Jump to content
Dogomania

galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


gośku.

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:
[B][COLOR=dimgray]Do natury nie wrócą, bo strach wypuścić oswojonego dzika. W dodatku te dzikie wystarczająco nam pastwiska ryją :roll:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#696969]Szukamy im bezpiecznego domku, czyli zagrody z wystarczającą przestrzenią i właścicielem, który nie będzie ich hodował na szaszłyki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#696969]Są super :evil_lol: ale teraz nie mamy jeszcze czasu żeby brać sobie na stałe na głowę takie zwierzaki.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=dimgray]Theogonia cudne te Twoje czarnygle.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#696969]Honey dwa, tylko dwa i aż dwa :evil_lol: dwa chłopaki w dodatku.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=#696969]Kozły powiadasz...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=#696969][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6082/p1040060dp9.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale tu ładnych zdjęć! :) I warchlaczki i kózki i czarnuchy śliczne! Miło się ogląda. :)

Z lewej od razu widać, że to wyżeł warszawski ale z prawej...? Ni to weimar, ni to węgier ni to niemiec.... :eviltong:
[IMG]http://i32.tinypic.com/nlptur.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

Asia a co robią twoje psy że tak latają ?:evil_lol:
Bono uroczy ;)

Szaraduszko co Wy tam jeszcze macie ? Kózki, koniki, małe dziki ... prawdziwe stado :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale z serii normalne czy nienormalne ;) ? Fotki mam ale komp domowy mam w reanimacji ;(
Honey co za stwory Cie prześladują, te z avatara? [SIZE=1]Jak to fryz to mnie teeeż prześladują....
[/SIZE]

Ari & Jazz rewelacja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gonek - oczywiscie, ze nienormalne !!! :evil_lol:

[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon](No to wyglada na to, ze obie jestesmy przesladowane :roll:, ale ja sie nie dam! Sprawie sobie takie i JA bede je przesladowac ! :diabloti: :evil_lol: )[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...