Jump to content
Dogomania

galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


gośku.

Recommended Posts

A to jedna z moich dziewczyn

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6107/brumsia1al1.jpg[/IMG]

tu w calej swojej obszernej okazalosci ;)

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9227/brumsia6uw4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6001/brumsia4pq3.jpg[/IMG]

a "zeszczuplec" ma dopiero na poczatku lutego...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Jula[/B] - fajne te Twoje dziewczynki, a fotki to może dziś robione ? Bo dziś w Warszawie i okolicach niezle popadało a ja siedziałam wtedy w pracy buuuuuuuu
Tutaj to jeden dzięciołek spadł z drzewa ? hihi
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc122/jula771/432_3219.jpg?t=1201016087[/IMG]


[B]Honey [/B]- świetna pączuszka, znosi swą obszerność z dostojną miną, dzielna dziewczynka, będę trzymać kciuki w lutym ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']
a "zeszczuplec" ma dopiero na poczatku lutego...[/quote]

Wiesz Honey, że nie tylko za głodzenie psa można zgłosić do TOZu??:diabloti: To jest wybitne zaniedbanie i przekarmienie psa.

[quote name='Honey']Sylwia, fajne zdjecia im zrobilas.
Super, ze wzielas sunie na tymczas, widac juz szanse na nowy domek ?...[/quote]

Nienormalna jestem biorąc tego psa na tymczas:roll: Niektórzy nie chcą się zgodzić na sterylizacje suki, w innym domku jest chłopiec i pies miałby być dla niego.

[quote name='Saskja']Sylwia, super :-)
O co im poszło? :lol:[/quote]

A cholera ich wie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Wiesz Honey, że nie tylko za głodzenie psa można zgłosić do TOZu??:diabloti: To jest wybitne zaniedbanie i przekarmienie psa.

[B]Ale nie podasz mnie chyba ?...[/B] ;)

Nienormalna jestem biorąc tego psa na tymczas:roll: Niektórzy nie chcą się zgodzić na sterylizacje suki, w innym domku jest chłopiec i pies miałby być dla niego.

[/quote]

Nie nienormalna. Poprostu masz dobre serducho :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']Uuuuu obfita kolacja była... :evil_lol:
[URL]http://img254.imageshack.us/img254/6001/brumsia4pq3.jpg[/URL][/quote]

Alive, to moze ja te zdjecia przeniose do watku 'jak podtuczyc wyzla', jako ostrzezenie ? ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Honeyku[/B] co to za przepiekna ciezarowka :D czy to moze moja ulubienica Ulla?
fajne te twoje francuzy :D i takie ladne kolorki maja. nie wybierasz sie moze w tym roku z nimi na proby do Łomzy?!

[B]Cala[/B]: dokladnie tak- snieg zaczal padac wiec dziweczyny szalaly z radosci a ja pstrykalam :D
w wawie tez padal tylko ze dzis w waiwe to po nim sladu nie ma a u nas na wsi wciaz bialo :D i milutko :)
[B]Sylrwia[/B] ladna ta twoja parka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lounelines']:evil_lol:

Piękna dziweczynka :lol:, a czy nie było jej przypadkiem we Wrocławiu ?[/quote]

Piekne miasto, ale nam do niego za daleko... Z pewnoscia nas tam nie bylo :)

[quote name='jula&czaga'][B]Honeyku[/B] co to za przepiekna ciezarowka :D czy to moze moja ulubienica Ulla?
fajne te twoje francuzy :D i takie ladne kolorki maja. nie wybierasz sie moze w tym roku z nimi na proby do Łomzy?!

[/quote]

Nie,to nie Twoja ulubienica, Ulla miala szczeniaki w 2006 i kolejnych nie planuje. To jest moje Brumsiątko. Brume na zywo spodobalaby Ci sie lepiej niz Ulla :)
Na proby wyzlow raczej sie nie wybieram, bo wlasciwie nie mam z kim ( z czym? ) Noo.. na upartego jedna sunia sie znajdzie, ale zobaczymy jak to bedzie. Mam natomiast cala bande gonczych do szkolenia plus dwa male posoki...

[quote name='sylrwia']Jula to tymczasowy układ[/quote]

Sylwia, ale nie zmiania to faktu, ze taka parka fajnie wyglada ! :p

Link to comment
Share on other sites

Wow ! No nie Honey ... czy ta piękność będzie rodzić wyżły czy małe słoniki :evil_lol::loveu: ale nie ma co - PIEKNA jest ;)


Tak, tak Sylwuś co nie powiesz ... to i tak ... co dwa piękne węgry to nie jeden:lol:. Rewelacyjne zdjęcia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']ee, tam był chyba chłopczyk podobny, Ibis, a nie dziewczynka[/quote]
Fakt, we Wroclawiu byl Ibisek !
[quote name='Goshka'][B]A moją "owerniakową" ulubienicą jest HERA. Ogromnie mi się podoba. Czasami tak wchodzę sobie na Waszą stronkę, żeby na nią popatrzeć:loveu: [/B]
[B]Honey, tak swoją drogą rewelacyjne miejsce wybraliście...:p[/B][/quote]
Dzieki Goshka, Herka jest jedyna w swoim rodzaju. Mam gleboka nadzieje na potomstwo po niej w tym roku, kilka osob juz czeka, a kazda by chciala wierna kopie matki :)
A miejsce jest nasze wymarzone i wyszukane... co prawda bez terenowego auta bardzo ciezko do nas dojechac, ale coz... podobno cos za cos ;).
Goshka, czy Ty przypadkiem nie mieszkasz gdzies w poblizu ?..
[quote name='Fiorka']Wow ! No nie Honey ... czy ta piękność będzie rodzić wyżły czy małe słoniki :evil_lol::loveu: ale nie ma co - PIEKNA jest ;)

Tak, tak Sylwuś co nie powiesz ... to i tak ... co dwa piękne węgry to nie jeden:lol:. Rewelacyjne zdjęcia ![/quote]

Zdecydowanie sloniki, duzo slonikow ! :evil_lol:

A jezeli chodzi o fakt, ze co dwa piekne psy to nie jeden, a co trzy - to nie dwa itd... to sama jestem najlepsza ilustracja tej teorii.. :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Już ktoś kiedyś sprytnie powiedział że psu ... owszem dobrze - ale może zawsze być lepiej i ku temu dąży :diabloti:

Niezła głowa !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiorka']
Tak, tak Sylwuś co nie powiesz ... to i tak ... co dwa piękne węgry to nie jeden:lol:. Rewelacyjne zdjęcia ![/quote]

[quote name='Honey']...
A jezeli chodzi o fakt, ze co dwa piekne psy to nie jeden, a co trzy - to nie dwa itd... to sama jestem najlepsza ilustracja tej teorii.. :roll: :lol:[/quote]
Przestańcie:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...