Jump to content
Dogomania

Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc


anhata

Recommended Posts

CatAngel. Cieszę się że zajrzałaś.
To co napisała CatAngel o ludziach na FB mogę potwierdzić że wiele osób właśnie poprzez FB wiele pomaga, byłam na wątkach gdzie wrzucenie na FB sprawiło że zwierzaki otrzymały nie mała pomoc, bo na dogo czy miau pojawiają się ludzie którzy mają zwierzaki i to nie jednego, a tam pojawiają się ludzie którzy nie są tak obciążeni, a są wrażliwi na los zwierzaków. Dlatego w takich przypadkach gdzie bardzo jest potrzebne wsparcie finansowe to się sprawdza.
CatAngel jestem Ci bardzo wdzięczna że zajęłaś się sprawą tych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Dziewczyny, może tak być[/COLOR] ?[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.....[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4] [/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. A dobrze zna ich historię. Urodziły się w w rurze w zimę. [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4] [/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz jest zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4] [/SIZE]
[SIZE=4] [/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B]Zostało juz niewiele dni na ich odebranie. W schronisku jest przepełnienie.....Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty za dwa psiaki ( po zniżce). Dlatego proszę o wsparcie. A może ktoś by zaadoptował jednego z nich ? Wątek psiaków prowadzony od momentu ich znalezienia znajduje się na dogomanii. <-- nie wiem, czy to można pisać ? Telefon w sprawie adopcji: 515 184 855 <-- podac numer ?[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]I jak ?[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=darkred] ALARM[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#8b0000]Ta Pani nie odbiera od soboty telefonu. Nie probowalismy tylko w poniedziałek. Zadzwoniłysmy na informację i dostałyśmy numer stacjonarny. Dzwonimy, a tu abonent czasowo niedostępny. Jesli jutro będzie taka sama sytuacja, to kogoś tam trzeba wysłać.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Nalezy jak najszybciej skontrolowac.ten kto adoptowal musi natychmist zobaczyc co sie dzieje z psami
Tak na marginesie ,dlaczego zostaly do jednej osoby 2 szczeniaki adoptowane? Z jednym jest duzo pracy ,nalezy dobrzed odzywic ,a z dwoma?[/QUOTE]

Bo ktoś chciał dwa psy i juz. Kobieta miaszka w domku, warunki ma...
Wiecie, ktoś kto może i chce to bierze dwa psy...

Link to comment
Share on other sites

CatAngel, może wstrzymac sie narazie z tym wydarzeniem? Nie wiem, co robić...Mama przyjdzie z pracy to bedzie dzwonic...
to jest miejscowość Kafar, obok Piotrkowa...

Pani miała bardzo dobre warunki materialne...dom byl sprawzdany....byl kontakt, umowa, i zachwycenie tej kobiety <--zawsze tak z relacji wynikało....Pani wzięła dwa psiaki, bo nie chciała braci rozdzielać..ja sama mam trzy psy w domu, wiec dlaczego kogokolwiek mialo dziwic, ze pani chce dwa? ....sama miala jedszcze sunię i drugiego psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ta baba juz miala 3 psy w domu i jeszcze 2 szczeniaki.widzi mi sie ,ze to typowy przyklad zbieraczki ,.Po co kobiecie tyle psow?[/QUOTE]

miała 2 psy( sunia starowinka) i wziela Paka i Astora....ja mam 3 psy i 4 koty i male mieszkanie....tez jestem zbieraczka ?:/
nie mozna tak myslec o osobach, ktore maja sporo zwierzat....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ja mam obecnie : 3 moje w starszym wieku 13,10 i jeden agresywny uniknal igly,nastepne to 3 dzikie ,ktore socjalizuje i 2 chore ,ktore lecze.
wiesz to zupelnie jest co innego ratowanie zwierzat ,a zabieranie szczeniakow ,a jak podrosna to won[/QUOTE]

Pani miała [B]starego [/B]psa i jednego odrostka........zanim zaadoptowała paka i astora
one nie podrosły..........one już dojrzały mają prawie 2 lata


[I]ale ad rem......
Kochani potrzebne nam są bazarki......

800 złotych to koszt utrzymania psów (po zniżce)
jak znam dziewczyny anhatę i jej mamę...to one sobie od ust odejmą, żeby ratowac te psy[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...