Jump to content
Dogomania

**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]A ja czytam. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Codziennie[/COLOR][/B].
[B][COLOR=green]Codziennie czytam ze ... zrozumieniem. Zobaczymy na jak długo starczy mi tego "zrozumienia".[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#008000]Przypominam o Regulaminie TEGO Forum.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]I jednocześnie chcę poinformować że od wczoraj jest nowy Regulamin.[/COLOR][/B][/quote]

Trzymam kciuki za Benia , wiem że domek jest super , znam osobiście osobę która się zajmuje tym tematem i darzę ją głębokim szacunkiem ;)

Zapoznałem się z regulaminem [B]Tego [/B]forum :cool3:
Gdzie można zgłaszać jakieś uwagi ??
A najbardziej mi się to podoba :evil_lol:

[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem związana ani z Emirem ani z PiSdZ. I piszę w 100 % obiektywnie, jako miłośniczka tej rasy.
Nie mam zamiaru się z nikim kłócić , nie sądzę też aby ktokolwiek skutecznie odstraszał od straży dla zwierząt innych. Fakty są jednak takie, że w myśl zbierania pieniążków na jakiś cel wypadało by podawać niekoniecznie bardzo często ale dokładnie, rzetelnie informację o psie o jego stanie itd. Ogrom cierpienia wszystkich psów na dogomanii jest zastraszający, co dziennie słyszy się nowe tragedie, nowe psy w potrzebie, i nie każdy jest w stanie wpłacić pieniążki na każdego psa. Wielokrotnie trzeba wybierać, pomiędzy jedną bidą a drugą, tą która jest akurat w największej potrzebie. I właśnie moim zdaniem po to trzeba by udzielać informacji. Bo jeśli konkretnie wiadomo, że zbieramy na to i na to, to znacznie łatwiej jest się zdecydować...(nie piszcie,że leki były, opatrunki były itd, wiem to było oczywiście napisane, ale tak jak napisałam wcześniej-im więcej konkretnych informacji tym lepiej!)Smutne to ale prawdziwe, niestety...I nie piszę tego posta prowokacyjnie, piszę jako osoba która, można by rzec, "stoi z boku..."

A z nowego domu się niezmiernie cieszę, oby się wszystko udało :kciuki:
A co do nowych zdcjęć z domu itd, to jest nas tyle w Lublinie, że z tym nie będzie najmniejszego problemu;)
Powodzenia piesku.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

PETER

Zapoznałem się z regulaminem [B]Tego [/B]forum :cool3:
Gdzie można zgłaszać jakieś uwagi ??
A najbardziej mi się to podoba :evil_lol:

[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:




dobre to jest .................:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Zapoznałem się z regulaminem [B]Tego [/B]forum :cool3:
Gdzie można zgłaszać jakieś uwagi ??
A najbardziej mi się to podoba :evil_lol:

[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[quote name='ANETTTA'] PETER

Zapoznałem się z regulaminem [B]Tego [/B]forum :cool3:
Gdzie można zgłaszać jakieś uwagi ??
A najbardziej mi się to podoba :evil_lol:

[B]1. Administrator ma prawo:[/B]

- w zasadzie do wszystkiego


[B]2. Administrator ma obowiązek[/B]

- w zasadzie żaden

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:




dobre to jest .................:diabloti: [/quote]


[B][COLOR=#008000]Tak Was to dziwi i bawi ?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Czyżby na innych forach było inaczej ?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Z kolei mnie dziwi, że dopiero teraz zauważyliście ten punkt Regulaminu chociaż akurat on jest niezmienny od 17.12. 2005.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]No ale i tak pewnie większość z Was jest zdziwiona, że na TYM Forum jest w ogóle jakikolwiek Regulamin. I, że ktokolwiek ma zamiar wymagać akurat od Was przestrzegania TEGO Regulaminu i to na TYM Forum.[/COLOR][/B]



[COLOR=black][quote name='Peter Beny'][COLOR=#000000]Zapoznałem się z regulaminem [B]Tego [/B]forum :cool3:[/COLOR]
[COLOR=#000000]Gdzie można zgłaszać jakieś uwagi ?? [/COLOR][/quote][/COLOR]


[COLOR=#008000][B][COLOR=green]Peter Beny - założysz sobie swoje własne Forum to będziesz miał taki regulamin jaki będziesz chciał mieć i jaki Tobie będzie odpowiadał. No bo przecież będziesz sobie administratorem na swoim forum. Wtedy też zapewne określisz swoje jako administratora "prawa i obowiązki". [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B][COLOR=green]A dopóki jesteś użytkownikiem jakiegokolwiek innego/nie swojego Forum to niestety musisz przestrzegać takiego Regulaminu jaki "wymyślił" sobie ktoś kto założył dane forum. I to chyba jest oczywiste dla każdego. A przynajmniej ... powinno być. Więc nie bardzo rozumiem jakie uwagi a popos regulaminu chcesz kierować i do kogo.[/COLOR][/B]


[/COLOR]
[B][COLOR=#008000]Pozdrawiam[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]I życzę "miłej zabawy" - oczywiście zgodnej z Regulaminem TEGO Forum a jakiegokolwiek innego.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

CYTUJE

[B][COLOR=green] I, że ktokolwiek ma zamiar wymagać akurat od Was przestrzegania TEGO Regulaminu i to na TYM Forum.


[COLOR=Black]
CO TO ZNACZY akurat OD ....WAS!!!!!!!

JASNIEJ PROSZE BO JA WIDAC GŁAB I NIE KUMAM


PETER A TY KUMASZ ????
[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochana jestem prawie 40 letnim facetem i nie chcę zaśmiecać tego wątku :razz: Ale odpowiem :cool3: Wiec nigdy nie zaglądałem do regulaminu :diabloti:
A już trochę jestem tutaj , zaglądnąłem po twoim info :loveu: Tekst mi się wydał warty uwagi i śmieszny , nie było żadnych podtekstów :razz: Co do uwag , chodziło mi jedynie o denerwujące reklamy specjalne , bo jak włączam mój panel użytkownika , zakrywają mi miejsca gdzie mogę kliknąć na dany wątek , i to mnie naprawdę bardzo denerwuje :shake: I tyle z mojej strony , chciałem znaleźć wątek gdzie się będę mógł wypowiedzieć :p:p
Pozdrawiam serdecznie [B]Modów [/B]tego forum , i nie zazdrośćże wam zajęcia ;)

Grzeczny Peter , który jeszcze nie miał banna , chociaż jestem z Emira ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Kochana jestem prawie 40 letnim facetem i nie chcę zaśmiecać tego wątku :razz: Ale odpowiem :cool3: Wiec nigdy nie zaglądałem do regulaminu :diabloti: [/quote]

[B][COLOR=green]Peter Beny - no nie mogę zwrócić się do Ciebie tak samo "ciepło" jak Ty do mnie ale ponieważ jesteśmy w podobnym wieku i ja podobnie jak Ty nie chcę zaśmiecać tego wątku - odpowiem Ci, że mimo wszystko jestem zdziwiona, że nie czytałeś (chociaż raz) Regulaminu. A jak było przy rejestracji na Forum ? :cool3:[/COLOR][/B]


[quote name='Peter Beny']A już trochę jestem tutaj , zaglądnąłem po twoim info :loveu: Tekst mi się wydał warty uwagi i śmieszny , nie było żadnych podtekstów :razz: [B]Co do uwag , chodziło mi jedynie o denerwujące reklamy specjalne , bo jak włączam mój panel użytkownika , zakrywają mi miejsca gdzie mogę kliknąć na dany wątek , i to mnie naprawdę bardzo denerwuje :shake: I tyle z mojej strony , chciałem znaleźć wątek gdzie się będę mógł wypowiedzieć :p:p[/B]
Pozdrawiam serdecznie [B]Modów [/B]tego forum , i nie zazdrośćże wam zajęcia ;)

Grzeczny Peter , który jeszcze nie miał banna , chociaż jestem z Emira ;)[/quote]

[B][COLOR=green]Wątek taki mógłbyś sam założyć w dziale Administracja. Chociaż kiedyś był już wątek o "denerwujących reklamach".[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Tylko muszę Cię uprzedzić, że tam każdy wątek tak jak i wpis przed pojawieniem się na Forum musi być zaakceptowany przez Administrację Forum (Administratorów a nie moderatorów). [/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Pozdrawiam równie serdecznie.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Maupa4, która ... no właśnie ... która nie przypomina sobie żeby szafowała banami.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Peter i Anetta oraz inni, którym ten (i nie tylko ten) wątek jest solą w oku - TO JEST WĄTEK BENIA!!!! nie podoba wam sie to co sie tu pisze - to idźcie sobie do "waszego domu" i piszcie sobie tam - wolna droga, wasz wybór!


Mam nadzieję, ze Benio dotrze w całości do nowego domu:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5332.html"]andzia69[/URL]


a jakie TY masz prawo mówic mi gdzie ja mam isc i co mnie interesuje ..

ja wiem co mnie interesuje a Tobie nic do tego ..:angryy:[/quote]


zainteresuj się sobą - tak będzie najlepiej dla wszystkich:evil_lol:
zabrakło ci dużych, czerwonych literek?:p


jeszcze raz powtarzam - TO JEST WĄTEK BENIA! i proszę na temat:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']zainteresuj się sobą - tak będzie najlepiej dla wszystkich:evil_lol:
zabrakło ci dużych, czerwonych literek?:p


jeszcze raz powtarzam - TO JEST WĄTEK BENIA! i proszę na temat:diabloti:[/quote]

Wiem o tym doskonałe , i o jego dobro mi chodzi , nie rozumiem aluzji , znam dziewczynę z Lublina osobiście , i ona mnie prosiła o pomoc wiec tu jestem , a gdzie jest coś co ci się nie podoba ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Peter - jak poczytasz swoje poprzednie posty, Anetty również to zobaczysz ile w tych postach jest na temat benia a ile na tematy..."nie na temat"[/quote]

Andzia masz coś do mnie osobiście ?? Bo ja nie , pewnie posty skierowane do Moda były nie stosowne i przepraszam , chociaż przeprosiłem wcześniej , i to że znam osobiście osobę która znalazła super domek to chyba nie jest grzech :lol:

Link to comment
Share on other sites

andzia69cytuje czy to jest na temat taakkkkkkkkkk.czytaj swoje posty ze zrozumieniem

a odemnie......
Cytat:
Napisał [B]ANETTTA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-ciagniety-za-autem-przez-4-km-pisdz-134131/index29.html#post12221094"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5332.html"]andzia69[/URL]


a jakie TY masz prawo mówic mi gdzie ja mam isc i co mnie interesuje ..

ja wiem co mnie interesuje a Tobie nic do tego ..:angryy:[/I]


zainteresuj się sobą - tak będzie najlepiej dla wszystkich:evil_lol:
zabrakło ci dużych, czerwonych literek?:p


jeszcze raz powtarzam - TO JEST WĄTEK BENIA! i proszę na temat:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...