Jump to content
Dogomania

Wielki brzuch u suczki


bumbumciao

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jako, że jestem nowy na forum, oraz potrzebuje pilnej pomocy, proszę moderacje o umieszczenie wątku w odpowiednim dziale.

Od około dwóch miesięcy moja suczka posiada ogromny brzuch, a przy tym nie wydaję mi się żeby odczuwała jakikolwiek związany z tym ból.

Brzuch Sonii zaczął rosnąć ok. 2 miesięcy temu a "maksymalny" rozmiar osiągnął 1-2 tygodnie temu.

Weterynarz wzrócił uwagę na jej brzuch ok 3 tygodni temu na szczepieniu. 2 tygodnie później piesek pojechał na USG. Weterynarz nie mógł stwierdzić co jest nie tak, ze względu na wszechobecną

wodę.

Dodam jeszcze, że pierwszy raz widział coś takiego, gdyż woda w brzuchu suczki była w "komorach" przypominających plaster miodu.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bumbumciao napisał:

Weterynarz nie mógł stwierdzić co jest nie tak, ze względu na wszechobecną

wodę.

Dodam jeszcze, że pierwszy raz widział coś takiego, gdyż woda w brzuchu suczki była w "komorach" przypominających pl......

To jakiś niedouczony weterynarz...może poszukaj takiego,który bedzie wiedział skąd u psa bierze sie wodobrzusze.

Poza tym - pies na pewno odczuwa ból,bo płyn uciska na narządy wewnętrzne.2 miesiące nic nie zrobiono z wodobrzuszem??Nie do wiary...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...