Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

Dnia 3.06.2018 o 20:56, Patikujek napisał:

WOW ile fot

Ale najpiękniejsza ta przy zachodzie słońca =, gdzie psiaki biegną w wodzie!!!!

A dziękuje <3 W ogóle, wiesz że te zdjęcia są ujowo zrobione bo aparat chyba mi umiera ;D I wszystkie zdjęcia są ciemne ale od czego jest LR :P

Dnia 8.06.2018 o 23:29, Paulina94 napisał:

Kiedy on tak urósł :D Przecież jeszcze chwilę temu był taki malutki :P

A bransoletka ze zdjęciami psów... super :)

On jest dalej malutki :P

No tylko spójrz na te zdjęcia :P Na kolankach się mieści :P

b5.JPG

b.JPG

baron.JPG

bp4.JPG

DSC_0104.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładny jest. Wczoraj byłam na wystawie w Krakowie, przyglądałam się seterom. Nie jestem znawczynią, ale wśród irlandów prawie każdy był "inny". Różne typy budowy, głowy, sierści, wielkości... A Twój jest w jakim typie, angielskim czy amerykańskim? Wybacz, ale jeszcze nie potrafię tak rozpoznać :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Maghda napisał:

Bardzo ładny jest. Wczoraj byłam na wystawie w Krakowie, przyglądałam się seterom. Nie jestem znawczynią, ale wśród irlandów prawie każdy był "inny". Różne typy budowy, głowy, sierści, wielkości... A Twój jest w jakim typie, angielskim czy amerykańskim? Wybacz, ale jeszcze nie potrafię tak rozpoznać :)

 

Będziemy dążyć do angielskiego. Bo tu chodzi głównie o styl strzyżenia i przygotowania psa na wystawę. Chociaż amerykańskie wydają mi się masywniejsze.

Ja chcę psa o rozbudowanej i głębokiej klatce piersiowej z dużą głową. Co z tego wyjdzie zobaczymy bo mały ma 7 miesięcy a rosnąć będzie max do 3 lat ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...