Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shanny..']My też się pojawimy z Rubinem (gr. VII). Musi zdobyć zw.ml., bo czas leci... :D a z międzynarodówki się przyda.
Dorota Witkowska sedziuje gr. VII na wielu wystawach w tym roku... Czy ktos moze mi nieco wiecej powiedziec o tej sedzinie? Bo nas jeszcze nie sedziowala.

Pozdrawiam
Asia[/quote]
[b]Pani Witkowska jest oryginalnie sędzią od IV grupy, więc chyba najlepiej pytac jamnikowcow o opinie. Na terriery się rozszerzyła w zeszłym roku, więc może na VII też niedawno...[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ajrisz, z dworca to najlepiej pieszo To nie jest daleko. A jeśli już koniecznie chcesz żeby Raisa miała czyste łapy na ringu to tramwajem 14. Tylko teraz wszystko jest rozkopane i jeśli się nie mylę to tramwaje omijają rondo. Nie jestem z Katowic, więc nie wiem jak się sprawy mają obecnie a na pewno nikt nie wie jak będzie w marcu[/quote]

Chyba sie zatem przejdziemy. Raisa bedzie znudzona dluga podroza, wiec spacer dobrze jej zrobi. Nie bedzie marudzic na ringu. :D

A Ty zglaszasz Holke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']No pewnie, ze Misia ma fan club! [img]http://www.mysmilie.de/generator/ablage/48/241.png[/img] :angel:[/quote]

O co to to tak 8) ja mam w planach piątek, bo sa terriary wiec może zobacze Misie, ale jak zerwe sie z budy? ehh.. ;-) znow trzeba kąbinować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zgłaszam. A potem będę liczyć na to, że smarkata nie dostanie cieczki [/quote]

U mnie cieczka w maju, i niestety chyba nie pojedziemy przez ten fakt do Chybia :-?

[quote]Wieszm, że w Katowicach będą zawody we flyball'u? Podobno mają przyjechać Czesi Będzie na co popatrzeć [/quote]

Tak, tak!
Nawet gdybym nie wystawiala to ze wzgledu na te zawody, takze bym wpadla. Juz sie nie moge doczekac! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...