Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Dnia 12.11.2020 o 20:19, ona03 napisał:

Faduś biega uśmiechnięty, ma kolegów, cudnie :)))))

 

Dnia 12.11.2020 o 21:27, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że Fado nie ziaje na zdjęciach, czyli nie jest zdenerwowany :) Nie niepokoi go bliskość innych psów :)

Nareszcie! :D

Tak, nareszcie!!!

Ja też widzę uśmiech, Fado jest wyraźnie zadowolony:)

Myślę, ze dla wszystkich, którym los tego psiaka nie jest obojętny to wielka nagroda i wielka nadzieja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

     50,00 zł  od  Katarzyny R. z Zamościa deklaracja  VIII  -  27.11.
     80,00 zł  od  Rodzinka Alexa z Zabrza  deklaracja  XI  -  30.11.
     50,00 zł  od  Usiata  deklaracja  XI  -  30.11.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1493993831_dzikujejestecie2.jpg.d39d19fed8097656eebad94e42d6ce83.jpg     1367110942_kwiatki15.jpeg.37b8e5049c26e42582f400c8f4222d92.jpeg

 

oraz 185,00 zł  od  elik  z bazarku  -  26.11.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Bardzo dziękuję Elu za skrupulatne rozliczenia i prowadzenie finansów Fadusia :)

obraz.png.c572ecf82ff69fc1df079f4f41c1fafa.png

Jakie piękne serduszko :)  Bardzo dziękuję, miło mi  :)

Nie tak skrupulatnie, bo swoją wpłatę z bazarku przez przeoczenie pokazałam 2 razy, ale jedną już wykasowałam  :)
Najpierw napisałam w kolejności wpłat, ale pomyślałam, że sama sobie nie będę dziękować i wpisałam pod podziękowaniami, a zapomniałam skasować tego pierwszego wpisu  :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2020 o 13:02, agat21 napisał:

Bardzo dziękuję Elu za skrupulatne rozliczenia i prowadzenie finansów Fadusia :)

obraz.png.c572ecf82ff69fc1df079f4f41c1fafa.png

 

Dnia 4.12.2020 o 13:10, elik napisał:

Jakie piękne serduszko :)  Bardzo dziękuję, miło mi  :)

Nie tak skrupulatnie, bo swoją wpłatę z bazarku przez przeoczenie pokazałam 2 razy, ale jedną już wykasowałam  :)
Najpierw napisałam w kolejności wpłat, ale pomyślałam, że sama sobie nie będę dziękować i wpisałam pod podziękowaniami, a zapomniałam skasować tego pierwszego wpisu  :(

Rozliczenie faktycznie prowadzone wzorowo i bardzo przejrzyście, podziwiam tym bardziej, że ja w tym kierunku to jestem beztalencie;). Dziewczyny, Fado zadowolony, widać, że poczuł się bezpieczny, o domu nie na co marzyć, a utrzymanie w hotelu kosztuje - tak sobie pomyśłałam, że może spróbować ze zbiórką? Na początku nie była robiona, bo  Fado był zabezpieczony finansowo, ale na pewno przyda się każdy grosz... Cudów nie można oczekiwać, pies wygląda bardzo dobrze, ale moze jednak ktoś zechce pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Rozliczenie faktycznie prowadzone wzorowo i bardzo przejrzyście, podziwiam tym bardziej, że ja w tym kierunku to jestem beztalencie;). Dziewczyny, Fado zadowolony, widać, że poczuł się bezpieczny, o domu nie na co marzyć, a utrzymanie w hotelu kosztuje - tak sobie pomyśłałam, że może spróbować ze zbiórką? Na początku nie była robiona, bo  Fado był zabezpieczony finansowo, ale na pewno przyda się każdy grosz... Cudów nie można oczekiwać, pies wygląda bardzo dobrze, ale moze jednak ktoś zechce pomóc. 

Bardzo by było wspaniale :). W tyle głowy cały czas mam kombinowanie jak tu dołożyć pieniądze do niepełnych deklaracji oraz niepokój jak co będzie, jak kolejne osoby się wykruszą :( To nie jest medialny psiak. Nie ma mnóstwa zdjęć i coraz to nowych relacji, bo ile można pisać to samo? :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

tak sobie pomyśłałam, że może spróbować ze zbiórką? Na początku nie była robiona, bo  Fado był zabezpieczony finansowo, ale na pewno przyda się każdy grosz... Cudów nie można oczekiwać, pies wygląda bardzo dobrze, ale moze jednak ktoś zechce pomóc. 

Super pomysł  :) Nawet jeśli nie będzie rewelacji, to i tak każda wpłata dla Fado, to duża pomoc. Kombinujemy z bazarkami, ale też boję się co będzie, jak przyjdzie czas, gdy skarbonka Fado...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2020 o 12:41, agat21 napisał:

Bardzo by było wspaniale :). W tyle głowy cały czas mam kombinowanie jak tu dołożyć pieniądze do niepełnych deklaracji oraz niepokój jak co będzie, jak kolejne osoby się wykruszą :( To nie jest medialny psiak. Nie ma mnóstwa zdjęć i coraz to nowych relacji, bo ile można pisać to samo? :(

 

Dnia 9.12.2020 o 13:08, elik napisał:

Super pomysł  :) Nawet jeśli nie będzie rewelacji, to i tak każda wpłata dla Fado, to duża pomoc. Kombinujemy z bazarkami, ale też boję się co będzie, jak przyjdzie czas, gdy skarbonka Fado...

To spróbuję coś pokombinować, może w sobotę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

Czy Fado jest na minusie czy jest tak ?

Saldo:

.     17.888,57 zł.

.-.  .12.574,67 zł  

= = = = = = = = = = = =

  4.313,90 zł

Saldo Fado jest na plusie 4.313 zł czyli z tego co jest ma zapewnione 5 miesięcy pobytu w hotelu. Problem jest w tym, że teoretycznie co miesiąc na konto Fado wpływa 510,00 zł, a miesięczny koszt pobytu Fado w hotelu waha się pomiędzy 750, a 775,00 zł/m-c. Piszę teoretycznie, bo na taką kwotę jest deklaracji, ale jak prawie wszędzie niektórzy zalegają i nie zawsze taka kwota wpływa na jego konto.
Od stycznie 2021 będzie wpływało o 30,00 zł mniej, czyli 480,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Podałam limonka80 konto Fado, ale jeśli woli wpłacać przez Twoje konto,  to niech tak będzie  :)

Zagapiłam się -wpłacałam na konto agat21 na innego pieska i odruchowo wpłaciłam też dla Fado, potem przypomniałam sobie że Fado ma inne konto. Poprawię się następnym razem :-)) 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, limonka80 napisał:

Zagapiłam się -wpłacałam na konto agat21 na innego pieska i odruchowo wpłaciłam też dla Fado, potem przypomniałam sobie że Fado ma inne konto. Poprawię się następnym razem :-)) 

Limonko kochana nic nie musisz poprawiać  :) Jest bardzo, bardzo ok. Niechby tak więcej osób wpłacało na biednego Fado poprzez konta swoich znajomych, to bardzo byłabym z tego rada  :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Czy Fado jest na minusie czy jest tak ?

Saldo:

.     17.888,57 zł.

.-.  .12.574,67 zł  

= = = = = = = = = = = =

  4.313,90 zł

 

20 godzin temu, elik napisał:

Saldo Fado jest na plusie 4.313 zł czyli z tego co jest ma zapewnione 5 miesięcy pobytu w hotelu. Problem jest w tym, że teoretycznie co miesiąc na konto Fado wpływa 510,00 zł, a miesięczny koszt pobytu Fado w hotelu waha się pomiędzy 750, a 775,00 zł/m-c. Piszę teoretycznie, bo na taką kwotę jest deklaracji, ale jak prawie wszędzie niektórzy zalegają i nie zawsze taka kwota wpływa na jego konto.
Od stycznie 2021 będzie wpływało o 30,00 zł mniej, czyli 480,00 zł.

Muszę sprostować moje wyjaśnienie, bowiem aktualnie, na koncie Fado jest mniejsza kwota niż było dotychczas zapisane  w poście rozliczeniowym. Zapłaciłam 750,00 zł za pobyt Fado w hotelu w listopadzie, a nie zapisałam tego jeszcze w poście rozliczeniowym.  Fakt zapłaty, skan potwierdzenie przelewu, jest zamieszczony w poście na tej stronie powyżej.  Po dokonaniu tej korekty, na koncie Fado jest kwota 3.563,90 zł.
Ponadto na tamten czas suma wydatków to kwota 13.574,67. Ach te moje paluchy   :(
Na szczęście Excel się nie myli i przy kolejnej aktualizacji widzę różnicę pomiędzy zapisem  w poście rozliczeniowym, a wyliczeniami Excela i natychmiast koryguję.

Poker, przepraszam za wprowadzenie w błąd  1222180251_dajekwiat.gif.a7850d4719c79631c76bdbbd9aee0276.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2020 o 11:19, Tola napisał:

 

Rozliczenie faktycznie prowadzone wzorowo i bardzo przejrzyście, podziwiam tym bardziej, że ja w tym kierunku to jestem beztalencie;). Dziewczyny, Fado zadowolony, widać, że poczuł się bezpieczny, o domu nie na co marzyć, a utrzymanie w hotelu kosztuje - tak sobie pomyśłałam, że może spróbować ze zbiórką? Na początku nie była robiona, bo  Fado był zabezpieczony finansowo, ale na pewno przyda się każdy grosz... Cudów nie można oczekiwać, pies wygląda bardzo dobrze, ale może jednak ktoś zechce pomóc. 

Fado miał jednak zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki, zebrał ponad 1800 zł.

Zrobiłam kolejną, jej powodzenie uzależnione jest też od udostępniania, więc bardzo o nie proszę.

Czekam na sugestie, jak trzeba coś zmienić, dodać?

ZBIÓRKA FADO

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/skrzywdzonyfado

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Fado miał jednak zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki, zebrał ponad 1800 zł.

 

Miał zbiórkę i jest rozliczenie na początku wątku.

Cytat

  

Dnia 27.02.2019 o 11:33, elik napisał:

Rozliczenie środków finansowych

zebranych na koncie Fundacji ZEA

Wpłaty: 

          35,00 zł  -  Teresa K.  Lublin

         50,00 zł  -  Krystyna R. Lublin

        100,00 zł  -  Beata K. Łączna

         50,00 zł  -  Dorota W.  Lublin

         50,00 zł  -  Edward D. Suchlica

     1889,40 zł  -  zebrane na "Ratujmy Zwierzaki"

        775,00 zł  -  agat21

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 2.949,40 zł

Wypłaty:

         370,00 zł  -  wizyta u okulisty i kardiologa w Przych.RETINA w Krakowie (faktura)  -  14.03.2019

         275,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora 20-31.07.

         775,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora   1-31.08.

         750,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora   1-30.09.

         775,00 zł  -  pobyt w hotelu u Jamora   1-31.10.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 2.945,00 zł

Saldo:

..    2.949,40 zł.

.-.   2.945,00 zł  

= = = = = = = = = = = =

        4,40 zł 

 

Serdecznie dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc

 

merci.gif.8336685489c984232905599ee85cb78d.gif

 

 

Dzięki zbiórce zorganizowanej przez Ciebie Martusiu, Fado zebrał wtedy prawie 1,900 zł. Bardzo proszę więc udostępniajmy obecną zbiórkę, a może uda się powtórzyć sukces tej pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...