Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Gadalam wczoraj dlugo z DT Tobiego i chyba niestety nie widzimy efektow rehabilitacji, na ktore liczylismy. Nawet nie chodzi o to, ze nie ma poprawy - chociaz byc powinna bo dzialamy duzo przeciwbolowo. Jest pogorszenie.

Na spacerach Tobi siada czasami juz po 10 minutach. A chodzimy z nim naprawde lapa za lapa. Ma momenty radochy kiedy podbiega ale pogoda chyba mocno daje mu sie we znaki.

Dr Olkowski przeskanowal go juz dokladnie, zrobil co mogl ale w sumie uprzedzal, ze Tobi nie jest mlodzieniaszkiem, na pewno w przeszlosci mial spore niedobory zywieniowe, a wypadek tez zrobil swoje.

Byc moze musimy dzialac bardziej przeciwbolowo i przeciwzapalnie, jak w przypadku starszych pieskow i pogodzic sie z tym, ze Tobi nigdy nie bedzie chartem. I ze musimy skupic sie na jego komforcie zycia i przestac ciagac go po wetach. Czasami praw natury sie nie przeskoczy.

Szukamy z Kasia jakis dobrych suplementow. Rozgladam sie za jakim ortopedycznym poslankiem dla misia. I zobaczymy jak bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2018 o 09:19, moyogi napisał:

Gadalam wczoraj dlugo z DT Tobiego i chyba niestety nie widzimy efektow rehabilitacji, ...

Byc moze musimy dzialac bardziej przeciwbolowo i przeciwzapalnie, ...

Jak już chyba pisałam przy takiej pogodzie wszystko boli..

Nawet mi nic oprócz przeciwbólowych leków nie przynosi ulgi. Ból dzięki tabletkom nie mija ale chociaż jest do wytrzymania i myślę,że u Misia jest tak samo. Mi rehabilitacje już dawno nie dają poprawy, ulgi w bólu.

Trzymaj się Misiaczki. Byle do wiosny ;)

Link to comment
Share on other sites

W sobote DT byl na wyjezdzie, wiec spedzilam z Tobim wiecej czasu. Z wycieczki do parku nic nie wyszlo bo siapilo, a i lapki tak sobie chodzily.

Za to poznalam nowe zabawki misia - lwa do szarpania i skarpete z suplem do trzymania w paszczy i warczenia "nie oddam" :) 

I przypominam sobie, jak dlugo ten psiak nie umial sie bawic zupelnie niczym. Strach do pilek pozostal do dzis niepokonany.

Pocieszny ten stworek.

IMAG8131-600x1067.jpg

IMAG8133-1067x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...