Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

18 minut temu, guccio napisał:

Zgłupiałam całkiem,Dwie przesyłki będą?To mam wpłacić kwotę za fanty?ą potem co?Za przesyłki osobno?

Za wszystkie fanty + opłata za przesłanie tapicerki drzwiowej i smyczy na podane konto bazarku. themagda prześle Ci wisior i na Jej konto zapłacisz za przesłanie wisiorka.

Wyjątkowo fanty, które podarowała themagda są wysyłane przez Nią i dlatego tak wypadło.

Przepraszam, jeśli nie zauważyłaś informacji o tym. Jest to napisane dwa razy:

W regulaminie bazarku

Fanty podarowały:

anica nr 1 - 50,

jaguska nr 51 - 63,

themagda nr 64 - 79 na operację usunięcia guza z listwy mlecznej Bonity. Należność za fanty wpłacana będzie bezpośrednio na konto themagda i od niej będzie wysyłka. Możliwość odbioru w Warszawie.

 

I drugi raz, gdy prezentowane są fanty themagda

Fanty podarowane przez themagda

Należność za fanty nr 64 - 79 wpłacana będzie bezpośrednio na konto themagda i od niej będzie wysyłka. Możliwy odbiór w Warszawie.

Wszystkie ubrania są nowe, wykonane własnoręcznie przez themagda.

 

Wydawało mi się, że jest to dość wyraźnie zaznaczone.

Jeśli jednak nie zauważyłaś tego i z jakich względów nie odpowiada Ci to, to w drodze wyjątku możesz zrezygnować. Nie chciałabym, żeby ktokolwiek czuł się przymuszony do zakupu. Zrozumiem jeśli zrezygnujesz z tego wisiorka.

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, guccio napisał:

Elik,w rozliczeniu bazarku podałaś ogólną kwotę za fanty a w pw numer konta jeden na całość.Sprawdż.

Bo tak ma być :) W poprzednim poście napisałam, że kasa za wszystkie fanty na konto bazarku + opłata za przesył tapicerki drzwiowej i smyczy, bo te fanty są u mnie i ja je wyślę. Natomiast wisior wyśle themagda. Podarowała go dla Fabii  (też jest to gdzieś napisane)  dlatego kasa za wisior ma być wpłacona na konto bazarku.

EDIT

Przepraszam, muszę iść z psami na spacer, a do kompa usiądzie mój mąż, bo teraz jego wachta :)  Ewentualne niejasności spróbuję rozsupłać jutro, albo jeszcze dzisiaj, ale bardzo późno.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Bo tak ma być :) W poprzednim poście napisałam, że kasa za wszystkie fanty na konto bazarku + opłata za przesył tapicerki drzwiowej i smyczy, bo te fanty są u mnie i ja je wyślę. Natomiast wisior wyśle themagda. Podarowała go dla Fabii  (też jest to gdzieś napisane)  dlatego kasa za wisior ma być wpłacona na konto bazarku.

EDIT

Przepraszam, muszę iść z psami na spacer, a do kompa usiądzie mój mąż, bo teraz jego wachta :)  Ewentualne niejasności spróbuję rozsupłać jutro, albo bardzo jeszcze dzisiaj, ale bardzo późno.

To za same fanty wyślę w poniedziałek a resztę potem.Wszystko czytałam i wiem co do fantów tylko czekałam na koszty wysyłki

czy też wysyłek.Ja też uciekam i zwalniam miejsce synowi bo już za plecami przytupuje co znaczy-matka puść mnie wreszcie.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, guccio napisał:

To za same fanty wyślę w poniedziałek a resztę potem.Wszystko czytałam i wiem co do fantów tylko czekałam na koszty wysyłki

Może nie spiesz się, poczekaj, jak już będę wiedziała ile wyniesie przesłanie i wtedy zrobisz przelew za wszystkie fanty + przesłanie fantów ode mnie. Jak themagda wyśle wisior, to powie ile trzeba Jej wysłać za przesył.

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością informuję, iż zdarzył mi się wypadek przy pracy :(  Tyle lat robię bazarki i dotychczas nic takiego mi się nie przydarzyło.

Książkę, dla mdk8 zapakowałam z książkami dla yucca i tak wysłałam :(

Bardzo Was Obie przepraszam za pomyłkę. Nawet nie usiłuję się tłumaczyć, bo to nie powinno się zdarzyć.

Yucca, bardzo Cię proszę, gdy fanty dotrą do Ciebie, to książkę "Ofiara w środku zimy" prześlij do mdk8, bo to Jej fant. Adres prześlę Ci na PW. Napisz na wątku ile zapłacisz i zwrócę Ci na konto, z którego przysłałaś należność za fanty. Jeśli chciałabyś na inne konto, to proszę podaj mi numer na PW.

Jeszcze raz bardzo gorąco Cię przepraszam i mam nadzieję, że nie będziesz na mnie bardzo zła   837608182_kwiatki9.gif.fa8590df6e6c4aef20644d3e7cf9faeb.gif

EDIT

mdk8 prosiła o wysyłkę przez kiosk Ruchu. Czy masz taką możliwość? Jeśli nie, to wyślij pocztą, różnice pokryję ja.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Z przykrością informuję, iż zdarzył mi się wypadek przy pracy :(  Tyle lat robię bazarki i dotychczas nic takiego mi się nie przydarzyło.

Książkę, dla mdk8 zapakowałam z książkami dla yucca i tak wysłałam :(

Bardzo Was Obie przepraszam za pomyłkę. Nawet nie usiłuję się tłumaczyć, bo to nie powinno się zdarzyć.

Yucca, bardzo Cię proszę, gdy fanty dotrą do Ciebie, to książkę "Ofiara w środku zimy" prześlij do mdk8, bo to Jej fant. Adres prześlę Ci na PW. Napisz na wątku ile zapłacisz i zwrócę Ci na konto, z którego przysłałaś należność za fanty. Jeśli chciałabyś na inne konto, to proszę podaj mi numer na PW.

Jeszcze raz bardzo gorąco Cię przepraszam i mam nadzieję, że nie będziesz na mnie bardzo zła   837608182_kwiatki9.gif.fa8590df6e6c4aef20644d3e7cf9faeb.gif

EDIT

mdk8 prosiła o wysyłkę przez kiosk Ruchu. Czy masz taką możliwość? Jeśli nie, to wyślij pocztą, różnice pokryję ja.

Napisałam pw.

Link to comment
Share on other sites

chciałam podziekować bardzo za paczke z materiałami i ubrankami dla pieskow bardzo się wszystko przyda , już uszyłam dwa legowiska, i pieskom się one bardzo podobają wykorzystam wszystko . Jestem bardzo wdzięczna bo moje pieski bardzo źle sie obchodzą z pościelą bywało ze zagryzły poduszke w drobny mak  na zupełnie małe kawałeczki że sie nie dało nic uratować a często tez i inne rzeczy uszkadzaja , zjadły uszczelkę do drzwi balkonowych nawet a ja nie zauważyłam i było strasznie zimno w zimie  niestety tak wszystko traktują wiec wszystko przydatne bardzo. Jeszcze raz dzieki

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, themagda napisał:

No już mam kompa i jestem , na jakie konto mam wpłacić za ubranko . Szkoda ze już koniec bo ja bym jeszcze wzieła marynarkę nr 105 bo dopiero teraz zauwazylam że ona jest duza. No ale musztarda po obiedzie . 

Nr konta masz na PW pt. "Zestawienie wylicytowanych fantów".

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Aldona z Sosnowca napisał:

Elik, ja Cię bardzo, bardzo przepraszam, że dopiero teraz!

Doszły książki, ślicznie dziękuję!

Zajęłam.się czytaniem i z głowy mi wyleciało aby zameldować, że paczka dotarła...

A było to już w minionym.tygodniu....

Jeszcze raz serdeczne dzięki :)

Bardzo dziękuję za potwierdzenie i życzę wielu emocji podczas czytania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...