterina w USA. 

Mnie martwi cisza medialna o nowych zarazeniach. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Ja zaczynam się zastanawiać, czy te puste półki w sklepach to nie zdjęcia ze stanu wojennego. Przecież to chyba niemożliwe, żeby były tak duże różnice w zaopatrywaniu sklepów w różnych miastach.

W naszej dzielnicy widać było puste półki. Widziałem tylko przez szybę, bo nie chciałem wchodzić w tłum.

3 godziny temu, rozi napisał:

Ja sobie podjechałam do normalnej Hali Marymonckiej

Hala Marymoncka jest super. Tęsknię za dawnymi okolicami.

Link to comment
Share on other sites

żaby kliniki weterynaryjne nie zamkneły sie bo w niektórych jak w tej do ktorej chodze to sa tłumy zawsze taki Sajgon jak nie wiem bo ten lekarz ratuje piseski z wieleu cieżkich przypadków więc ludzie walą drzwiami i oknami mogą takie coś zamknac albo ograniczyć ilość ludzi na raz w srodku zrobić zapisy tylko najtrudniejszych przypadków no zależy jak to będzie się rozwijac ta epidemia . Jeśli by zrobiło się jak w Chinach to może być zamknięte wszystko

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj od rana zmagałam się z płatnościami i zakupami dla moich psiaczków, dla których jestem skarbnikiem. Nazbierało się tego sporo, bo dopiero dzisiaj dostałam faktury za lutowe hotelowanie 6 psiaczków, zakup karmy dla 4 i 2 faktury od weta. Wszystko jakby się umawiało na dzisiaj.  Uffff.  Jeszcze zamierzam zrobić zakup karmy dla swoich psiaków i kociaków, bo jakby miało zabraknąć...

Dopiero mogłam zobaczyć co się na bazarku dzieje.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, themagda napisał:

A ja jeszcze musze dokupić karmę suchą  bo mam mało a może też być wykupiona a nie mam ani złotóweczki po tych zakupach no ale trudno poczekam na jakis grosz mam na widoku parę złotych.

W poniedziałek przeleję Ci z mojego bazarku 115.00 zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Jeszcze zamierzam zrobić zakup karmy dla swoich psiaków i kociaków, bo jakby miało zabraknąć...

Z jednego ze sklepów,  w których zamawiam, dostałem info, że mogą być opóźnienia w dostawach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...