Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

Dzisiaj tj. 25.07. wyruszyły w drogę ostatnie fanty do:

  • Ewa Marta       -  opłata 18,00 zł
  • themagda         -  opłata 13,00 zł
  • guccio              -  opłata 13,00 zł     piękny wisior, znacznie ładniejszy niż na zdjęciu :)

 

Bardzo proszę o wiadomość na wątku, gdy fanty dotrą do Was  :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

Tapicerka i smycz odebrane,Jest fajnie.Ze smyczy zadowolony Bulinek(dłuższa},z tapicerki zadowolona ja .Dziękuję

Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok i serdecznie dziękuję za wiadomość     kwietki.jpg.ff85d5fab5da641474218eab4335763c.jpg

Dzisiaj wysłałam wisiorek themagda nie powiedziała, że  włożyła go do paki z fantami na następny bazarek  i paka stała  nie rozpakowana do wczoraj. To pierwszy nasz wspólny bazarek i nie wszystko było dopracowane. W następnych będzie lepiej.  Na pocieszenie powiem, że "miałaś nosa". Wisiorek jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciu  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok i serdecznie dziękuję za wiadomość     kwietki.jpg.ff85d5fab5da641474218eab4335763c.jpg

Dzisiaj wysłałam wisiorek themagda nie powiedziała, że  włożyła go do paki z fantami na następny bazarek  i paka stała  nie rozpakowana do wczoraj. To pierwszy nasz wspólny bazarek i nie wszystko było dopracowane. W następnych będzie lepiej.  Na pocieszenie powiem, że "miałaś nosa". Wisiorek jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciu  :)

A czy ja się kiedyś na Twoim bazarku zawiodłam?Zawsze jestem zadowolona.Nie zapomnij o mnie następnym razem.Pozdrawiam z  upalnego Roztocza.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, cytryna miau napisał:

dziś dotarły do mnie buty, ładne, oryginalne i pasują, dziękuję :)

Cieszę się bardzo :) Niech Cię ładnie, dobrze i długo noszą :)

Dziękuję bardzo za potwierdzenie    kwietki.jpg.e329df49d78052a0302d455e220b7aa6.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

A czy ja się kiedyś na Twoim bazarku zawiodłam?Zawsze jestem zadowolona.Nie zapomnij o mnie następnym razem.Pozdrawiam z  upalnego Roztocza.

Dziękuję serdecznie za miłe słowa i pozdrowienia :) Także pozdrawiam z, pewnie nie mniej upalnej, Małopolski :)

Oczywiście zapraszam na kolejny bazarek, który już się robi, a adres w moim podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Malachit napisał:

Dzisiaj doszedł do mnie naszyjnik, jest przepiękny i mam wyrzuty sumienia, że tak mało za niego dałam - czy mogę jeszcze zrobić nadpłatę w ramach bazarku?

Łaaaałłłł co za wiadomość  :) Pięknie dziękuję za informację że fancik doszedł i że Ci się tak podoba, że masz ochotę wspomóc maleńką Bonitkę jeszcze bardziej.

Dzięki wielkie za wielkie serducho   1742612562_dzikuj2.jpg.c10d0f31c041f41fe0171afa6f2a0fba.jpg

Wpłatę zrób na ten sam nr konta themagda, która przekazałam na PW.   Jeśli już wykasowałaś to PW,  to podrzucę.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, guccio napisał:

Moja wpłata za przesyłkę i fanty ddotarła?

Witaj :)

Tak, dotarła, bardzo pięknie  dziękuję :)      855500009_kwiatki7.gif.c7b5bca8757c43137265b684a99a9d80.gif

To zapis z rozliczenia:

Cytat
80, 135, 142                guccio               59.00       28,00       87,00    23.07.     87,00.      - - -     59,00 wysłane 22.07.
z tej kwoty  40,00 zł jest dla Fabii

 

Link to comment
Share on other sites

    686,29 zł  -  całkowity dochód z bazarku
-   142,00 zł  -  część przeznaczona dla suczki Bonita (przesyłana na konto themagda)
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
    544,29 zł 
 -    40,00 zł  -  dochód z licytacji fantu przeznaczonego dla Fabii
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
    504,29 zł  -  do podziału:
 
30%  - 151,29 zł  -  Laki   przelew na kwotę 152,00 zł wysłano dnia  29.07.2019 r.  -  potwierdzenie
 
30%  - 151,29 zł  -  Beza   przelew na kwotę 152,00 zł wysłano dnia  28.07.2019 r.  -  potwierdzenie
 
30%  - 151,29 + 40,00 = 191,29 zł  -  Fabia  przelew na kwotę 192,00 zł wysłano dnia  26.07.2019 r.  -  potwierdzenie
 
10%  -   50,43 zł  -  Alex  przelew na kwotę 51,00 zł wysłano dnia  26.07.2019 r.  -  potwierdzenie
Link to comment
Share on other sites

Przez pomyłkę na moim bazarku Themagda napisała " link

"Z tego bazarku dostałam :

Cytryna  miau ----20+10+3 =33 dziś przyszło 3 zeta

guccio  ------13

malacht----- 75

Jo37--------60

Od Aldrumki za inny bazarek 100 . Czyli z tego bazarku 181 tyle doszło o dziś czyli rozliczony. Wszystko co zostało po wysyłce wsadziłam na konto oszczędnociowe na operację Bonity. Ddługów nie oddawałam."

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

Czyli z tego bazarku 181 tyle doszło o dziś czyli rozliczony.

Cytryna  miau ----20+10+3 =33 dziś przyszło 3 zeta

guccio  ------13

malacht----- 75

Jo37--------60

Aldrukmo  dziękuję za przesłanie tych informacji   kwietki.jpg.e80458b4774c03f6663926bcb6a8b701.jpg

Cytryna miau       20,00 zł  reszta to zwroty za opłatę pocztową

Jo37                      60,00 zł  opłaty pocztowej nie było (odbiór osobisty)

Malachit               62,00 + 28,00 = 90,00 zł     reszta to zwroty za opłatę pocztową

guccio                                    13,00 zł zwrot za opłatę pocztową, którą mi przysłałaś, bo to ja wysłałam wisiorek.

 

Czyli w sumie z tego bazarku themagda otrzymała 170,00 zł,  a nie 181,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

No pomyliłam bazarki ale jeszcze dzis przyszło od Malachit 28 zł Bardzo dziękuje bo jeszcze nie nazbierałam na operacje a mam długi wiec juz nie mam gdzie pożyczyć bardzo mi się przyda każdy grosz i cieszę się bardzo ze ci sie podoba . Bardzo dziekuję . Zrobie wisiorki na nowy bazarek też srebrne to moze i inni się skuszą.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, themagda napisał:

No pomyliłam bazarki ale jeszcze dzis przyszło od Malachit 28 zł Bardzo dziękuje bo jeszcze nie nazbierałam na operacje a mam długi wiec juz nie mam gdzie pożyczyć bardzo mi się przyda każdy grosz i cieszę się bardzo ze ci sie podoba . Bardzo dziekuję . Zrobie wisiorki na nowy bazarek też srebrne to moze i inni się skuszą.

Bardzo dziękuję za wiadomość :) Zaraz uaktualnię rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...