Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

Przerobiłam allegro Małpki na allegro Saby. Sunia pilnie potrzebuje domu - "ma zniknąć" do 31 grudnia. Proszę, zajrzyjcie na jej wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176227-MA-oda-i-kochana-suczka-musi-znaleA-AE-dom-do-31-grudnia[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamika'][URL]http://picasaweb.google.com/MajeczQa/DOADOPCJIMaPka#[/URL]

zdjęcia od Majki jeszcze z hotelu wtorkowe

na niektórych z sunia również do adopcji[/QUOTE]
Agamika, dzięki za zdjęcia ślicznej Małpki.
Bardzo Ci dziękuję za spacery z Małpką i innym dziewczynom też. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Tak, rozmawiałam z przyszłą Panią Małpki. Wszystko na dobrej drodze. Zdradzę teraz informacje o domku Małpki. Dom z ogrodem w Wiśniowej, bardzo miła rodzina, 7 kotów, 3-letni piesek. W domu prawie zawsze ktoś jest. Pies ma swoją ciepłą budę ale swobodnie wchodzi do domu a w zimie przebywa kiedy chce i śpi w domu. Małpka byłaby na tych samych prawach. Ogród szczelnie ogrodzony, opieka weterynaryjna zapewniona. Pani dostała link do wątku. Czekamy teraz na budę zamówioną dla Małpki, żeby już stała kiedy sunia przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Małpka! To oni nie wiedzieli jakiej wielkości są boksery, że teraz myślą o mniejszym piesku?:shake: Przecież wiedzieli, że Małpka jest wielkości boksera. Psina przesiedziała w hotelu całe Święta, a my już cieszylismy się na domek, ale cóż oględziny nie wypaliły. Nie rozumiem tego. Ja jakbym powiedziała, że biorę psa i juz nawet budę dla niego zamawiała, to choćby był wielkości doga niemieckiego, a ja bym oczekiwała dobermana, to bym psa wzięła, zwłaszcza, że mają ogród.
Trzymam jutro kciuki za Małpkę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Małpiątko dalej szuka domu. Państwo zainteresowani adopcją byli dzisiaj w hotelu i jeszcze raz się zastanowili. Zdecydują się na mniejszego pieska prędzej czy później. A Małpka zostanie gwiazdą tv w celu znalezienia domu.[/QUOTE]
Dobrze, że zastanowili się przed adopcją, a nie po.
Oby po programie znalazła dom. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...