Jump to content
Dogomania

Kładka nie ma pieniędzy na opłacenie hoteliku! Każdy grosz potrzebny! HELP!


kamilawa

Recommended Posts

Melduje sie po tygodniowym wyjezdzie.
Wiecie, ja troche tego nie rozumiem. Kiedy rok temu doszly deklaracje z Niemiec, okazalo sie, ze Kladka ma za duzo pieniedzy i ja nawet zmniejszylam swoja deklaracje. Potem byla zapasc i teraz znowu. Kamilawa, pamietasz? Robilysmy takie zestawienie deklaracji - kto ile. Moze trzeba sprawdzic i napisac do zapominalskich.. Bo tak to nie wiemy na czym stoimy i co miesiac beda nerwy..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT] [INDENT] [INDENT] [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT] [B][COLOR=#800080][U][COLOR=Teal]AKTUALIZACJA:[/COLOR][/U][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#800080] Wpływy na konto Kładki:[/COLOR][/B]

[COLOR=#9932cc]Gonia13 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] ZDWRDWD - 15 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Agata51 - 40 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Renata5 - 15 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] ewa gonzales - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Bjuta - 10zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] marysia55 - 30 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] gonia66 - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] AgusiaP - 30 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] SONIA1 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] SABINA02 - 200 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] sonikowa - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Ihabe - 25 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] spadek po Brutusie - 25 zł[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]ZDWRDWD - 30 zł (V + VI)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Renata5 - 15 zł (V)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] kamilawa - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Bjuta - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Agata51 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] SONIA1 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] marysia55 - 20 zł (VI)
czerda - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Ihabe - 25 zl (V)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] renias - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] kamilawa - 20 zl (VI)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Bjuta - 10 zl (dodatkowo)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Renata5 - 15[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] gonia66 - 10 zł (VII i VIII)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Ihabe - 25 zł (VII)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] avii - 80 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Bjuta - 10 zł
SONIA1 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] SABINA02 - 200 zł
kamilawa - 20 zł (VI)
marysia55 - 20 zł (VII)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Agata51 - 40 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] czerda - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Bjuta - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] SONIA1 - 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] Ihabe - 25 zł (VIII)[/COLOR]
[COLOR=#9932cc] marysia55 - 20 zł (VIII)[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]renata5 - 30 zł (VII i VIII)
kamilawa - 20 zł (VIII)[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]AGATA51 - 20 zł
Bjuta - 10 zł
gonia66 - 5 zł (IX)
SONIA1 - 20 zł (IX)
SABINA02 - 200 zł
Ihabe - 25 zł (IX)
sonikowa - 30 zł (3 miesiące)
marysia55 - 20 zł (IX)
kamilawa - 20 zł (IX)[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid]renata5 - 15 zł (IX)
Bjuta - 10 zł
SONIA1 - 20 zł (X)[/COLOR]
[COLOR=DarkOrchid][B]czerda - 60 zł
gonia66 - 5 zł (XI)
Ihabe - 25 zł (X)
Agata51 - 50 zł
Renata5 - 15 zł (XI)[/B][/COLOR]


[B]RAZEM: 1865 zł

[/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 maja - 110 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000] Opłata za hotel do 20 czerwca - 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 lipca - 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 sierpnia - 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 września - 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 października - 300 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Opłata za hotel do 20 listopada - 200 zł[/COLOR][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=#006400]ZOSTAJE: 55 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT] [/INDENT] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam:
[B]Ihabe- 50 zł *
Renata5- 15 zł
Sonikowa- 10 zł
Gonia66- 5 zł
[/B] [B]SAbinka02- 100 zł (od lipca) *
KAmilawa- 20 zł
Sonia1- 20 zł[/B]
[B]MArysia55- 20 zł[/B]
[B]Agata51- 20 zł
Bjuta - 5 zł
zdwrdwd - 15 zł *

*:
zdwrdwd [/B]nie wpłaca pieniążków, dostałam pw, że musi wstrzymać swoja deklaracje.
[B]Ihabe[/B] zmniejszyła swoją deklarację do [B]25 pln[/B]
A [B]Sabinka02 [/B]swoją deklarację 125 pln zmniejszyła na [B]100[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']I tak jednak jesli wszyscy pozostali beda wplacali, to bedziemy miec ponad 200 zl miesiecznie. Plus deklaracje niemiecki (ok 70 zl). Czyli nie powinno byc tragedii...[/QUOTE]

Jestem od dawna składnikiem Kładki i nie wiem o żadnej deklaracji niemieckiej. Przynajmniej na moje konto nic podobnego nie wpływa...

Link to comment
Share on other sites

Deklaracja niemiecka to jest 20 Euro, czyli jakieś 70 zł. Są one wysyłane prosto do Morii.
Zacznę szukać jakiś pieniążków, trzeba zrobić jakiś bazarek, nad którym pomyślę. Chciałabym, by 'niemieckie' pieniążki pozostały, w razie choroby Kładki (odpukać) będą one wykorzystane na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']I tak jednak jesli wszyscy pozostali beda wplacali, to bedziemy miec ponad 200 zl miesiecznie. Plus deklaracje niemiecki (ok 70 zl). Czyli nie powinno byc tragedii...[/QUOTE]

[quote name='kamilawa']Deklaracja niemiecka to jest 20 Euro, czyli jakieś 70 zł. Są one wysyłane prosto do Morii.
Zacznę szukać jakiś pieniążków, trzeba zrobić jakiś bazarek, nad którym pomyślę. Chciałabym, by 'niemieckie' pieniążki pozostały, w razie choroby Kładki (odpukać) będą one wykorzystane na leczenie.[/QUOTE]NO ale Kamilko...to chyba juz spora kwota sie zebrała z tych deklaracji po 20 Euro miesiecznie...chyba od listopada ub roku...więc Moria powinna nam napisac, ile ma dokładnie pieniażków uzbieranych. A skoro brakuje nam deklarcji stałych, jak pisala sonikowa, to powinnismy wysylać miesiecznie 220zl-230zł a reszta ok 70-80 zł bedzie z tych niemieckich deklaracji..a kwota uzbierana dotychczas mam nadzieję, że wystarczy na leczenie...(oby nie musialo go byc), ale tak w ogole, to skoro sa pieniazki, to wg. mnie na jakąs wizytę kontrolną Kładeczka mogłaby juz się udac po roku pobytu...i jeszcze mam pytanko- jak ze zdrowkiem Kładzi???Sa jakies informacje??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Deklaracja niemiecka to jest 20 Euro, czyli jakieś 70 zł. Są one wysyłane prosto do Morii.
Zacznę szukać jakiś pieniążków, trzeba zrobić jakiś bazarek, nad którym pomyślę. Chciałabym, by 'niemieckie' pieniążki pozostały, w razie choroby Kładki (odpukać) będą one wykorzystane na leczenie.[/QUOTE]

Pieniążki od Pań z Niemiec od poczatku miały iść jako deklaracje comiesięczne.Czyli wychodzi na to,że hotelik Kładzi wynosił około 400zł/miesięcznie,bo przelicznik jest prawie 80zł,a bywał i większy.Jeżeli pieniążki z Niemiec miałyby iść na ewentualne leczenie,to jest juz spora suma,bo około 700zł chyba.
A może Sonikowa mogłaby poprosić Fundacje Niemiecką o zasponsorowanie ewentualnego leczenia po okazaniu faktur,to byłaby super sprawa,bo wtedy miałybyśmy 2 miesiące na plusie z tych pieniążków,co Panie z Niemiec przysyłają od roku.
Dziewczyny trzeba jakoś to rozwiązać,bo pieniądze leżą u Morii na ewentualne leczenie i leżą juz prawie rok,albo coś koło tego,a my łatamy dziury comiesięczne ostatkiem sił.Pomyślcie o tym i prosze niech Sonikowa sie wypowie,czy Fundacja Niemiecka byłaby tak dobra,żeby pomóc w ewentualnym leczeniu suni,bo póki co do tej pory Kładzi nic nie było,a przynajmniej nie było o tym wiadomości,więc chyba nie ma sensu trzymać pieniędzy,żeby leżały i pachniały,a co miesiąc żebrać o wpłaty jednorazowe.Jak się na to zapatrujecie?

przypomniało mi sie...[B]Piromanko[/B] w ostatnim rozliczeniu napisałaś moją deklarację za listopad,a to była za październik.Za listopad wyśle w listopadzie:)

Link to comment
Share on other sites

Goniu, niedawno rozmawiałam z Morią, niedługo ma się udać z Kładką do weterynarza zaszczepić ją i sprawdzić czy wszystko jest okej z uszkami. Renatko, to jest bardzo dobry pomysł, Sonikowa, proszę zapytaj się czy to jest możliwe, gdy dostaniemy odpowiedź pomyślimy co i jak.

Dzięki za wskazówki, wszystkie pomysły i podpowiedzi są dla mnie ważne. Przecież nigdy nie wiemy wszystkiego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Goniu, niedawno rozmawiałam z Morią, niedługo ma się udać z Kładką do weterynarza zaszczepić ją i sprawdzić czy wszystko jest okej z uszkami. Renatko, to jest bardzo dobry pomysł, Sonikowa, proszę zapytaj się czy to jest możliwe, gdy dostaniemy odpowiedź pomyślimy co i jak.

Dzięki za wskazówki, wszystkie pomysły i podpowiedzi są dla mnie ważne. Przecież nigdy nie wiemy wszystkiego :)[/QUOTE]OOO...no to fajnie , ze pójdzie do weta:) To juz niemłoda dziewczynka jest wiec takie wizyty sa potrzebne. MAm nadzieję, ze bedzie miala przy okazji zrobione wyniki- morfologię i biochemię,zbadane serduszko...no i te uszka:)
Renia ma fajny pomysł...rzeczywiście...gdyby Fundacja niemiecka zgodziła się na opłacanie leczenia Kladzi, to pieniązki ktore ma Moria zebrane (ponad chyba 200 euro) moglyby służyć na conajmniej dwa miesiace i jeszcze by zostało:) W tym czasie na koncie Kladzi tez by sie zebrała fajna sumka "zapasu" i sytuacja finansowa Kladzi znacznie by sie ustabilizowała:) A i Kamila byłaby spokojniejsza:) NO, to w takim razie trzymam kciuki za powodzenie i czekamy na odpowiedź cioteczki sonikowej:):)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, bardzo ciesze sie, ze znow tyle osob pojawilo sie na watku. To zawsze dobrze wrózy psiakowi.

A teraz po kolei:
1.Wpłaty z Niemiec.
Przecież to nie była żadna tajemnica, że są. Są od ponad roku i właśnie dlatego, że się pojawiły, częśc osób,w tym i ja, zmniejszyły swoje deklaracje. Zawsze miały to byc po prostu pieniadze na potrzeby Kładki - hotel, ogłoszenia, weterynarz jesli jest potrzebny. Panie z Niemiec nie pytają o szczególy, bo to osoby prywatne, a nie fundacja. Poniewaz wtedy Kładka miała nadmiar deklaracji, byc może pieniądze z Niemiec nie były wydawane na hotel, ale odkładane. Ile i jak zostało zużytych - nie wiem. Nie prowadze finansów Kładki, odpowiadam za kontakty ze stroną niemiecką i staram się to robić rzetelnie.
To muszą wiedzieć Kamilawa i Moria, i na pewno dadzą nam znać czy są jakieś "oszczędności" Kładki.

2. Co do weta - do tej pory Kładka nie miała specjalnych potrzeb. Jeśli się pojawią, będziemy myśleć - od tego tu jesteśmy. Nie mogę poprosić Fundacji o objęcie opieką Kładki, bo po pierwsze, nie jest psem w wyjątkowo trudnej, nagłej potrzebie, a tylko takie wchodzą w rachubę. Po drugie, jak już pisałam na wątku Spajkiego, który chyba wszyscy tu czytają, przypadki pomocy dla indywidualnych psów są sporadyczne, głowna pomoc idzie do polskich schronisk. Spajki dostał opiekę medyczną, bo o pomoc dla niego zwróciła się do mnie bezposrednio Moria akurat w chwili, gdy Niemcy zakończyli pomoc dla kaukazów Biafry. Przedstawiłam wteyd kilku kandydatów na to miejsce - pomoc otrzymał Spajki i Łysek z Rudy (niestety, wczoraj przeszedł za TM ***). Jeśli Kładka będzie pilnie potrzebowała leków, operacji -- będę oczywiscie próbować, ale na razie chyba nic naszej babuni nie grozi?

3.Zadzwonie do Morii i zapytam oczywiscie czy są jakieś oszczednosći i czy wystarcza one na weta. Jesli nie, lub bedzie ich mało - postaram się te pieniądze zdobyć takimi sposobami jakimi będę mogła - również tu na dogo.

Laro, przepraszam, nie napisalam -- po prostu zrob wyroznione allegro i przeslij mi numer konta, zaplace za wyroznienie....

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki sonikowa za wyczerpująca odpowiedź:)
No to czekamy na rozliczenie pieniązkow ktore wpływały do Morii od listopada ub.roku i bedziemy wiecej wiedzieć, na czym "stoimy" finansowo...
Tak, czy siak-skoro Kładzia do weta ma iśc niebawem, jak pisała Kamilka, mam nadzieje, ze zrobią jej kontrolne wyniki krwi wiec tez bedziemy wiedziec, jak ze zdrówkiem, bo w zasadzie faktycznie poi co nie bylo zadnych sygnałow, zeby cos ze zdrówkiem było nie tak i nie ma sensu "męczyć " niemieckiej fundacji:;):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'] Tak, czy siak-skoro Kładzia do weta ma iśc niebawem, jak pisała Kamilka, mam nadzieje, ze zrobią jej kontrolne wyniki krwi wiec tez bedziemy wiedziec, jak ze zdrówkiem, bo w zasadzie faktycznie poi co nie bylo zadnych sygnałow, zeby cos ze zdrówkiem było nie tak i nie ma sensu "męczyć " niemieckiej fundacji:;):)[/QUOTE]

Nie martw sie Goniu, jak bedzie potrzeba - tfu, tfu, oby nie - na pewno znajdą sie pieniądze na leczenie :-) Najwazniejsze, zeby okreslić ostatecznie czy Kładka ma kłopoty finansowe czy nie. To troche zalezy od nas, wpłacających.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Nie martw sie Goniu, jak bedzie potrzeba - tfu, tfu, oby nie - na pewno znajdą sie pieniądze na leczenie :-) Najwazniejsze, zeby okreslić ostatecznie czy Kładka ma kłopoty finansowe czy nie. To troche zalezy od nas, wpłacających.[/QUOTE]No z tego, co pisałyście tu na wątku, to chyba nie ma powodu do zmartwień o kaskę:) Ogłoszeń Moria nie robiła chyba, to z tych zgromadzonych pieniazkow nie było brane, u weta Kladzia jeszcze dotąd nie była a za hotelik bylo płacone prawie cały czas z pieniazkow darczyńców 300 zł za kilkoma wyjatkami, więc na pewno z tej kasy, ktora wplywala na konto Morii sporo zostalo..zreszta poczekamy na rozliczenie tej kwoty i wszystko bedzie jasne:)
A wiadomo sytuacja finansowa to zawsze w głownej mierze zalezy od wpłacających:) Skoro mamy ok 80 zł miesiecznych deklaracji z Niemiec, to potrzeba nam "tylko" ok 220 zł...deklaracji, a tyle Kładzia juz ma:) Chyba, ze nie bedą ludzie wplacać..

Link to comment
Share on other sites

Moria, myślę, że zaglądasz na wątek Kładzi, proszę wyślij mi rozliczenie tych niemieckich pieniążków na maila, jeśli nie chcesz nic na dogo pisać :) Zobaczymy ile ich dokładnie jest, ile poszło czy pójdzie na weta i myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby żeby znalazły się one u Ani na koncie i z nich łatalibyśmy dziury. Dodam, bo zapomniałam chyba napisać, że 100 zł z niemieckich pieniążków poszło na załatanie dziury w tym miesiącu.
Czasem mogę kilka dni nie odpowiadać, mam remont nadal i jest straszny bałagan, także podaję nr telefonu do siebie: 606502865 można do mnie ciągle dzwonić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Moria, myślę, że zaglądasz na wątek Kładzi, proszę wyślij mi rozliczenie tych niemieckich pieniążków na maila, jeśli nie chcesz nic na dogo pisać :) Zobaczymy ile ich dokładnie jest, ile poszło czy pójdzie na weta i myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby żeby znalazły się one u Ani na koncie i z nich łatalibyśmy dziury. Dodam, bo zapomniałam chyba napisać, że 100 zł z niemieckich pieniążków poszło na załatanie dziury w tym miesiącu.
Czasem mogę kilka dni nie odpowiadać, mam remont nadal i jest straszny bałagan, także podaję nr telefonu do siebie: 606502865 można do mnie ciągle dzwonić :)[/QUOTE]KAmilko..czy Moria sie odezwała..?Cioteczko sonikowa...pisałas, ze zadzownisz do hoteliku i zapytasz o finanse, ktore powinny byc na koncie Kładzi...czy juz cos wiadomo??Uwazam, ze pomysł kamilawy na wysłanie pozostalych pieniedzy(po rozliczeniu oczywiscie)na konto piromanki, jest dobry, przynajmniej bedziemy miec wszystko jasno i przejrzyście...poki co kasa na leczenie jak widze nie jest potrzebna a deklaracji brak..wiec bedzie chyba slusznie, kiedy będziemy wiedziec "na czym stoimy" my i Kładzia przede wszystkim:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Cioteczko sonikowa...pisałas, ze zadzownisz do hoteliku i zapytasz o finanse, ktore powinny byc na koncie Kładzi...czy juz cos wiadomo??Uwazam, ze pomysł kamilawy na wysłanie pozostalych pieniedzy(po rozliczeniu oczywiscie)na konto piromanki, jest dobry, przynajmniej bedziemy miec wszystko jasno i przejrzyście...poki co kasa na leczenie jak widze nie jest potrzebna a deklaracji brak..wiec bedzie chyba slusznie, kiedy będziemy wiedziec "na czym stoimy" my i Kładzia przede wszystkim:)[/QUOTE]

Rozmawialm bardzo ogolnie i w pospiechu, teraz bylam troche w biegu, ale odezwe sie do Morii, oczywiscie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...