Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

     60,00 zł  od  siostry elficzkowa  deklaracja  XII + na smaczki świąteczne  -  10.12.
     30,00 zł  od  Małgorzata B/K. z F.B.  deklaracja  XII  -  11.12.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1493993831_dzikujejestecie2.jpg.d39d19fed8097656eebad94e42d6ce83.jpg     1367110942_kwiatki15.jpeg.37b8e5049c26e42582f400c8f4222d92.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2020 o 19:58, Tola napisał:

Zbiórka trochę przystopowała:(

Na konto fundacji wpłynęło 30 zł dla Fado od mojej znajomej Zosi K. z Zamościa, miała problemy ze zrobieniem przelewu na zbiórce.

Proszę podziękuj w naszym imieniu Twojej Znajomej Martusiu  61614239_dzikuj6.jpg.77cef969f645a7d949b77f3ddd80eb24.jpg

Może dlatego zbiórka przystopowała, że są jakieś problemy ze zrobieniem przelewu. Jakby to można było sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •     50,00 zł  od kado   XII -  14.12.
  •     40,00 zł  od agat21   XI -  14.12.
  •     50,00 zł  od limonka80  -  14.12.
  •     20,00 zł  od Aldrumka   XI -  14.12.
  •     80,00 zł  od funia  VI-VII. -  14.12.

Bardzo serdecznie dziękujemy

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      41230473_kwiatki15.jpeg.ca1f52fe60d7a275bc28a6fbcc1486d6.jpeg

  •   oraz 40,00 zł  od elik  XII  -  16.12.
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Proszę podziękuj w naszym imieniu Twojej Znajomej Martusiu  61614239_dzikuj6.jpg.77cef969f645a7d949b77f3ddd80eb24.jpg

Może dlatego zbiórka przystopowała, że są jakieś problemy ze zrobieniem przelewu. Jakby to można było sprawdzić?

Myślę, że to nie jest powód;  przede wszystkim  jest bardzo mało nowych udostępnień, a poza tym administrator Ratujemy Zwierzaki zmienił zdjęcie profiowe zbiórki; teraz z pierwszego zdjęcia uśmiecha się do nas zdrowo wyglądający pies, a ludzie to wzrokowcy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Myślę, że to nie jest powód;  przede wszystkim  jest bardzo mało nowych udostępnień, a poza tym administrator Ratujemy Zwierzaki zmienił zdjęcie profiowe zbiórki; teraz z pierwszego zdjęcia uśmiecha się do nas zdrowo wyglądający pies, a ludzie to wzrokowcy...

Ja znowu udostępniłam zbiórkę. Nie da się teraz usunąć tego zdjęcie w ogóle ze zbiórki?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Ja znowu udostępniłam zbiórkę. Nie da się teraz usunąć tego zdjęcie w ogóle ze zbiórki?

Nie można:(

Można zmienić te dalsze, ale profilowe musi być napierw zaakceptowane przez portal Ratujemy Zwierzaki.

Przed uaktywnieniem zbiórki sprawdzają tytuł, treść i zdjęcia i mają prawo je zmienić.

Teraz Fado najwiecej pieniędzy zebrał nim zbiórka została zaakceptowana, ze starym zdjęciem.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Czy dobrze zrozumiałam, że pieniądze były zbierane, zanim zbiórka została zaakceptowana?

Elu, pieniądze można wpłacać w momencie, kiedy podaję link do zbiórki, dlatego tak ważne jest udostępnianie.

Administrator potrzebuje paru dni na sprawdzenie i zaakceptowanie zbiórki i wtedy dopiero jest widoczna dla stałych "pomagaczy" na portalu.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Elu, pieniądze można wpłacać w momencie, kiedy podaję link do zbiórki, dlatego tak ważne jest udostępnianie.

Administrator potrzebuje paru dni na sprawdzenie i zaakceptowanie zbiórki i wtedy dopiero jest widoczna dla stałych "pomagaczy" na portalu.

 

Dobrze wiedzieć na przyszłość, z tym, że ja zawsze udostępniam natychmiast, jak tylko pojawi się link do zbiórki, czy jakiegoś ważnego postu :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zycze Wam z calego serca, by te swieta choc inne niz zawsze, byly pelne spokoju, radosci i ciepla. Zycze Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia !

A psiakom i wszystkim opuszczonym, samotnym zwierzetom zycze, by znalazly swoje miejsce na ziemi, i by byly kochane i szanowane.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...