Jump to content
Dogomania

NUNA NAGLE UMARŁA :( wielka jak kot już w DS u dogomaniackiej bukowej !!! w hoteliku pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

  • 5 months later...

Dziś dostałam od bukowa bardzo przykrą wiadomość. Pozwoliła wkleić . Serce mi pękło:(

Z ogromnym żalem przekazuję Ci informacje, że moja Nunusia odeszła za TM po krótkiej ale gwałtownej chorobie. Nagle osłabła, dostała gorączkę i sikała krwawym moczem. Badania wykazały, że następuje bardzo szybki rozpad czerwonych krwinek, którego nie dało  się żadnymi lekarstwami zatrzymać. Nie była to babeszja, dwa testy nie wykazały obecności pasożytów. Mimo szybkiej pomocy weterynaryjnej, codziennych wlewek i lekarstw, uciekało z niej życie. Ostatnie usg pokazało, że wszystkie organy wewnętrzne (trzustka, wątroba, jelita) są w stanie rozpadu. Podjęliśmy decyzję o skróceniu jej cierpień.

Od początku miała ogromne kłopoty ze zdrowiem, była pod stałą kontrolą weterynarza i na lekarstwach, ale funkcjonowała całkiem dobrze, w swoim rytmie. Nic nie zapowiadało takiego pogorszenia.

Jestem zdruzgotana. Nie tak miało być. Miałam z nią zamieszkać na wsi, bo za miesiąc idę na emeryturę. Miałyśmy chodzić po górach i po prostu być ze sobą. Była ze mną tylko 1,5 roku, ale dała mi całą swoją bezwarunkową miłość.

To był mój najlepszy i najukochańszy pies w moim życiu. Ona była taka moja.

Czuję się jakby mi ktoś wyrwał kawałek mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to NUNA NAGLE UMARŁA :( wielka jak kot już w DS u dogomaniackiej bukowej !!! w hoteliku pod moją opieką.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...