Jump to content
Dogomania

>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!


Murka

Recommended Posts

Dzis bylam u weterynarza bo Sajfik ma bieguki nie je swojego jedzenia,ma odruch wymiotny i brzuch mial inny i okazalo sie ze Sajf ma wodobrzusze.I ze mam sie nastawic ze bedzie zle.Ze prawie na 100%to nowotwor ze tak sie objawia.Jutro bedzie maila biopsje:(((((((((jesli bedzie krew to jet to najgorsze;((((((i ze bede musiala go uspic zey neicierpial boze to jakis koszmar niechce bez niego zyc!!!!!!!!!!!!!!!!;(((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EmkoEmilko,poczekaj na wyniki.....wiem,ze trudno czekac jak sie kogos kocha,moze nie bedzie to najgorsze.Nie wiem jak Cie pocieszac,sama wiem ze nie ma wtedy słów,ale moze martwisz sie na zapas...Bądz dzielna,my tu wszystkie bedziemy trzymały kciuki,trzymaj sie!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilismy od weterynarza,Sajfik ma chora watrobe-wyniki krwi wyszly zle,i punkcja wykazala ze zle sie dzieje ze serduszkiem Sajfika:(Niewykluczone ze nowotwor jest jeszcze powodem.Woda ktora mu zalegala w brzuchu byla w wielkosci sredniej miski:(Niestety woda zostala przy otrzewnej,i reszcie narzadow.Dlatego niestety Sajfik rokowania ma bardzo slabe moze to byc kwestia tygodnia,miesiaca to zalezy jak sie bedzie czul:(Jesli nie bedzie poprawy czyli niebedzie umial spac,bedzie smutny,i bez apetytu to bede musiala go uspic:(Poki co ucieszyl sie ze przyszlismy po narkozie po niego,i mozemy mu dac porzadnie pojesc poki zyje i ma checi jesc.

Link to comment
Share on other sites

Niema rady,bo ona woda zgromadzila sie wszedzie,gdzie mogli to wyciagli z brzucha.Ale niestety ona bedzie sie stale zbierac:(A punkcji pod narkoza niemozna stale robic zeby wyciagac wode nagromadzona:(Watrobe ma w bardzo zlym stanie:(Chce sie cieszyc ze jest z nami ze moge znowu go tulic.Poki co niechce dopuszczac tego najgorszego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Wodobrzusze jest też objawem problemów z wątrobą, niekoniecznie nowotworu. Na jakeij podstawie stwierdzono nowotwór?

Gdzie chodzicie do weta, bo nie pamiętam.

Przykro mi bardzo i trzymam kciuki.[/QUOTE]

Chodzimy na krzyzowa niedaleko ul reymonta -Pani Agata bardzo sympatyczna i pomocna.A co nowotworu to Pani niewykluczyla go bo ciecz z brzucha miala rozowawy kolor:(Poki co chcemy sie cieszyc ze jest z nami Sajfik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...