Jump to content
Dogomania

Kładka nie ma pieniędzy na opłacenie hoteliku! Każdy grosz potrzebny! HELP!


kamilawa

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Ja rowniez czekam na informacje, bo przyznam ze nie jest mi ani miło ani wesoło z powodu wtrzymania mojej deklaracji. Chciałabym kontunuowac moja skromna pomoc dla Kładzi, ale cały czas czekam na wyjasniene całej tej sprawy.[/QUOTE]

a przecież 5 dni temu była informacja co u Kładzi ;) nie wszyscy zajmują się tylko Dogomanią ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']a przecież 5 dni temu była informacja co u Kładzi ;) nie wszyscy zajmują się tylko Dogomanią ;)[/QUOTE]

Nie o tego typu informacje mi chodzi. Zainteresowani dobrze wiedza o co mi chodzi.

Co masz na mysli "nie wszyscy zajmuja sie tylko Dogomania"? Jesli wszyscy sa tacy zajeci innymi sprawami, to moze ja rowniez zajme sie czyms innym i przestane tu wchodzic... Co Ty na to? Tez mam prace na pelny etat, meża, corke i trzy wlasne psy.

PS. Denerwuja mnie posty typu "pozjadalam wszystkie rozumy". :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przez tak długi czas wszystko było na tym wątku ok. Do momentu, w którym ktoś nie zrobił afery na innym wątku. Jakie to ma znaczenie dla Kładki. Nie powinno mieć żadnego. Nas nie powinny interesować umowy, a jedynie dobro psa. Na razie nic złego się nie dzieje. Szuka domu. My mamy pomóc. Na razie nie ma chętnych i jak tak dalej pójdzie to nigdy nie będzie.

Od podpisywania umów w tym wypadku i na tym wątku jest schronisko lub osoba przez nie wyznaczona. Nam nic do tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']

PS. Denerwuja mnie posty typu "pozjadalam wszystkie rozumy". :roll:[/QUOTE]

oja a jak mnie denerwują takie posty :) też nie lubie, ale niestety potrzeby ludzi są niekiedy śmieszne :D

a m chodziło oto że pomaga się tez poza Dogomanią i czasem naprawdę brak czasu żeby co 5 dni info wstawiać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']oja a jak mnie denerwują takie posty :) też nie lubie, ale niestety potrzeby ludzi są niekiedy śmieszne :D

a m chodziło oto że pomaga się tez poza Dogomanią i czasem naprawdę brak czasu żeby co 5 dni info wstawiać[/QUOTE]

Ja nie prosze o wstawianie info co 5 dni. Ja pytalam o zupelnie cos innego niz o Kladzi zdrowie czy stan finansowy, a tylko to bylo wyjasnione 5 dni temu jesli mnie wzrok nie myli. I nie pytalam o to dla moich "śmiesznych" potrzeb, tylko w konkertnym celu (czyt. dla dobra Kladzi). Jesli czytalabys ten watek uwazniej, to moze wiedzialabys o czym pisze i dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Co u Kładzi??JAk się czuje dziewczynka i co tam u niej słychać??
JAk sie maja sprawy "prawno- bytowe" kamilawo?? Niebawem zbliża sie termin opłaty, więc czekamy na zrzeczenie Morii wszelkich praw do Kladzi oraz na rozliczenie finansów.
Prosze tez o fakturę od weta, wyszczególnienie, jakie miała Kładzia robione badania konkretne i o opis wyników Kladzi:):)[/QUOTE]

[quote name='marysia55']czekam na to samo, ale najbardziej oczywiście interesuje mnie stan zdrowia naszej Kładzi :) bo to najważniejsze dla psiaka w jej wieku ... cos o tym wiem , bo sama mam weterana.[/QUOTE]

[quote name='Sabina02']Ja rowniez czekam na informacje, bo przyznam ze nie jest mi ani miło ani wesoło z powodu wtrzymania mojej deklaracji. Chciałabym kontunuowac moja skromna pomoc dla Kładzi, ale cały czas czekam na wyjasniene całej tej sprawy.[/QUOTE]

[quote name='kamilawa']Jutro Kierowniczka zadzwoni do Morii, czego się dowiem na temat Kładki napiszę.
Przepraszam, że jestem teraz rzadziej, mam problemy z Internetem, niedługo wrócę. :)[/QUOTE]

[quote name='Piromanka']Ciocie, dajcie na luz. Wy obydwie, tak jak i ja i pewni wiele więcej osób chciałoby, żeby sytuacja formalno-prawna Kładki została porządnie i czytelnie unormowana.
Liczę na to, że kierowniczka zadzwoni do morii i załatwi te sprawę. Czekamy na informacje.[/QUOTE]Jasne Piromanko, czekamy na info:) Sprawa Kladzi została tu jasno przedstawiona i nie ma juz o czym dyskutowac. Kilka osob napisalo oficjalnie jakie ma oczekiwania i dlaczego własnie takie- i nie widze powodu, aby to krytykowac i obsmiewac, więc Sabinie się nie dziwię... Kto nie ma takich oczekiwań i uważa, ze dobrze jest- jak jest- tez ok- też jego sprawa...tych osob tez nikt za to nie krytykuje i nie wyśmiewa...Cieszą się z "wiadomości" o Kladzi i to im wystarcza-też ok..Nie ma sensu tego wałkowac raz kolejny i robić bałaganu na watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Ciocie, dajcie na luz. Wy obydwie, tak jak i ja i pewni wiele więcej osób chciałoby, żeby sytuacja formalno-prawna Kładki została porządnie i czytelnie unormowana.
Liczę na to, że kierowniczka zadzwoni do morii i załatwi te sprawę. Czekamy na informacje.[/QUOTE]

jasne, masz rację!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja nie prosze o wstawianie info co 5 dni. Ja pytalam o zupelnie cos innego niz o Kladzi zdrowie czy stan finansowy, a tylko to bylo wyjasnione 5 dni temu jesli mnie wzrok nie myli. I nie pytalam o to dla moich "śmiesznych" potrzeb, tylko w konkertnym celu (czyt. dla dobra Kladzi). Jesli czytalabys ten watek uwazniej, to moze wiedzialabys o czym pisze i dlaczego.[/QUOTE] czyli mamy to samo zdanie i takie same oczekiwania.
[quote name='Piromanka']Ciocie, dajcie na luz. Wy obydwie, tak jak i ja i pewni [B]wiele więcej osób chciałoby, żeby sytuacja formalno-prawna Kładki została porządnie i czytelnie unormowana.[/B]
Liczę na to, że kierowniczka zadzwoni do morii i załatwi te sprawę. Czekamy na informacje.[/QUOTE] właśnie tego oczekuję aby Kładzia nie musiała w przyszłości na sobie odczuć to o już inne psiaki odczuły, a my przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Ciocie, dajcie na luz. Wy obydwie, tak jak i ja i pewni [B]wiele więcej osób chciałoby, żeby sytuacja formalno-prawna Kładki została porządnie i czytelnie unormowana.[/B]
Liczę na to, że kierowniczka zadzwoni do morii i załatwi te sprawę. Czekamy na informacje.[/QUOTE]
[quote name='agata51']Piromanko, dziwisz się, że zaczęłam wysyłać deklaracje bezpośrednio do Morii?[/QUOTE] Agatko jaki to ma związek z postem Piromanki ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Piromanko, dziwisz się, że zaczęłam wysyłać deklaracje bezpośrednio do Morii?[/QUOTE]

[quote name='marysia55']Agatko jaki to ma związek z postem Piromanki ????[/QUOTE]JA tam Marysiu mysle, że nie ma żadnego związku z tym postem;) Mysle, też, że Piromanka jak wiele innych osob wcale się tej decyzji nie dziwią...kazdy ma prawo robić ze swoją kasa to, na co ma ochotę i wysylac tam, gdzie mu wygodniej...zreszta to zaden problem- po prostu- jak sytuacja prawna Kładzi sie unormuje, to bedziemy wysylać o tą deklaracje plus deklaracje z Niemiec mniej do Morii. Mam dlatego nadzieje wlasnie, ze do terminu płatnosci, jaki bedzie niebawem wszystko bedzie juz wyjaśnione i uporządkowane i, że Kladzia będzie już formalnie własnością schroniska- i formalnie psiakiem bezdomym (bo póki co-formalnie niestety nim nie jest)...

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem kierowniczką schroniska w Iławie, od razu zaznaczam że nie czytam tego wątku i nie zamierzam. Rozmawiałam dziś z Panią u której jest Kładka, zobowiązała się przesłać badania krwi Kładki, mamy dostać także zdjęcia. Jest także otwarta na wizytę poadopcyjną. Mam zamiar się tam udać, ale nie teraz, tylko wtedy jak sytuacja się troche wyciszy, opadną emocje. Nam, schronisku badania krwi, zdjęcia i chęć spotkania na dzień dzisiejszy wystarczą, nie zamierzamy odbierać formalnie ( w sensie umowy) Kładki. Chyba że coś się złego wydarzy, a mam nadzieję że nie. Od was zależy moje cioteczki/ wujkowie czy wam to wystarczy byście dalej wpłacali na Kładkę pieniądze..pozdrawiam i mam nadzieję że sprawa zakończy się dobrze dla wszystkich w szczególności dla Kładki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagodkailawa']Witam jestem kierowniczką schroniska w Iławie, od razu zaznaczam że nie czytam tego wątku i nie zamierzam. Rozmawiałam dziś z Panią u której jest Kładka, zobowiązała się przesłać badania krwi Kładki, mamy dostać także zdjęcia. Jest także otwarta na wizytę poadopcyjną. Mam zamiar się tam udać, ale nie teraz, tylko wtedy jak sytuacja się troche wyciszy, opadną emocje. Nam, schronisku badania krwi, zdjęcia i chęć spotkania na dzień dzisiejszy wystarczą, nie zamierzamy odbierać formalnie ( w sensie umowy) Kładki. Chyba że coś się złego wydarzy, a mam nadzieję że nie. Od was zależy moje cioteczki/ wujkowie czy wam to wystarczy byście dalej wpłacali na Kładkę pieniądze..pozdrawiam i mam nadzieję że sprawa zakończy się dobrze dla wszystkich w szczególności dla Kładki.[/QUOTE]CZyli rozumiem, że na dzien dzisiejszy Kładka jest adoptowana przez Morię i formalnie jest jej własnoscia???

[quote name='Cajus JB']Dziękujemy jagodkailawa za informacje i zakończenie sporu, który najmniej służył Kładce.

Teraz osoby deklarujące powinny się jednoznacznie określić co do swoich deklaracji.

Wspomogę Kładkę 10 zł stałej.[/QUOTE]Nie było na watku Kladzi zadnego sporu cajus, czytaj uwaznie. A deklarujący juz dośc wyraźnie się wypowiedzieli w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Dziękujemy jagodkailawa za informacje i zakończenie sporu, który najmniej służył Kładce.

Teraz osoby deklarujące powinny się jednoznacznie określić co do swoich deklaracji.

Wspomogę Kładkę 10 zł stałej.[/QUOTE]

Cajus, super że pomagasz Kładce! :) :loveu:

Kamilawa wpisz proszę i moją skromną deklarację dla Kładzi 5 zł, również stała, kto zbiera pieniążki?
no i ode mnie ma tez troszkę ogłoszeń

kto chce to pomoże, kto nie będzie chciał, zacznie robić problemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Dziękuję Wam bardzo serdecznie. Zaraz wszystko sobie zanotuje, niedługo uzupełnię w pierwszym poście.
Goniu, nie, Moria nie jest właścicielką Kładki, Jej córka.[/QUOTE]
Ok Kamilko- czyli Kladka ma obecnie prawnego wlasciciela w osobie córki Morii..???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...