Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

2 godziny temu, Isiak napisał:

Aga... śluby, chrzciny, 18-tki, no i koniec roku szkolnego, więc podziękowanie dla wychowawczyni, i kto wie, co tam jeszcze się wykluje. Sporo odmawiam, ale niektórym nie można :)))

U Ciebie sezon trwa cały rok :) 

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że sunia jest juz po operacji i  themagda musi za nią zapłacić, jak również za każda wizytę po operacji, może dobrze byłoby, gdyby należność za fanty, które są u themagda, była wpłacana bezpośrednio na Jej konto. Znacznie skróci to czas oczekiwania na przypływ gotówki. Sory, że tak się wcinam, ale wiem, że themagda nie ma kasy na opłacenie weta.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, ona03 napisał:

Oczywiście Pokerku kofffffany, uratuję :)

 

 

Jestem bardzo, bardzo, bardzo grzeczna.......... :)

Noooooo, za taaaaaką kwotę to odstępuję......

baaaaardzo dziekuję, jezdem dźwięczna jak nie wiem co.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

W związku z tym, że sunia jest juz po operacji i  themagda musi za nią zapłacić, jak również za każda wizytę po operacji, może dobrze byłoby, gdyby należność za fanty, które są u themagda, była wpłacana bezpośrednio na Jej konto. Znacznie skróci to czas oczekiwania na przypływ gotówki. Sory, że tak się wcinam, ale wiem, że themagda nie ma kasy na opłacenie weta.

Jak najbardziej. Dobry pomysł pomijając to ,że ona wysyła fanty.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aga76 napisał:

Piękny pierścionek pasiasty, i zawieszki też cudne :) 

Pokerku, krzemień jaką ma wielkość?

elik, spytaj się może themagda , bo nie wiem kiedy ona tu zajrzy.

czyli mam wpisać ,że zawieszkę nr 23 kupiła AnnaG-R ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aga76 napisał:

Piękny pierścionek pasiasty, i zawieszki też cudne :) 

Pokerku, krzemień jaką ma wielkość?

Przepraszam, nie zauważyłam pytania.

2 minuty temu, Poker napisał:

elik, spytaj się może themagda , bo nie wiem kiedy ona tu zajrzy.

czyli mam wpisać ,że zawieszkę nr 23 kupiła AnnaG-R ?

Tak się składa, że pierścionek i kamienie do wyrobu biżuterii Anna G-R przysłała do mnie. Kamienie wysłałam do themagda, żeby miała materiał na nowe wyroby, a pierścionek zaraz zmierzę i podam.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu zaglądam tylko mi sie w ogóle nie pokazują fanty i nic mi nie mówi którą zawieszkę ktoś kupił bo nie widzę fantów . Nie wiem dlac zego  ja taka nikumata w sprawach komputerowych aż wstyd , no wiek niestety , mój mózg ma też 70 lat .

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Kamila Proc napisał:

chetnie bym wpacila

podaj adres do wysyłki ,a ja potem podam cały koszt , bo nie moge się połapać w nowym cenniku poczty.

26 minut temu, Kamila Proc napisał:

jakies 3 dlugopisy

nie jakieś tylko śliczne

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

podaj adres do wysyłki ,a ja potem podam cały koszt , bo nie moge się połapać w nowym cenniku poczty.

 

Pakuj tak, żeby grubość przesyłki nie przekroczyła 2 cm. Ten nowy cennik zakłada, że przesyłka grubsza niż 2 cm, choćby była malutka, to opłata za nią wynosi 15,60 zł   1815039749_getattachmid370907mpid16min1uid8bacb883c6065602.jpg.d3505ca45c3b465f4a7ef1988498af16.jpg

Teraz wysyłam większość przez Ruch. Pocztą tylko wtedy, gdy w danej miejscowości nie ma kiosku ruchu, który przyjmowałby i wydawał przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

Dusia -Duszka masz rację jak najbardziej, No ja uważam tez tak bo ja poznałam najcudowniejsze istoty na swiecie każda inna osobowość i charakter ,i każda na swój sposob cudowna , każdy mój dzień jest szczęśliwy dzięki nim szkoda ze ja juz mam mało czasu też 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...