Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !


gosia2313

Recommended Posts

Czemu mnie nie dziwi sytuacja z pekinkiem? przecież tak samo było z Lulką. Dla fundacji jej nie było, a dla mnie, przeciętnego odwiedzającego schronisko, owszem. Wczesniej też była gdzieś zamknieta.
Wiem o jakim budynku mówicie. Zapytam Teresy, bo ostatnio tam była.
Kurza stopa ma racje. Trzeba wejść, zabierać psa i spier...
Jesli jakis pies ma zostać nie wydany, to wystarczy zadzwonić i zarezerwować go, szczególnie, kiedy nie ma na stronie o nim info. Jeszcze mozna wspomnieć o fundacji dla pewności, zeby zniknął na jakis czas.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga, ale jej nie było w schronisku na boksach faktycznie, bo przetrzepałyśmy schron no i ja jej nie widziałam, a jeździłyśmy tam w miarę regularnie, machloje i tyle. :(
A przecież grzała by już dawno dupsko w DT, może DS.

A powiedzcie mi dlaczego nam nie wolno robić zdjęć?
A dlatego, że zobaczymy taką Lulkę i trzeba będzie chować, bo wkroczy fundacja która chce pomóc, chore.

Życie nas uczy, że lepiej nie dzwonić.
Najlepiej rżnąc głupa, który chce pooglądać piesecki.

Link to comment
Share on other sites

Na przyszłość będę wiedziała, ale przyznam że to pierwsza sytuacja tego typu z którą się spotkałam...

Nie wiem co było mówione w sprawie Lulki i kto zajmował się tym basetem.
Odnośnie pekina nie mówiłam nic o żadnych fundacjach, poprosilam tylko, żeby był bo na pewno go odbiorę...eh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Co z nią mieli zrobić w razie kontroli? Przecież została wydana, to jak mogła zostać uspiona?[/QUOTE]

To ciekawe, bo właściwie fundacji było mówione, że wydana, ale w ewidencji musiała być- co ja bredzę..przecież te psy czasem nawet obroży z numerem nie mają.
Leczyć, znaczy się chować przed gapiami i czekać na cudowne uzdrowienie, regeneracje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...