Jump to content
Dogomania

Do usunięcia - na zakup surowicy do 19.02 do 20.00


Isiak

Recommended Posts

1 godzinę temu, uxmal napisał:

o ho ho! jakie piękne akwarium . Też polecam tę książkę co Isiaczek. Jest bardzo zwiezła. Wszystko jest dobrze opisane. Kiedy chce się zmienić obsadę - to ta książeczka jest niezbędna.

Isiaczku a jakie roślinki masz w akwa? anubiasa widze i moczarkę i jakieś microzorium? i ile litrowe?

No i chylę czoła-kiryski utrzymać w dobrej kondycji jest cięzko.

 

Bardzo dziękuję za słowa uznania :) Akwarium już nie mam, bo mam kota-barbarzyńcę :(  A roślinki wodne uwielbiam, więc sadziłam, ile się dało :) Miałam moczarkę argentyńską, rogatek sztywny, anubias , microzorium, ludwigię, ceratopteris, vallisnerię, kryptokorynę Wendta,  bacopę drobnolistną, mech jawajski, a z pływających przez jakiś czas miałam rzęsę, a później wgłębkę i pistię. Moczarka i anubias nawet mi kwitły :) Nie trzymały mi się żabienice - kilka razy kupiłam, ale marniały po jakimś czasie i ginęły.

Baniaczek był niewielki - 112 litrów, dlatego zielsko często przerzedzałam, skracałam, rozsadzałam i rozdawałam na prawo i lewo :)  A kiryski miały się świetnie, często składały ikrę, ale zbrojnik zawsze ją pożarł...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2019 o 20:34, Isiak napisał:

poproszę tą ksiązkę za wywoławczą/ przesyłka nierejestrowana

22. Gupik. Książka kupiona na wystawie pokonkursowej gupików z wpisaną dedykacją dla mnie i podpisem autora - mam nadzieję, że to nie będzie przeszkadzać. Ogrom bardzo profesjonalnej wiedzy dla pasjonatów i hodowców tego gatunku. CW 7 zł.

5d05c9bbbc2483b6m.jpg

 

 

mam dośc duże akwarium i szczerze powiedziawszy - niewielkie pojecie = mam właśnie gupiki, one się rozmnażają aż za bardzo -ale je lubię

mam filtr i pokrywę akwariową ze światłem i rośliny, kupuję rybom pokarm suchy i mokry  i żywe robaki  /uwielbiją

może czas sie trochę doszkolić

 

mój kot kładzie się na pokrywie akwariowej/wskakuje i się grzeje -rozłożywszy się wygodnie

EDIT  proszę o informację na pw jeśli bazarek się zakończy,  i zdobędę książkę, bo wchodzę na dogo nieregularnie i mogę przeoczyć

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Patmol napisał:

mam dośc duże akwarium i szczerze powiedziawszy - niewielkie pojecie = mam właśnie gupiki, one się rozmnażają aż za bardzo -ale je lubię

mam filtr i pokrywę akwariową ze światłem i rośliny, kupuję rybom pokarm suchy i mokry  i żywe robaki  /uwielbiją

może czas sie trochę doszkolić

 

mój kot kładzie się na pokrywie akwariowej/wskakuje i się grzeje -rozłożywszy się wygodnie

Dziękuję :) Moja też tak robiła, tu na fotce, jak była jeszcze smarkata :)

IMG_8108.JPG

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Podniosę z nadzieją... Widzę, że nasza trudna historia nie ma wzięcia...

Mamy wszystko o Stalinie.Nie śmiem pokazywać synowi o Katyniu bo zgarnie wszystko.Oboje zresztą jesteśmy w tym temacie.Trzyma potem nie ma gdzie.ale pomyślę,cena szokująco niska i wszystko dla psiaków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, guccio napisał:

Mamy wszystko o Stalinie.Nie śmiem pokazywać synowi o Katyniu bo zgarnie wszystko.Oboje zresztą jesteśmy w tym temacie.Trzyma potem nie ma gdzie.ale pomyślę,cena szokująco niska i wszystko dla psiaków.

Wszystkie historyczne książki dostałam od sąsiadki, która namiętnie gromadziła wszystko, co zdobyła o Katyniu. Teraz oddała dla psiaków. Ona bardzo kocha psy, ale nie może mieć własnego. Mieszka sama na czwartym piętrze i jest chora na Parkinsona.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Wszystkie historyczne książki dostałam od sąsiadki, która namiętnie gromadziła wszystko, co zdobyła o Katyniu. Teraz oddała dla psiaków. Ona bardzo kocha psy, ale nie może mieć własnego. Mieszka sama na czwartym piętrze i jest chora na Parkinsona.

Wybraliśmy poz 7 ze zbiorów sąsiadki.Pozdrów ją serdecznie.Ta książka przekłada się na miskę jedzenia dla psa sporego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...