Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

3 minuty temu, Ania :) napisał:

Niech się hartuje młody :p jak sam wchodzi i nie pokazuje po sobie, że mu zimno to ja bym nie broniła :) z resztą Brando od zawsze cały rok może pływać, jeśli staw nie jest zamarznięty :) 

Barko miał tak samo. Uwielbiał wode niezależnie od temperatury.

Link to comment
Share on other sites

Tak sie cieszyłam że trafiłam do bloku gdzie lubią psy, bo jest ich na prawdę dużo. Jednak na myśleniu sie skończyło. Mamy bardzo niemiłą sytuacje z sąsiadka z dołu. 

Przeszkadza jej to jak psy i my chodzimy po podłodze.  Co śmieszniejsze na podłodze mamy duży dywan żeby mały sie nie ślizgał. Sypialnia jeszcze nie zrobiona wiece jest zamknięta. 

Czy wiecie gdzie moznae kupić skrzydła dla psa ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ania :) napisał:

Ludzie to już nie mają się o co czepiać, serio... Cieszę się, że mieszkam w domku. 

Też mi się marzy kiedyś mieć dom

A co do tuptania, to Blu wiem, żę potrafi głośno tuptać, ale sąsiadka z dołu lepiej niech nie przychodzi się skarżyć bo u niej dziennie są dzieci z ich córeczką. A ta mała to taki rozwrzeszczany bachor , że szok. A najbardziej nienawidzę jak zostaje u babci na noc, bo babcia już kompletnie sobie z tym dzieckiem nie radzi i wrzeszczy toto o wszystko...Także Blu to i nie jest głośny

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Patikujek napisał:

Też mi się marzy kiedyś mieć dom

A co do tuptania, to Blu wiem, żę potrafi głośno tuptać, ale sąsiadka z dołu lepiej niech nie przychodzi się skarżyć bo u niej dziennie są dzieci z ich córeczką. A ta mała to taki rozwrzeszczany bachor , że szok. A najbardziej nienawidzę jak zostaje u babci na noc, bo babcia już kompletnie sobie z tym dzieckiem nie radzi i wrzeszczy toto o wszystko...Także Blu to i nie jest głośny

Kiedyś jak mieszkaliśmy w bloku i ja miałam jakieś 11 lat a mój brat 3 lata młodszy. No i wiesz jak to taki dzieciak a to jakimiś samochodzikami małymi jeździł po podłodze, a to klocki układał no i sąsiad z dołu przyszedł że mu się lampa rusza na suficie, że co to za bachory tu biegają.. A serio nie bylismy glosnymi dziećmi, bo moja mama bardzo tego pilnowała, bo sama takich wrzeszczacych dzieci nie lubi... No to minęło parę miesięcy to ten zaczął na trabce grać :p później chyba jakiś sąsiad mu uwagę zwrócił to przeniósł się do garażu, a garaż miał pod naszym balkonem :p na szczęście w końcu się wyprowadził :P 

Link to comment
Share on other sites

Udało sie w końcu pojechać w teren i zrobić zdjęcie Panu Misiowi Sauronowi. Koń jest z terenu na teren co raz spokojniejszy. 

Pojechaliśmy do wioski Raczki gdzie Ciocia ma wiejską chałupe, zrobiła nam pyszny kociołek i do tego kawke :D

Oczywiście ja jako GPS jestem okropny no ale cóż. 

Baron w końcu pojął że lepiej jest załatwiać sie na dworze i dostać smaczka niż w domu gdy nie ma nic. 

 

56c4378d1facceb7med.png

7029879077c1b7damed.jpg

37dde6144c640339med.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

ładne te nowe dogo :D

2764.png<3 BARON  Madra Rua  2764.png<3
B-litter Madra Rua 11.11.2017, 11 boys and girl
Sire: MultiCh, IntCh CIB, Multi BIS working, FTI, FTII Gleam of Sky MY SWEET PRINCE "Carlos”
(Thendara SNOW LIMIT imp. UK x Meldor-Sett EVENING SKY )
Dam: XAJA Of The Frison Field "Nelly" imp. Netherland
(Garden Star's Irish WRIGLEY imp. Hungary x PAULETTE Of The Frison Field)

page.jpg

DSC_0129.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jejku, przez Barona podobają mi się setery! Uwielbiam psy o atletycznej budowie! no kurcze! a chłopak pięknieje z sesji na sesję!

Okolice masz śliczne... <3

Cexkaj czekaj, na swój czas czekają jeszcze zdjecia z owczarkim australijskim :D

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ty nie siedź na necie, jak masz burzę.... bo Ci pierdyknie w sprzęt :D

nawet na zdjęcia poczekam.

Bez ryzyka nie ma zabawy :D

wgl psy wymyśliły sobie nową zabawę, wbiegają na łóżko, z łóżka na dywan i rozbiegają sie na kafle.... 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kropi124 napisał:

Bez ryzyka nie ma zabawy :D

wgl psy wymyśliły sobie nową zabawę, wbiegają na łóżko, z łóżka na dywan i rozbiegają sie na kafle.... 

też tak mówiłam to czasu nie walnęło w naszą antenę i zaśnieżyło telewizor :D

To wyobraź sobie jak mój kot prowokuje ciężkiego psa do skakania po meblach i gonitwie między krzesłami... kot przebiegnie pod... a pies zdołą wszystko poprzewracać :D

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia psów, lubię setery, kiedyś biegałam z takim rudzielcem na spacery - pies był sąsiada a ja miałam kilkanaście lat ale do psów ciągnęło mnie od małego. Zazdroszczę koni, kocham konie ale mieć niestety nie mam szans. A fryzx to cudo.

Podoba mi się, że kasrmisz psy mięsem a nie tymi przereklamowanymi suchymi, pies to drapieżnik i powinien jeść przede wszystkim mięso, oczywiście z dodatkami jak warzywa, nabiał, czasem nawet ryż. A suche to paskudztwo.

ja mam psy 50 lat, zawsze jadły naturalnie i były zdrowe, nie wiem co to alergie, biegunki i nne przypadłości.

Życzę powodzenia na wystawach, sama też hodowałam i wystawiałam swoje i nawet parę championów się przytrafiło choć kocham wszystkie psy, kundelki też.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 14:45, dwbem napisał:

Piękne zdjęcia psów, lubię setery, kiedyś biegałam z takim rudzielcem na spacery - pies był sąsiada a ja miałam kilkanaście lat ale do psów ciągnęło mnie od małego. Zazdroszczę koni, kocham konie ale mieć niestety nie mam szans. A fryzx to cudo.

Podoba mi się, że kasrmisz psy mięsem a nie tymi przereklamowanymi suchymi, pies to drapieżnik i powinien jeść przede wszystkim mięso, oczywiście z dodatkami jak warzywa, nabiał, czasem nawet ryż. A suche to paskudztwo.

ja mam psy 50 lat, zawsze jadły naturalnie i były zdrowe, nie wiem co to alergie, biegunki i nne przypadłości.

Życzę powodzenia na wystawach, sama też hodowałam i wystawiałam swoje i nawet parę championów się przytrafiło choć kocham wszystkie psy, kundelki też.

Dzięki :) Do mięsa przekonała mnie bardziej hodowczyni, ja i owszem czytałam dużo itd. ale same podroby mnie odstraszały :)

 

Dnia 8.04.2018 o 09:35, Paulina94 napisał:

Ale on już duży :)

No 5 miesięcy i kawał chłopa :)

4 godziny temu, Patikujek napisał:

@kropi124 kiedy wy macie w planach debiut wystawowy?

Powinniśmy mieć 30.06/01.07 w tym roku w Szczecinie :)

DSC_0130.jpg

DSC_0183.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...