Jump to content
Dogomania

Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


doddy

Recommended Posts

najgorsze jest to ze jak shado tak siehipnotyzuje na cokolwiek to wlasciwie do tego zdjecia nalezaloby doryzowac struzki sliny.bo on nparawde sie zawiesza w oprogramowaniu.:evil_lol:.i tak jak zwisa mu glowa tak po jezorze cieknie mu slina,struzynkami z czubka jezora.
mam powalone psy:multi:.shado w styczniu bedzie mial 11 lat a jest z nim coraz gorzej na umysle:roll::evil_lol:.
mam wrazenie ze moje piesy upodabniaja sie do mnie-choleryki z adhd:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[QUOTE]widzisz lisica:evil_lol:....ale nie martw sie jakbys psa nie ustawiala to i tak wsyztko zawsze wyylazi jak tylko pies ruszy z miejsca i zacznei sie ocena w ruchu:evil_lol:[/QUOTE]
No i właśnie dlatego foty są mylące:evil_lol:, np przy wyborze potencjalnych rodzicieli
A Pustakiewicz w swoim stanie zawiechy i kontemplacji w kwestii kwiatuszka, jest boski:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']najgorsze jest to ze jak shado tak siehipnotyzuje na cokolwiek to wlasciwie do tego zdjecia nalezaloby doryzowac struzki sliny.bo on nparawde sie zawiesza w oprogramowaniu.:evil_lol:.i tak jak zwisa mu glowa tak po jezorze cieknie mu slina,struzynkami z czubka jezora.
[/quote]
On się nie zawiesza tylko osiąga inny stan świadomości:cool1:. Shado wcale nie wygląda na swoje lata, a Chita... z tym obłędem w oczach:evil_lol:.Super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja swojego nieco dluższego psa czeszę (aż wstyd się przyznać) wtedy kiedy linieje czyli ostatnio na koniec lata..dłuugggooo...ale to tylko trwa przez dwa, trzy tygodnie, potem czeszemy się przed spotkaniem z kumplami, coby siary nie było, że dziewczyna nie uczesana:cool3:

Ayshe...ależ te Twoje zwariowane psy są cudne! Chita ma extra kolor, a hipnoza Shado identyczna jak u Lazy(')-tylko, że ona wzdychała i modlila się do kamyczka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']
Ayshe...ależ te Twoje zwariowane psy są cudne! Chita ma extra kolor, a hipnoza Shado identyczna jak u Lazy(')-tylko, że ona wzdychała i modlila się do kamyczka;)[/QUOTE]

To może i ja się odezwę:razz:trudno to nazwać kolorem bo Ona ma na sobie chyba z pół tony piachu:evil_lol:włos sztywny jak po żelu:evil_lol:no i oczywiście piach ten często i gęsto ląduje u mnie w samochodzie:mad::eviltong::loveu::loveu::loveu: a Shado to dopiero inny jest te zdjęcia nie oddają "głupoty" tego psa:eviltong::loveu::loveu::loveu: no i nie widac jak Chita skacze naokoło niego i szczeka mu do ucha i ten wzrok pełen :diabloti::diabloti::diabloti:cała Chitka:loveu::loveu::loveu:ale Oni to po mamusi mają:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM'][B]ayshe,[/B]
fajne fotki :loveu: Widzę, że nie tylko ja mam psa, który ma korbe na listki, kwiatuszki i inne małe części roślin :lol: My ostatnio ćwiczymy na.... koniczynkę :evil_lol:[/QUOTE]

Rozumiem, ze TYLKo na czterolistną:cool3:

Gosia to dobrze widzialam, że ta sierściucha taka, ten tego...z deczka przybrudzona:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

goska-:mad::cool3: ja ci powtarzam:mam [B]spokojne i dystyngowane psy:eviltong::evil_lol:[/B].
a nooo chitaaaa to ja sie do coata dorwalam:diabloti:.no a ze kladzie sie i tapla w kazdym blocie to jest brudna jak swinka a do tego nigdy nie mam kiedy jej wykapac i mam baaardzo usyfionego psa..tj ma staly oklad blotny na siersci:roll:.
shado jest strasznie malo problemowy jesli chodzi o chodzneie na kontakcie.moze to tez byc malusi listek gdziekolwiek.jemu do glowy nawet nei wpadlo ze jak pilki nie widzi pod broda to tam jej nie ma.:loveu:.po prostu skoro byla to musi byc.a to ze jej nie widzi...no coz..on dowierza tylko swej pamieci...lekko szwankujacej zreszta...bo jak udaje ze kopie sniezki to matol mysli ze nadal jest snieg.tj nie zresetowal sie po zimie.
mam wrazenie ze mi sie trafiaja same skrajne psie przypadki:cool1:.:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']shado jest strasznie malo problemowy jesli chodzi o chodzneie na kontakcie.moze to tez byc malusi listek gdziekolwiek.jemu do glowy nawet nei wpadlo ze jak pilki nie widzi pod broda to tam jej nie ma.:loveu:.po prostu skoro byla to musi byc.a to ze jej nie widzi...no coz..on dowierza tylko swej pamieci...lekko szwankujacej zreszta...bo jak udaje ze kopie sniezki to matol mysli ze nadal jest snieg.tj nie zresetowal sie po zimie.
mam wrazenie ze mi sie trafiaja same skrajne psie przypadki:cool1:.:roll::evil_lol:[/quote]
:roflt:

[B]Nenemusha[/B], jaka Jolka grubaśna już :loveu: Ja tam sie nie znam, ale bardzo mi się podoba jej głowa :loveu: (o reszcie Jolki się nie wypowiadam, bo naprawdę się nie znam ;) ). Zostawiasz sobie coś po niej, czy wszystko do ludzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']napewno niewiadomo gdzie nie pójdą!!!!![/quote]
No baaa, w to nie wątpię ;)

[quote name='asher'][B]Nenemusha[/B], jaka Jolka grubaśna już :loveu: Ja tam sie nie znam, ale bardzo mi się podoba jej głowa :loveu: (o reszcie Jolki się nie wypowiadam, bo naprawdę się nie znam ;) ). Zostawiasz sobie coś po niej, czy wszystko do ludzi?[/quote]
Zacytowałam sama siebie, bo jak przeczytałam co napisałam, to mi się głupio zrobiło. Bo zabrzmiało to tak, jakby oprócz głowy reszta Jolki mi sie nie podobała :lol: A to nie tak, podoba mi sie sunia, jak nie wiem co, ale głowa szczególnie - bardzo lubię takie pysia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A oto zdjątka psiurka [B]natki0123 :)[/B]
[B]na prosbę zainteresowanej przedstawiam:[/B]

[URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images23.fotosik.pl/96/df8543d51eb3aada.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/8a77364d21bf21ee.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl]"][IMG]http://images11.fotosik.pl/87/1d65d2b020be76f1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...