Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dnia 16.04.2020 o 12:46, Tyś(ka) napisał:

Tysiu kochana, bardzo serdecznie dziękuję Ci za ogłaszanie Arusia, ale muszę Cię prosić o usunięcie jego ogłoszeń. Podjęłam decyzję, że nie będę go ogłaszać. Aruś to chory staruszek i nie chcę mu fundować radykalnej zmiany życia. Niech sobie spokojnie żyje u Kasi. Jej dom uznał prawdopodobnie za swój i niech tak już zostanie. Zmiana ludzi i warunków życia mogłaby źle się dla niego skończyć.

Przepraszam Tysiu za zamieszanie i bardzo dziękuję za dotychczasowe ogłaszanie Arusia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, rozumiem i usuwam ogłoszenie - a co z Sarą? :)

Niewidoma sunia z cukrzycą też nie marzy o zmianie w swoim życiu.  Mówią, że starych drzew się nie przesadza. M to też odniesienie do psiaków moim zdaniem.

Dziękuję i przepraszam Tysiu   przepraszam.jpg.6fc0f199009619e56cbe011577c78fb1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

I dalej nie wiem, czy lekarstwo dotarlo do cioci kikou

Wiem od Kasi, że nie dostała listu poleconego, a nie wie, czy nie ma listu zwykłego, bo ostatnio nie miała głowy do sprawdzania skrzynki na listy. Skrzynkę ma oddaloną sporo od domu. Sprawdzi jutro i da znać.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, guccio napisał:

Wysłałam kwietoniwą na Arusia i Sarunię we wtorek 13-tego.

Sprawdziłam przed chwilą, czy przypadkiem nie zauważyłam Twojej wpłaty, choć byłoby to niemożliwe, bo stan konta w banku zgadza się ze stanem finansów  w poście rozliczeniowym. Nie ma Twojej wpłaty na koncie Sarci i Arusia. Proszę sprawdź, czy nie pomylił Ci się numer konta.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Havanka napisał:

Myślę, że to dobra decyzja. Aruś jest szczesliwy tam,gdzie jest i z pewnością nie marzy o innym domu. Ja tez usunę jego ogloszenie.

Bardzo dziękuję Eluniu  :)  Cieszę się, że też tak uważasz :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy wspieracie kochanych seniorów w jakikolwiek sposób. Deklaracjami, bazarkami, wpłatami jednorazowymi, poradami, ciepłymi słowami .... To właśnie dzięki Wam Sarunia i Aruś mogą w spokoju, cieple i z pełnymi brzuszkami, otoczeni troską i miłością Kasi, spędzić resztę życia.

Proszę bądźmy z nimi do końca ich dni.

 

dziękuję że jesteście 2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Droga Elik!

Pytałam o wpłatę na Arusia i Sarcię

Muszę Cię przeprosić.Wpłacałam na Cebulka 3o zł ,tyle co na Staruszków i stąd pomyłka.

Jak by mało było wpadek to zapodziałam numer konta Arusia i Sarci.Proszę podaj.Zaraz przeleję za kwiecień i maj.

Przepraszam najmocniej.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, guccio napisał:

Droga Elik!

Pytałam o wpłatę na Arusia i Sarcię

Muszę Cię przeprosić.Wpłacałam na Cebulka 3o zł ,tyle co na Staruszków i stąd pomyłka.

Jak by mało było wpadek to zapodziałam numer konta Arusia i Sarci.Proszę podaj.Zaraz przeleję za kwiecień i maj.

Przepraszam najmocniej.

Kochana guccio, dobrze byłoby, oby tylko takie pomyłki się zdarzały  :) Nie przejmuj się nic się nie stało  :)  Bardzo dziękuję za wpłatę dla seniorów.

kwietki.jpg.8f837744efd6278d3b92895b4bfc8e7f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kasia była wczoraj z A|rusiem u weta, ponieważ nie zjadł śniadania i zrobił brzydką kupkę :(   Na szczęście to chyba tylko jakaś infekcja wirusowa, bo szybko zareagował na leki i już wieczorem chętnie zjadł posiłek. A|reczku nie rób nam psikusów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...