Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Bazarek Imenny dla suni z guzem wielkości melona.20,01g20


anica

Recommended Posts

20 godzin temu, elik napisał:

O kurka, dzięki wielgachne   1680268395_kwiatki6.gif.d3ac410ffc8b2c86cf06e65c3469ea22.gif 

Do suni bardzo to imię pasuje.  Nasza sunia Luba - Bogini Księżyca !   1645542824_ksiukiok1.gif.6b2741f4aee2025507c7a6239148e44b.gif 

jasne ,że pasuje...może być... Luba, Luna ;)

20 godzin temu, elik napisał:

Oc

zywiście, że Luna, przeca to moja propozycja :)  Paluch się omsknął z N na B  :)

Twoja, Elu!  jasne ,ze Twojaok2.gif

20 godzin temu, MALWA napisał:

Dobry wieczór  :)

Dobry wieczór :)

20 godzin temu, MALWA napisał:

A na Fabie nikt nic  ?

Kto wie... jeszcze dwie godzinki! wszystko może się zdarzyć ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania wesołe gify na niedzielę

I wzajemności, Elu serduszka2.gif

 

3 minuty temu, Nadziejka napisał:

Witaj , Ewciu :)  

Już dałam mążowi na FB, czy powinnam zadzwonić do Sarunia-Niunia ona jest z Tarnowa?  może pomoże w poszukiwaniu Gai?   ... co to się stało ,że ją wyrzucili?  czy to psychicznie chorzy ludzie?

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, anica napisał:

I wzajemności, Elu serduszka2.gif

 

Witaj , Ewciu :)  

Już dałam mążowi na FB, czy powinnam zadzwonić do Sarunia-Niunia ona jest z Tarnowa?  może pomoże w poszukiwaniu Gai?   ... co to się stało ,że ją wyrzucili?  czy to psychicznie chorzy ludzie?

Aniu kochana jestem w kontakcie z Saruinią-Niunią, to właśnie jest Jej wydarzenie. Ona po kilka godzin dziennie szuka jej i opisuje gdzie była widziana.

Gdybym mieszkała w Tarnowie, to nie dałabym spokojnie żyć tym koszmarnie wstrętnym ludziom!

Gajunia im się po prostu nie podobała. Aż mnie targa jak myślę jaki los zgotowali debile tej suni. Przecież mogli ją po prostu zwrócić do DT, skąd ją zabrali.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, elik napisał:

Aniu kochana jestem w kontakcie z Saruinią-Niunią, to właśnie jest Jej wydarzenie. Ona po kilka godzin dziennie szuka jej i opisuje gdzie była widziana.

Gdybym mieszkała w Tarnowie, to nie dałabym spokojnie żyć tym koszmarnie wstrętnym ludziom!

Gajunia im się po prostu nie podobała. Aż mnie targa jak myślę jaki los zgotowali debile tej suni. Przecież mogli ją po prostu zwrócić do DT, skąd ją zabrali.

Brak słów Elu!  i wielki smutek, ze ludzie tak mogą bezbronną istotę ,wyrzucić zimą ... na ulicę.. nie pojętebeczy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eliczku , proszę o potwierdzenia na bazareczku, jak będziesz otrzymywać przelewu za imiona i głosy :)

Aldrumka, wpłaciła za swoje głosy,  na moje konto 14,oozł / dzisiaj puszczę przelew i w tytule napiszę - Od Aldrumki  za bazarek imienny dla suni z guzem/  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 10:13, anica napisał:

Eliczku , proszę o potwierdzenia na bazareczku, jak będziesz otrzymywać przelewu za imiona i głosy :)

Aldrumka, wpłaciła za swoje głosy,  na moje konto 14,oozł / dzisiaj puszczę przelew i w tytule napiszę - Od Aldrumki  za bazarek imienny dla suni z guzem/  :)

Aniu kochana bardzo Ci dziękuję za ten bazarek. Sunia wreszcie ma swoje imię. Bardzo serdecznie dziękuję także wszystkim, którzy wzięli udział w tej miłej zabawie

 

Na konto bazarku imiennego wpłynęły poniższe kwoty:

  • 30,00 zł  od  Dusia-Duszka  -  22.01.
  • 20,00 zł  od  uxmal  -  22.01.
  • 25,00 zł  od  elik  -  22.01.
  •   5,00 zł  od  agat21  -  23.01.

 

887827127_dlaWaslove.jpg.ac2bdd63ac4e8db620df90e7949dc86f.jpg

Gdy na konto bazarku imiennego wpłyną wszystkie pieniądze, całość przeleję na konto Luny

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Aniu kochana bardzo Ci dziękuję za ten bazarek. Sunia wreszcie ma swoje imię. Bardzo serdecznie dziękuję także wszystkim, którzy wzięli udział w tej miłej zabawie

 

Na konto bazarku imiennego wpłynęły poniższe kwoty:

  • 30,00 zł  od  Dusia-Duszka  -  22.01.
  • 20,00 zł  od  uxmal  -  22.01.
  • 25,00 zł  od  elik  -  22.01.
  •   5,00 zł  od  agat21  -  23.01.

 

Gdy na konto bazarku imiennego wpłyną wszystkie pieniądze, całość przeleję na konto Luny

Jasne , że tak!  :)  ja mam tylko nadzieję ,że na dobre konto ,przelałam te pieniążki od Aldrumki 14,oozł jak robiłam przelew to wyświetliło mi się kilka kont do Twojego nazwiska 5czy6?  jak ,Ty się Eluniu, możesz w tym wszystkim połapać?   Podziwiam ok.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

. . .jak robiłam przelew to wyświetliło mi się kilka kont do Twojego nazwiska 5czy6?  jak ,Ty się Eluniu, możesz w tym wszystkim połapać?   Podziwiam ok.gif

Dziękuję za uznanie Aniu kochana, ale sprawa jest prosta, bo w mBanku sama mogę zmieniać nazwy kont więc konta mają taką nazwę, jak sunia, dla której zbieram na nim kasiorkę :) Ty widziałaś tylko nr konta, a ja widzę nr konta i imię psiaka, którego jest to konto, czyli coś takiego

konta.png.e0eb7a7746c7a07c6d8635c8757e5450.png

Jak więc widać, dla mnie to żaden problem z rozróżnieniem kont :)

Nie zdradzam tajemnicy ile który psiaczek ma na koncie, bo te kwoty są podane na wątkach.

Kilka razy już o tym mówiłam, że rozliczenia prowadzę w arkuszu kalkulacyjnym Excel i na bieżąco więc w każdej chwili mogę powiedzieć ile który psiak ma na koncie. Czasem zdarza się, że wpisuję do postu rozliczeniowego z opóźnieniem (nie z lenistwa, ani zaniedbania), ale nic nie zginie. Rzut oka na makietę bankową, taką jak ta powyżej i spojrzenie na stan konta w Excelu (poniżej) daje mi pewność, że jest pełna zgodność. Bywa, że coś się nie zgadza. W banku stan konta danego psiaka jest inny niż u mnie w Excelu, wtedy muszę szukać, sprawdzać zapisy w tytułach przelewów i zazwyczaj okazuje się, że ktoś wpłaca na konto Abi, ale podał nr konta Gwiazdeczki, a upomina się, że wpłacił deklarację dla Abi.  Dużo szukania, zabiera dużo czasu, bo muszę sprawdzać wszystkie wpływające przelewy, ale w końcu znajduję.  Nie ukrywam, że i mnie czasem zdarzają się pomyłki, że przeoczę wpłatę, że zapiszę nie tam gdzie trzeba - zmęczenia materiału. Ale dzieli temu, że prowadzę rozliczenia nie na wątku, tam tylko przepisuję to co mi Excel wyliczy, mam możliwość odnalezienia pomyłki mojej, czy wpłacającego.

Poniżej przykładowy zapis w Excelu wpłat i wypłat dla Luny.

rozl2.png.7fe535e2ed1565c15f6bcb7c9ee7c799.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

. . . ja mam tylko nadzieję ,że na dobre konto ,przelałam te pieniążki od Aldrumki 14,oozł j. . .

Tak Aniu, wpłaciłaś na dobre konto :)

Na konto bazarku imiennego wpłynęły poniższe kwoty:

  • 14,00 zł  od  Aldrumka  -  24.01.
  • 10,00 zł  od  Onaa  -  24.01.

 

887827127_dlaWaslove.jpg.ac2bdd63ac4e8db620df90e7949dc86f.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dziękuję za uznanie Aniu kochana, ale sprawa jest prosta, bo w mBanku sama mogę zmieniać nazwy kont więc konta mają taką nazwę, jak sunia, dla której zbieram na nim kasiorkę :) Ty widziałaś tylko nr konta, a ja widzę nr konta i imię psiaka, którego jest to konto, czyli coś takiego

konta.png.e0eb7a7746c7a07c6d8635c8757e5450.png

Jak więc widać, dla mnie to żaden problem z rozróżnieniem kont :)

Nie zdradzam tajemnicy ile który psiaczek ma na koncie, bo te kwoty są podane na wątkach.

Kilka razy już o tym mówiłam, że rozliczenia prowadzę w arkuszu kalkulacyjnym Excel i na bieżąco więc w każdej chwili mogę powiedzieć ile który psiak ma na koncie. Czasem zdarza się, że wpisuję do postu rozliczeniowego z opóźnieniem (nie z lenistwa, ani zaniedbania), ale nic nie zginie. Rzut oka na makietę bankową, taką jak ta powyżej i spojrzenie na stan konta w Excelu (poniżej) daje mi pewność, że jest pełna zgodność. Bywa, że coś się nie zgadza. W banku stan konta danego psiaka jest inny niż u mnie w Excelu, wtedy muszę szukać, sprawdzać zapisy w tytułach przelewów i zazwyczaj okazuje się, że ktoś wpłaca na konto Abi, ale podał nr konta Gwiazdeczki, a upomina się, że wpłacił deklarację dla Abi.  Dużo szukania, zabiera dużo czasu, bo muszę sprawdzać wszystkie wpływające przelewy, ale w końcu znajduję.  Nie ukrywam, że i mnie czasem zdarzają się pomyłki, że przeoczę wpłatę, że zapiszę nie tam gdzie trzeba - zmęczenia materiału. Ale dzieli temu, że prowadzę rozliczenia nie na wątku, tam tylko przepisuję to co mi Excel wyliczy, mam możliwość odnalezienia pomyłki mojej, czy wpłacającego.

Poniżej przykładowy zapis w Excelu wpłat i wypłat dla Luny.

rozl2.png.7fe535e2ed1565c15f6bcb7c9ee7c799.png

Nasza mądra Elunia oklasky.gif a ja spróbuję ... wyguglować sobie tego exela ;)

Link to comment
Share on other sites

Pomocy!! cztery maluszki i dwie dorosle sunie ...bardzo wystraszone sponiewierane ...prosimy o cud...prosimy o dt ..zajrzyjcie SercA!

pozwol Ciociu ze wstawie

biedunie nad biedunki

 moze wiecej dobrychduszeczek zajrzy

 maluteczki z pola ...wystraszone ...ogromnie

 i dwie sunie

  wszytko tragiczne zycie ...

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nadziejka napisał:

Pomocy!! cztery maluszki i dwie dorosle sunie ...bardzo wystraszone sponiewierane ...prosimy o cud...prosimy o dt ..zajrzyjcie SercA!

pozwol Ciociu ze wstawie

biedunie nad biedunki

 moze wiecej dobrychduszeczek zajrzy

 maluteczki z pola ...wystraszone ...ogromnie

 i dwie sunie

  wszytko tragiczne zycie ...

 
  •  

Zajrzymy , Ewciu!  zawsze jesteś tam gdzie największe ,nieszczęściabuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, anica napisał:

Nasza mądra Elunia oklasky.gif a ja spróbuję ... wyguglować sobie tego exela ;)

Dziękuję Aniu :) Jak zawsze jesteś bardzo łaskawa w wyrażaniu opinii  :)  Excel to program użytkowy - arkusz kalkulacyjny, ale nie wiem czy da się w go z googli ściągnąć, ale na pewno jest w necie i jakąś wersję uda się ściągnąć.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Dziękuję Aniu :) Jak zawsze jesteś bardzo łaskawa w wyrażaniu opinii  :)  Excel to program użytkowy - arkusz kalkulacyjny, ale nie wiem czy da się w go z googli ściągnąć, ale na pewno jest w necie i jakąś wersję uda się ściągnąć.

Dziękuję, poproszę męża :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...