Jump to content
Dogomania

zakończony,, nie było chętnych Encyklopedia 13tomowa z XX wieku i Wielki Atlas Świata za stówkę; na diagnostykę i leczenie Lakiego, do 15.06


NikaEla

Recommended Posts

Dnia 6.06.2019 o 15:13, NikaEla napisał:

Wątpię, że znajdzie się kupiec

Ale próbuję

Ja myślę, że się znajdzie :) tylko trzeba poczekać. Przecież to świetny pomysł na prezent np dla mamy/taty, babci/dziadka. Te książki mają wartość historyczną. Encyklopedie są świadectwem tamtych czasów. Z którego są roku?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola&tina napisał:

Ja myślę, że się znajdzie :) tylko trzeba poczekać. Przecież to świetny pomysł na prezent np dla mamy/taty, babci/dziadka. Te książki mają wartość historyczną. Encyklopedie są świadectwem tamtych czasów. Z którego są roku?

1960-70

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, jola&tina napisał:

Czyli Gomułka łamany przez Gierka.:)
A atlas z 62 roku to też hit. Morza i lądy nie zmieniły się :) ale mapy polityczne całkiem inne. Np Afryka :)
 

Co tam do Afryki lecieć, a w Europie jak się zmieniło! Zupełnie innej geografii się uczyłam ;))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

O ile łatwiej było wymienić kraje naszej części Europy.

 

7 godzin temu, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

O ile łatwiej było wymienić kraje naszej części Europy.

 

9 godzin temu, jola&tina napisał:

Czyli Gomułka łamany przez Gierka.:)
A atlas z 62 roku to też hit. Morza i lądy nie zmieniły się :) ale mapy polityczne całkiem inne. Np Afryka :)
 

Teraz to ja już nie ogarniam jakie kraje są w Europie, a stolic to nawet nie próbuję zapamiętać ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, NikaEla napisał:

mam karton książek matematycznych do wydania (konkursy, przygotowanie do matury) ale nie wiem czy na dogo byłby ktokolwiek zainteresowany

Może jakieś miłośniczki matematyki się ujawnią;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, NikaEla napisał:

mam karton książek matematycznych do wydania (konkursy, przygotowanie do matury) ale nie wiem czy na dogo byłby ktokolwiek zainteresowany

Rozwiązywanie zadań matematycznych to super trening dla umysłu. Ja lubię geometrię, masz coś ciekawego?

A ten atlas - czy on jest taki w skórzanej oprawie? Taki, co się kolejne mapy kupowało na zapisy?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Rozwiązywanie zadań matematycznych to super trening dla umysłu. Ja lubię geometrię, masz coś ciekawego?

A ten atlas - czy on jest taki w skórzanej oprawie? Taki, co się kolejne mapy kupowało na zapisy?

Nie wiem czy skórzana , myślą raczej że to skaj.

To atlas z lat 60-tych, ale w całości, nie składany. 

Do książek matematycznych wstawię potem linki z OLX, a jak ktoś coś to pieniądze dołożę do bazarku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...