Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy moze ktos sie dowiadywal co z wystawa!ja nie mam narazie mozliwosci zeby zadzownic do zwiazku!wiec jesli juz ktos wie to prosze zeby napisal!mi sie wydaje ze wystawa nie powinna sie chyba odbyc....tym bardziej ze w piatek prawdopodobnie odbedzie sie pogrzeb...tak srednio bedzie mi sie biegalo po ringu ze swiadomoscia co sie dzieje... :(

Link to comment
Share on other sites

Odwołanie warszawskiej wystawy w piątek w dniu, w którym odbędzie się pogrzeb Ojca Świętego Papieża Jana Pawła II uważam na zupelnie konieczne.

Moim zdaniem wystawa powinna zostać odwołana – przełożona na inny termin – ale nie powinna, i chyba jest to czywiste dla wszytkich że nie powinna się odbyć ze względu na żałobę narodową Polski.

Ja wyślę dziś faks w tej sprawie do Związku Kynologicznego w Warszawie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nawet gdyby organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu wystawy w chwilach żałoby narodowej, my wystawcy powinniśmy nie wziąć w niej udziału.

Jesteśmy to winni Ojcu Świętemu, aby w ten sposób uczcić Jego pamięć. To jedyny taki dzień w tysiącletniej historii Polski.

Ja sama zapisałam dwa psy, ale nie wezmę udziału w wystawie, gdyby miała się ona odbyć w chwilach żałoby narodowej.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic']Nawet gdyby organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu wystawy w chwilach żałoby narodowej, my wystawcy powinniśmy nie wziąć w niej udziału.

Jesteśmy to winni Ojcu Świętemu, aby w ten sposób uczcić Jego pamięć. To jedyny taki dzień w tysiącletniej historii Polski.

Ja sama zapisałam dwa psy, ale nie wezmę udziału w wystawie, gdyby miała się ona odbyć w chwilach żałoby narodowej.

Dorota[/quote]
i właśnie o to chodzi kto chce uczcić na swój sposób to nie jedzie, a kto potrafi pogodzić to wszystko jedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bo']Ludzie odchodzą, nawet tacy wielcy, a świat i życie toczy się dalej. Żałoba jest w sercu a nie na pokaz. Myślę, że wystawa będzie.[/quote]


Niestety, muszę stwierdzić, że pisząc takie rzeczy ośmieszasz się jako Polak i Obywatel.

W Polsce obecnie trwa Żałoba Narodowa, która wyraża powszechne odczucia żalu i smutku związane z odejściem Ojca Świętego Jana Pawła II.

Pisząc o tym w kategoriach „żałoby na pokaz” dajesz dowód swojego nieprzystosowania społecznego, kulturowej bezmyślności, oraz lekceważenia społecznie przyjętych form wyrażania żalu z powodu śmierci jednego z najwybitniejszych Polaków – albo najwybitniejszego Polaka - w historii Polski.

Jestem członkiem Związku Kynologicznego i mam nadzieję, że Związek Kynologiczny nie podzieli twojego punktu widzenia – który jest arogancko lekceważący wobec pamięci Osoby powszechnie szanowanej w naszym kraju.

Watykan ogłosił żałobę trwającą przez 9 dni po śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, myślę że Polski Rząd podejmie – lub już podjął - podobną decyzję, i nie widzę powodu aby Związek Kynologiczny miał tego nie uszanować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='bo']Ludzie odchodzą, nawet tacy wielcy, a świat i życie toczy się dalej. Żałoba jest w sercu a nie na pokaz. Myślę, że wystawa będzie.[/quote]


Niestety, muszę stwierdzić, że pisząc takie rzeczy ośmieszasz się jako Polak i Obywatel.

W Polsce obecnie trwa Żałoba Narodowa, która wyraża powszechne odczucia żalu i smutku związane z odejściem Ojca Świętego Jana Pawła II.

Pisząc o tym w kategoriach „żałoby na pokaz” dajesz dowód swojego nieprzystosowania społecznego, kulturowej bezmyślności, oraz lekceważenia społecznie przyjętych form wyrażania żalu z powodu śmierci jednego z najwybitniejszych Polaków – albo najwybitniejszego Polaka - w historii Polski.

Jestem członkiem Związku Kynologicznego i mam nadzieję, że Związek Kynologiczny nie podzieli twojego punktu widzenia – który jest arogancko lekceważący wobec pamięci Osoby powszechnie szanowanej w naszym kraju.

Watykan ogłosił żałobę trwającą przez 9 dni po śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, myślę że Polski Rząd podejmie – lub już podjął - podobną decyzję, i nie widzę powodu aby Związek Kynologiczny miał tego nie uszanować.[/quote]
a ja uważam że Ty również przesadzasz nie każdy musi siedzieć cały dzień w kościele żeby [color=red][/color]okazać swój ból i Ci którzy robią to w głębi swojego serca wcale nie są gorsi już nie mówiąc o tym że nie wszyscy są wierzący...

Link to comment
Share on other sites

Albertynka ja tez jestem członkiem ZK i to nie upowaznia mnie do tego żebym swoje emocje dotyczące smierci Ojca i smutek wyrażała tym,że nie pójde do pracy

jestem osobą wierzącą szanuje osobę Ojca Sw najbardziej ze wszystkich na świecie co nie oznacza,że sama siebie przez jego śmierc będę umartwiać i obnosic się żałobą
każdy ma prawo do tego żeby przezyc to tak jak potrafi

jestem pewna,że Ojciec Św nie pochwalałby zamykania chociaży aptek (może przykład nie bardzo trafiony)

Papiez był wielkim polakiem, był tez duchownym a nie wszyscy w Polsce sa katolikami , nawet stanowimy mniejszośc wielką na świecie
szacunek sie nalezy ale proszę nie takie nauki i reprymendy jakie dajesz Ty bo zamiast nas łączyc cała sytuacja zaczyna dzielic i to mnie najbardziej przerażą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...