Jump to content
Dogomania

Kostaniakomiesak u Leonbergera


BARADA9528

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam CUDOWNĄ sunię Leonbergerke,która ma 7,5 latek.

Niedawno u Meluni zdiagnozowano kostniakomięsaka.Melcia się męczy,ledwo chodzi ( kuleje ).

Mieszkamy na 2 piętrze w kamienicy i schodzenie czy wchodzenie po schodach jest bardzo trudne ;-(

We środę 14.02 idziemy na RTG klatki piersiowej sprawdzić czy sa przerzuty.

Nie wiem jak mam Meli pomóc ;-( ,co mogę zrobić aby ulżyć Meli w bólu???

Czy jest szansa aby wyleczyć Melunię???

Jakie są rokowania???

 

pomagam.pl/4rwqcfk 
Https://zrzutka.pl/9bssm8 

RTG Meli ;-(.jpg

Lapka Meli 2.jpg

Lapka Melki 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam.

U Meluni coraz gorzej ;-(

Dzieci zalozyly konto na zrzutka.pl ale...:-( nie udalo sie uzbierac nam na leczenie.

RTG klatki piersiowej wyzlo w miare dobrze,tzn.niemiarodajnie ;-(

Wyszly jaies male zmiany,ktore mogly byc spowodowane wiekiem lub sa to juz male przerzuty,potrzeba zrobic TK.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, BARADA9528 napisał:

Sowa,za nim cos napiszesz,to SIE ZASTANOW,ok???

Twoja odpowiedz jest nie na miejscu.

Jak nie masz nic ciekawego do napisania to NIE PISZ,Bo Twoj jad jest NIEPOTRZEBNY.

Nie obrażaj się BARADA9528.  Słowa Sowy wynikają z troski o Twojego psa, a nie z chęci wyrządzenia Ci krzywdy.

Kiedy rozpoznano u suni tę chorobę ? Czy pytałaś weta jakie są  rokowania ? 

W internecie można znaleźć informacje na temat tej choroby m.in. że: "Jeżeli nie zostanie podjęte leczenie, to chore psy są poddawane eutanazji maksymalnie 3 miesiące od rozpoznania!  Kostniakomięsaki przebiegają bardzo agresywnie."

To straszne, ale taka jest rzeczywistość i nie można jej zmienić.

Cytat

RTG klatki piersiowej wyzlo w miare dobrze,tzn.niemiarodajnie ;-(

Wyszly jaies male zmiany,ktore mogly byc spowodowane wiekiem lub sa to juz male przerzuty,potrzeba zrobic TK.

Wynik niemiarodajny, to wcale nie wynik w miarę dobry. To wynik nie dający dobrej odpowiedzi :(    Wręcz przeciwnie. Są zmiany, które mogą być przerzutami i raczej tak jest, biorąc pod uwagę szybkość z jaka atakują te nowotwory.

 

Leonbergery to wspaniałe psy. Rozumiem Twój ból.  Ponad 7 lat wspólnego życia to piękny okres i na pewno masz wspaniałe wspomnienia radosnego, zadowolonego z życia psa. Obecnie Twój pies strasznie cierpi, choć jak to zwierzęta, nie pokazuje tego.

Link to comment
Share on other sites

Barada.Twój pies cierpi.Męczy się.Boli ją.I NIE MA zadnej nadziei,że będzie poprawa,wręcz przeciwnie - jest pewność,że choroba będzie nieubłaganie masakrować jej ciało I duszę.

Dlaczego sie na to godzisz?Na co czekasz?

Zbiórka się nie udała,bo ludzie wiedzą,że NIE MA leczenia,że nic nie można zrobić,takie zbiórki zasilają głownie ludzie mający pojęcie o psach I ich chorobach.

Miłość,to poświęcenie swoich racji,egoizmu itp.w imię dobra Przyjaciela.

Jesli ja kochasz - nie pozwól cierpieć,nie bądź okrutna,ustąp przed chorobą...

Oszczędz jej cierpienia.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, BARADA9528 napisał:

KOCHAMY BARDZO Melke.

Jetsemy umowienie na wtorek na eutanazje Melci w domku -(

Jesteś wspaniałą opiekunką Suni. Ta decyzja świadczy o tym, że prawdziwie Ją kochasz i chcesz oszczędzić Jej bólu. Będziesz cierpieć, ale wierz mi o wiele bardziej cierpiałabyś patrząc na Jej ból, na Jej cierpienie.

Jeśli przyniesie Ci to ulgę w bólu po starcie Suni, zawsze możesz przyjść tu i opowiedzieć nam o tym jak była wspaniała i jak byliście z Niej dumni. Trzymaj się, przytulam.

Przy suni nie płacz. Ona wyczuje Twój smutek i będzie cierpiała za siebie i za Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...