Jump to content
Dogomania
bumbumciao

Wielki brzuch u suczki

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jako, że jestem nowy na forum, oraz potrzebuje pilnej pomocy, proszę moderacje o umieszczenie wątku w odpowiednim dziale.

Od około dwóch miesięcy moja suczka posiada ogromny brzuch, a przy tym nie wydaję mi się żeby odczuwała jakikolwiek związany z tym ból.

Brzuch Sonii zaczął rosnąć ok. 2 miesięcy temu a "maksymalny" rozmiar osiągnął 1-2 tygodnie temu.

Weterynarz wzrócił uwagę na jej brzuch ok 3 tygodni temu na szczepieniu. 2 tygodnie później piesek pojechał na USG. Weterynarz nie mógł stwierdzić co jest nie tak, ze względu na wszechobecną

wodę.

Dodam jeszcze, że pierwszy raz widział coś takiego, gdyż woda w brzuchu suczki była w "komorach" przypominających plaster miodu.

Z góry dziękuje za pomoc.

2 godziny temu, bumbumciao napisał:

Weterynarz nie mógł stwierdzić co jest nie tak, ze względu na wszechobecną

wodę.

Dodam jeszcze, że pierwszy raz widział coś takiego, gdyż woda w brzuchu suczki była w "komorach" przypominających pl......

To jakiś niedouczony weterynarz...może poszukaj takiego,który bedzie wiedział skąd u psa bierze sie wodobrzusze.

Poza tym - pies na pewno odczuwa ból,bo płyn uciska na narządy wewnętrzne.2 miesiące nic nie zrobiono z wodobrzuszem??Nie do wiary...