Jump to content
Dogomania

Kładka nie ma pieniędzy na opłacenie hoteliku! Każdy grosz potrzebny! HELP!


kamilawa

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamilawa']Przepraszam Goniu, dopiero dziś na dłużej mogę spokojnie usiąść i odpowiedzieć na Twoje pytania :)

Umowę o hotelowanie chcę podpisać jak najszybciej, ale chcę, by w tym papierku znalazło się wszystko co potrzebne, różne punkty i tak dalej, chcę, aby wszystko było w niej jasne. Czy jest tu na dogo wzór takiej umowy bym mogła zobaczyć jak to wszystko ma wyglądać? Ja jako osoba niepełnoletnia jako tako umowy podpisać nie mogę (mogę, ale najlepiej będzie by była to osoba pełnoletnia) dlatego poproszę Kamilę, kierowniczkę iławskiego schroniska, jednak chciałabym by i mój podpis tam się znalazł, z prostego powodu - czuję się za Kładkę odpowiedzialna i ja też mam pewne 'obowiązki'.

Sprawę opłaty chyba wyjaśniłam, napisałam wczoraj, że rozmawiałam z Morią i poprosiłam, by poczekała na wpłatę kilka dni. W tym miesiącu wysyłamy 200 złotych.

Ostatnie ogłoszenia jeśli dobrze pamiętam były wystawiane na dane Morii, ale musiałaby mi podpowiedzieć AgusiaP, bo to ona kupiła czy też zrobiła Kładce ogłoszenia (dziękuję). Ostatnio nie miałam czasu dlatego tekst i dane były najprawdopodobniej wzięte z pierwszej strony.

Jeśli w przyszłości znajdzie się osoba chętna zaadoptować naszą Kładzię to oczywiście dom będzie sprawdzony (jeśli będę mogła sama pójdę na wizytę, jeśli nie poproszę kogoś zaufanego). Jednak prawdziwy dom to jest to, nie rozumiem po co miałaby zostawać wtedy w hoteliku :) Przenosić do innego hotelu, a do prawdziwego, jedynego domku to dwie różne sprawy.

Ostatnie ogłoszenia pewnie już wygasły, dlatego niedługo zrobię je Kładce z danymi do mnie, telefonem i mailem. W razie gdy nie będę znała odpowiedzi na jakieś pytanie ewentualnego przyszłego domku skontaktuje się z Morią.


Mogłam przeoczyć jakieś pytanie, w razie co pisz proszę :)[/QUOTE]

[quote name='kamilawa']tak, jest to mój numer telefonu i mail. Dziękuję za pomoc :)[/QUOTE]Dziekuje Kamilko za szczególowe odpowiedzi na moje pytania:)TAk, jak pisalam wcześniej, spokojna będe dopiero wtedy, jak Kładeczka bedzie miala juz podpisana umowę na hotelowanie (czyli zrzeczenie się jakichkolwiek praw do psa przez Morie). Zdizwiłas się o pytanie "CZy bedzie mogła pość do DS jeśli takowy sie znajdzie..."...no o to chodzi, że na Spajkusia włąsnie czekał DS...ale Moria przypomniała sobie nagle, że ma umowe adopcyjną i Spajki jest jej własnościa, wobec czego nam Go nie odda...:( Nie chcialabym, aby taka sytuacja sie powtorzyła (bo MOria tak "załatwiła" juz dwa psy- Farta i Spajka)...
KOlejne pytanie- mamy na dziś 100 zl, Moria zgodziła się kilka dni poczekać...napisałas Kamilko, ze w tym miesiacu będzie 200 zł...??Skąd ta kwota??CZy to będzie jakas zniżka (Ja na Spajkusia nie moglam nawet 30 zł zniżki dostać)czy po prostu zostanie Kladzi dług 100zł na kolejny miesiac..?? No i skąd weźmiemy to 200 zł, skoro mamy 100?? JAk długo Moria zgodziła sie poczekać..?? Bo kilka dni, to już minęło...:(...Zeby też nie stało się tak, że Kladzia będzie miala dlug, znajdzie się DS a Moria nie odda suni, bo najpierw musimy spłacić dług..:(
PRzepraszam, że ja tak pisze..chcialabym rozwiac wszelkie watpliwosci, zeby znow nie przezyc rozczarowań... mam jak wiecie przykre doświadczenia...:( Kiedy zabraklo nam pieniązkow na wpłate dla Spajka, Moria zgodziła sie na opłate w ratach a kilka dni później wyskoczyła na wątku z pretensjami,pisząc, ze sobie nie zyczy takiego "kapania" nazywając wpłaty od darczyńców "jałmużną"..:( Wolałabym więc wiedziec "na czym stoimy" my a przede wszystkim Kładeczka...
Ciesze się, że ogłoszenia sa juz z kontaktem do Ciebie Kamilko:)
Aaaaaaa....i postaram sie o wzór takiej umowy, o jaka prosisz...mam nadzeje, że uda mi sie zdobyć...poprosze tylko o maila, abym mogła wysłać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Czy ktoś mógłby pomóc? :( Ja przepraszam, z powodu sytuacji w domu wiszę z wpłatą... w następnym miesiacu zapłace za dwa miesiące. W złym czasie to wszystko wypadło...[/QUOTE]

Kamilko nie mogę do Ciebie wysłać PW. Ja wpłacę Twoją deklaracje za październik to 20 zł tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Czy nr konta się zmienił? Proszę na PW na wszelki wypadek- dorzucę parę groszy Kładzi.[/QUOTE]
Z tego, co mi wiadomo, nie zmienił się numer (tzn zależy kiedy ostatnio wpłacałaś Goniu, bo raz jeden kiedys dawno, się zmienił- z konta cioteczki Ihabe zdaje mi się na konto Piromanki:):))
DZiękujemy w kazdym razie za pomoc dla Kładzi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...