Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać zapas finansowy u Fido i Bonusa... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy 🙂

Opłaciłam dzisiaj pobyt za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 580 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 19:05, Ewa Marta napisał:

Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać zapas finansowy u Fido i Bonusa... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy 🙂

Opłaciłam dzisiaj pobyt za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 580 zł

 

FAKTURA - Fido, Bonus 06.23.pdf FAKTURA - Fido, Bonus 05.23.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fidunio jest juz tak biednym stareńkim biedactwem, że aż mu uszka wyłysiały i teraz juz musze go okrywać razem z uszkami bo jak mu chlodno w te uszka to "miałka". Nawet w te upalniejsze dni sierpniowe lepiej się czuł chociaż troszkę przykryty. Nawet juz sam nie moze usiąść tylko apetyt mu pozostał

 

IMG_20230830_221610.jpg

IMG_20230830_221459.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 22:19, kikou napisał:

Fidunio jest juz tak biednym stareńkim biedactwem, że aż mu uszka wyłysiały i teraz juz musze go okrywać razem z uszkami bo jak mu chlodno w te uszka to "miałka". Nawet w te upalniejsze dni sierpniowe lepiej się czuł chociaż troszkę przykryty. Nawet juz sam nie moze usiąść tylko apetyt mu pozostał

 

IMG_20230830_221610.jpg

IMG_20230830_221459.jpg

Serce pęka, mam nadzieję, że Fidunio nie cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2023 o 22:19, kikou napisał:

Fidunio jest juz tak biednym stareńkim biedactwem, że aż mu uszka wyłysiały i teraz juz musze go okrywać razem z uszkami bo jak mu chlodno w te uszka to "miałka". Nawet w te upalniejsze dni sierpniowe lepiej się czuł chociaż troszkę przykryty. Nawet juz sam nie moze usiąść tylko apetyt mu pozostał

 

IMG_20230830_221610.jpg

IMG_20230830_221459.jpg

 

Dnia 31.08.2023 o 09:32, Ellig napisał:

Serce pęka, mam nadzieję, że Fidunio nie cierpi.

Jeśli ma apetyt, to prawdopodobnie nic Fidusia nie boli. Biedniutki kochany Fidulek i Kasia znowu cierpi 😰  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 09:42, elik napisał:

 

Jeśli ma apetyt, to prawdopodobnie nic Fidusia nie boli. Biedniutki kochany Fidulek i Kasia znowu cierpi 😰  

Mam nadzieję, bo serce pęka patrząc na niego.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Fidulka  ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...