Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

12 minut temu, elik napisał:

Dziękuję Aneciu za zdjęcia.

Jaka ta moja Lalunie bidusia    2030696045_pacz4.gif.548225c87c4b8be64c09885852a5cbc1.gif    Czy ona chętnie je?

Laluniu kochana, nie bądź niemiła dla koleżeństwa. Oni na pewno krzywdy ci nie zrobią.

Je bardzo chętnie - ja im gotuję bo tak jadły w Bieszczadach i Kasia prosiła żeby póki co nie dawać im suchego.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anecik napisał:

Je bardzo chętnie - ja im gotuję bo tak jadły w Bieszczadach i Kasia prosiła żeby póki co nie dawać im suchego.

I mimo tego nadal taka chuda. Może ma robale z tych trudnych do wytępienia?

Moja Emi jadła za dwóch i była cały czas chuda, ale ona spalała masę energii. Jadła za dwóch, a rozrabiała za trzech :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anecik napisał:

Lalunia już w drodze do szafirków, Loluś smutny :(

Biedny Loluś i biedna Lalunia :(   Oni oboje czuli się pewniej z sobą. Teraz będę zagubieni :(

Aneciu ile jestem Ci winna za przetrzymanie Laluni?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

Lalunia już u nas. Póki co ostrożna, obserwuje co dzieje się wokoło, ale bez zastanowienia rzuciła się na kolację.

Wielkie dzieki za wiadomość. Dobrą wiadomość :)

Dzisiaj niestety za chwile wychodzę z domu i wrócę dopiero popołudniu.

sroda.jpg.b278ba67be7751156ec6da59d3f2e384.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lala mówi "Dzień dobry" z porannego spacerku :) Dzisiaj razem z futrzakami z Radys odwiedzi weta i zostanie zaszczepiona na choroby zakaźne. Szczepienie na wściekliznę już ma, zapis jest w książeczce. Sunia nie zwraca uwagi na inne psy, do nas raz po raz merda ogonem, ale wydaje się taka wyautowana. Dajemy jej czas, niech się dziewczyna rozkręci :)

c1_450x600.jpeg

c2_450x600.jpeg

c3_450x600.jpeg

c4_450x600.jpeg

c5_450x600.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lala była dzisiaj u weta. Została zaszczepiona na choroby zakaźne, zostały jej zdjęte fragmenty szwów po sterylizacji. Szwy się nie rozpuściły do końca, zaczęły robić się odczyny, ale wetka powiedziała, że powinny się wchłonąć. Po za tym wygląda na zdrową, ma ok 4 lata i waży 8 kg.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Lala była dzisiaj u weta. Została zaszczepiona na choroby zakaźne, zostały jej zdjęte fragmenty szwów po sterylizacji. Szwy się nie rozpuściły do końca, zaczęły robić się odczyny, ale wetka powiedziała, że powinny się wchłonąć. Po za tym wygląda na zdrową, ma ok 4 lata i waży 8 kg.

Serdecznie dziękuję za relacje i zdjęcia.

Więc jednak była sterylizowana. Straszne. Chyba tylko tak troskliwej opiece zawdzięcza to, że przeżyła pomimo osłabienia sterylką i chorobą,

Lalunia jest mniejsza niż wydawało mi się do tej pory :)  Ona jest faktycznie tak bardzo chuda, czy tylko tak na zdjęciu się wydaje?

Bardzo proszę przypomnij mi nr konta do wpłaty. Czy szczepienie będzie ujęte w rachunku za hotel, czy wet wystawi osobny rachunek? Na PW podam dane do faktury.

Link to comment
Share on other sites

22.10. na konto Laluni wpłynęła kwota 25,00 zł od MALWA – deklaracja za X

Bardzo serdecznie dziękuję

 

                                                                     741389872_kwiatki6.gif.d92e028ab7a00ddbfe237e822f6fb7bf.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...