Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

Z moich obliczeń wynika, że po zapłaceniu 275 zl za lipiec i 775 za sierpień na koncie fundacji zostało 754,40 zł.

775, za miesiąc, a nie 750 ?    Może się mylę, ale miało być 750,00 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Agatko, tekst świetny ! Nie sposób jest opowiedzieć historię życia Fado w krótkim ogłoszeniu, lecz tylko zasygnalizować, że jest, że potrzebuje pomocy i czeka. Resztę informacji uzyska już tylko osoba zainteresowana przez telefon lub osobistą rozmowę. Jeżeli będzie potrzeba, też pomogę go ogłaszać.

Dzięki Havanko, jeśli możesz pomoc ogłaszaniu, będę bardzo wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

Wpływy na konto ZEA dla Fado

285 zł -  wpłaty na Fado na konto Fundacji

1889,40 zł  - zbiórka na Ratujemy Zwierzaki

Razem: 2174,40 zł

 

Wydatki:

370 zł - faktura u Jaaga

275 zł  - hotelowanie lipiec ( u Jamora)

775 zł - hotelowanie sierpień  ( u Jamora)

Razem: - 1420 zł

2174,40 zł - 1420 zł = 754,40 zł

Proszę sprawdźcie jeszcze raz

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Wpływy na konto ZEA dla Fado

285 zł -  wpłaty na Fado na konto Fundacji

1889,40 zł  - zbiórka na Ratujemy Zwierzaki

Razem: 2174,40 zł

 

Wydatki:

370 zł - faktura u Jaaga

275 zł  - hotelowanie lipiec ( u Jamora)

775 zł - hotelowanie sierpień  ( u Jamora)

Razem: - 1420 zł

2174,40 zł - 1420 zł = 754,40 zł

Proszę sprawdźcie jeszcze raz

 

 

Opłaciliśmy fakturę 370 zł  (chyba pierwszą wizytę już u Jagny) str.37

 

Martusiu wszystko się zgadza, Nie wiem dlaczego mam zakodowane w głowie, że stawka miesięczna to 750 zł.

Pisałam już kilka razy, że pod postem rozliczeniowym Fado jest rozliczenie jegio kasy zebranej na koncie Fundacji ZEA i tam jest tak, jak Ty tu napisałaś.

Ale widzę, że nikt tam nie zagląda więc zacytuję

Rozliczenie środków finansowych

zebranych na koncie Fundacji ZEA

Wpłaty: 

          35,00 zł  -   Teresa K.  Lublin

         50,00 zł  -  Krystyna R..  Lublin

        100,00 zł  -  Beata K. Łączna

         50,00 zł  -  Dorota W.  Lublin

         50,00 zł  -  Edward D. Suchlica

     1889,40 zł  -  zebrane na "Ratujmy Zwierzaki"

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 2.174,40 zł

Wypłaty:

         370,00 zł  -  wizyta u okulisty i kardiologa w Przych.RETINA w Krakowie (faktura)  -  14.03.2019

         275,00 zł  -  pobyt w hotyelu u Jamora 20-31.07.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   645,00 zł

Saldo:

..    2.174,40 zł.

.-.     .645,00 zł  

= = = = = = = = = = = =

  1.529,40 zł 

 

Serdecznie dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc

 

merci.gif.8336685489c984232905599ee85cb78d.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Martusiu wszystko się zgadza, Nie wiem dlaczego mam zakodowane w głowie, że stawka miesięczna to 750 zł.

Pisałam już kilka razy, że pod postem rozliczeniowym Fado jest rozliczenie jegio kasy zebranej na koncie Fundacji ZEA i tam jest tak, jak Ty tu napisałaś.

Ale widzę, że nikt tam nie zagląda więc zacytuję

Rozliczenie środków finansowych

zebranych na koncie Fundacji ZEA

Wpłaty: 

          35,00 zł  -   Teresa K.  Lublin

         50,00 zł  -  Krystyna R..  Lublin

        100,00 zł  -  Beata K. Łączna

         50,00 zł  -  Dorota W.  Lublin

         50,00 zł  -  Edward D. Suchlica

     1889,40 zł  -  zebrane na "Ratujmy Zwierzaki"

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 2.174,40 zł

Wypłaty:

         370,00 zł  -  wizyta u okulisty i kardiologa w Przych.RETINA w Krakowie (faktura)  -  14.03.2019

         275,00 zł  -  pobyt w hotyelu u Jamora 20-31.07.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   645,00 zł

Saldo:

..    2.174,40 zł.

.-.     .645,00 zł  

= = = = = = = = = = = =

  1.529,40 zł 

 

Serdecznie dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc

 

merci.gif.8336685489c984232905599ee85cb78d.gif

 

 

Zaglada, zagląda;)

Dopisz jeszcze opłatę za hotel w sierpniu - 775 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli dodamy zapłatę za sierpień i wrzesień, to zostanie 4,40 zł

Wypłaty:

         370,00 zł  -  wizyta u okulisty i kardiologa w Przych.RETINA w Krakowie (faktura)  -  14.03.2019

         275,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora 20-31.07.

         775,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora 1-31.08.

         750,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora 1-30.09.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   2.170,00 zł

Saldo:

..    2.174,40 zł.

.-.   2.170,00 zł  

= = = = = = = = = = = =

        4,40 zł 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Wpływy na konto ZEA dla Fado

285 zł -  wpłaty na Fado na konto Fundacji

1889,40 zł  - zbiórka na Ratujemy Zwierzaki

Razem: 2174,40 zł

 

Wydatki:

370 zł - faktura u Jaaga

275 zł  - hotelowanie lipiec ( u Jamora)

775 zł - hotelowanie sierpień  ( u Jamora)

Razem: - 1420 zł

2174,40 zł - 1420 zł = 754,40 zł

Proszę sprawdźcie jeszcze raz

 

 

Opłaciliśmy fakturę 370 zł  (chyba pierwszą wizytę już u Jagny) str.37

 

OK, czyli dobrze policzyłam, że po zapłaceniu września nic już na koncie fundacji dla Fado nie zostanie..

Dzięki elik za wszystkie bazarki, które robisz i umieszczasz w nich Fado jako beneficjenta! Jego przyszłość finansowa jest bardzo trudna, mam nadzieję, że znajdzie się jakieś miejsce docelowe dla Fado, które łatwiej będzie sfinasować, bo o domu nie śmiem marzyć.. Gdyby przyszło komuś jakieś miejsce do głowy - hotel, dt, które mogłoby być chętne wziąć takiego psa jak Fado, bardzo proszę dać znać.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł   -  Aldrumka   deklaracja IX   -  12.09.
  •  1.000,00 zł   -  Organizacja Adopcje - Tomaszów Lubelski  -  18.09.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

64283703_dzikuj1.jpg.76760cd253d0a22fee0ae54d90fec4d7.jpg       263503200_dlaWaslove.jpg.2e4e452b500e8527786b8ca5bd4b22db.jpg

 

Przecierałam oczy myśląc, że coś mi się przewidziało :) Ale nie, tysiąc jak stał na koncie, tak stoi :)

Wielka i bardzo miła niespodzianka. Lecę podziękować na F.B.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2019 o 18:20, elik napisał:

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł   -  Aldrumka   deklaracja IX   -  12.09.
  •  1.000,00 zł   -  Organizacja Adopcje - Tomaszów Lubelski  -  18.09.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

64283703_dzikuj1.jpg.76760cd253d0a22fee0ae54d90fec4d7.jpg       263503200_dlaWaslove.jpg.2e4e452b500e8527786b8ca5bd4b22db.jpg

 

Przecierałam oczy myśląc, że coś mi się przewidziało :) Ale nie, tysiąc jak stał na koncie, tak stoi :)

Wielka i bardzo miła niespodzianka. Lecę podziękować na F.B.

Niesamowite! Tysiu, Dziewczyny kochane, jesteście niesamowite!!! Aż brak słów!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Dzięki Kochana, zaraz podaję, przepraszam, że dopiero się odzywam, ale znowu miałam kilkudniowy wyjazd, a weekend też pełen wydarzeń.

Tak myślałam, ze jesteś w rozjazdach. Po kosmetycznych przeróbkach tekstu, zrobiłam Fado Olx na Żyrardów. Gdyby trzeba było zmienić miejscowość, daj znać Agatko.

https://www.olx.pl/oferta/wypatruje-cie-moj-czlowieku-fado-CID103-IDBHO4h.html

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Tak myślałam, ze jesteś w rozjazdach. Po kosmetycznych przeróbkach tekstu, zrobiłam Fado Olx na Żyrardów. Gdyby trzeba było zmienić miejscowość, daj znać Agatko.

https://www.olx.pl/oferta/wypatruje-cie-moj-czlowieku-fado-CID103-IDBHO4h.html

Bardzo pięknie Ci dziękuję! Wyróżniłam je od razu na miesiąc :)

Link to comment
Share on other sites

W czwartek mam się spotkać ze znajomą, która kupuje ode mnie przetwory przekazane mi znowu przez wspaniałą Mazowszankę, przeznaczę te pieniądze dla Fado. Prześlę je od razu z moimi kilkoma deklaracjami, może się uzbiera na kolejny miesiąc hotelowania. Bardzo bym chciała. Mimo wszystko dzwonię do innych hoteli, dopytuję, chciałabym znaleźć jakąkolwiek alternatywę dla Fado, ale na razie.. szkoda gadać :( Nikt go nie chce. Za duża odpowiedzialność, za dużo pracy wymaga, za trudny.. ;((

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo pięknie Ci dziękuję! Wyróżniłam je od razu na miesiąc :)

Dziękuję za wyroznienie. Jest juz aktywne. Na pewno zobaczy go duzo wiecej osob niż bez wyroznienia. 

14 godzin temu, elik napisał:

Fado to bardzo biedny i trudny psiaczek, ale może i do niego uśmiechnie się szczęście. Nie traćmy nadziei.

Tak,to przede wszystkim zlamany przez czlowieka pies,zarowno psychicznie jak i fizycznie. Ale też zasluguje na szansę. Oby los sie do niego uśmiechnął i przyniósł mu dobry dom...

Link to comment
Share on other sites

Mam dla Fado kasę ze sprzedaży pierwszych przetworów w wysokości 275 złociszy. Pewnie niedługo zrobię też bazarek tutaj na dogo :) Od siebie przeleję deklaracje za rok począwszy od sierpnia tego roku w wysokości 480 zł. Dorzucę 20 zł jeszcze i będzie kasa za hotelowanie Fado w październiku. Przeleję kasę na fundację - ok Tolu? Niech jeszcze za październik fakturka idzie na fundację, jeśli nie masz przeciwwskazań. Niech kasa, którą Fado ma tu zebraną jeszcze pozostanie nie ruszana. Będzie potrzebna w przyszłości. Bardzo bardzo jestem wdzięczna wszystkim, którzy wpłacają na Fado. Bardzo

image.png.903ffecfeccc6acc347ad9d2f08b0abb.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Jak Fado sobie radzi? Jak żyje? Czy coś się zmieniło w jego zachowaniu? Zrobił jakieś postępy? Czy udało się zbadać kał pod kątem lamblii? Czy Fado schudł chociaż trochę?

Nie piszę nic konkretnego, bo nie ma większych zmian w jego zachowaniu. Wychodzi chętnie na łączkę, tam sobie trochę poleży, trochę pochodzi, trochę powącha, w kojcu jest spokojny, nie siedzi cały czas w budzie, apetyt ma cały czas dobry. Niestety wciąż lękliwie reaguje na odgłosy ludzkich kroków i na bliskość człowieka, myślę, że to się jeszcze długo nie zmieni, jeśli w ogóle się zmieni. Tutaj potrzeba już człowieka, który poświęci Fado dużo czasu i ciężkiej pracy. Nie udało mi się takiego człowieka na razie znaleźć.  Kupa nie została jeszcze zbadana, ale nie ma żadnych objawów zarażenia lambliami, a Jamor stara się nie stresować dodatkowo Fado swoją obecnością w czasie spacerów po łączce i czekając, aż się załatwi, a w kojcu Fado się nie załatwia. Poproszę go o nowe zdjęcia Fado.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Nie piszę nic konkretnego, bo nie ma większych zmian w jego zachowaniu. Wychodzi chętnie na łączkę, tam sobie trochę poleży, trochę pochodzi, trochę powącha, w kojcu jest spokojny, nie siedzi cały czas w budzie, apetyt ma cały czas dobry. Niestety wciąż lękliwie reaguje na odgłosy ludzkich kroków i na bliskość człowieka, myślę, że to się jeszcze długo nie zmieni, jeśli w ogóle się zmieni. Tutaj potrzeba już człowieka, który poświęci Fado dużo czasu i ciężkiej pracy. Nie udało mi się takiego człowieka na razie znaleźć.  Kupa nie została jeszcze zbadana, ale nie ma żadnych objawów zarażenia lambliami, a Jamor stara się nie stresować dodatkowo Fado swoją obecnością w czasie spacerów po łączce i czekając, aż się załatwi, a w kojcu Fado się nie załatwia. Poproszę go o nowe zdjęcia Fado.

Czyli trochę się wyciszył, przywykł do nowego miejsca. Obawiam się, że nastawienie Fado do człowieka będzie ciężko zmienić. Dobrze, że apetyt jest i nie ma objawów chorobowych. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2019 o 20:35, agat21 napisał:

Mam dla Fado kasę ze sprzedaży pierwszych przetworów w wysokości 275 złociszy. Pewnie niedługo zrobię też bazarek tutaj na dogo :) Od siebie przeleję deklaracje za rok począwszy od sierpnia tego roku w wysokości 480 zł. Dorzucę 20 zł jeszcze i będzie kasa za hotelowanie Fado w październiku. Przeleję kasę na fundację - ok Tolu? Niech jeszcze za październik fakturka idzie na fundację, jeśli nie masz przeciwwskazań. Niech kasa, którą Fado ma tu zebraną jeszcze pozostanie nie ruszana. Będzie potrzebna w przyszłości. Bardzo bardzo jestem wdzięczna wszystkim, którzy wpłacają na Fado. Bardzo

image.png.903ffecfeccc6acc347ad9d2f08b0abb.png

Nie ma żadnego problemu, jak tylko pieniądze będa na koncie dam tutaj znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...