Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 11.09.2019 o 17:39, Aldrumka napisał:

22.08. 2019  stan konta 717,98 zł

wpłaty: seramarias 20 zł

GosiaB 60 zł

shoto 20 zł

elficzkowa (VIII, IX) 40 zł

anica 20 zł

Istar19 10 zł

b-b 20 zł

janka@ 20 zł

Aldrumka 20 zł razem 230 zł

wydatek:

hotelik + pipeta przeciwkleszczowa 263,48 zł

11.09. 2019  stan konta 684,50 zł

 

Dnia 17.09.2019 o 21:58, Aldrumka napisał:

11.09. 2019  stan konta 684,50 zł

wpłata

Dulska 20 zł

12.09. 2019  stan konta 704,50 zł

Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom za wytrwałe wspieranie Roksi :) 
Powoli nadrabiam wrześniowe zaległości, dzisiaj naniosłam aktualizację na posty rozliczeniowe. Przepraszam za poślizg czasowy. Jestem wdzięczna, że skarbnikiem Roxi jest Aldrumka, sama kompletnie nie dałabym rady - Aldrumko, dziękuję. 0vishenka_33.gif

Dziękuję też, ża zaglądacie na wątek - Roksi ma niezłe grono fanów, które nie zawodzi, gdy ja nie mam jak zajrzeć :) Lubię oglądać uszatkowe zdjęcia, jest taka szczęśliwa...
Ogłoszenia aktualizuję na bieżąco: dodaję nowe zdjęcia, nieco zmieniam opis, przenoszę na inne miasto... ale w gruncie rzeczy cieszę się, że nikt nie dzwoni, bo byłoby ciężko znaleźć dom lepszy niż Moli@. Ja wiem, że może to paskudne, co piszę, ale mam zasadę taką, że nie wydaję w warunki gorsze niż pies ma obecnie. A Roxi jak się obecnie ma to każdy widzi :)
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2019 o 15:31, Tyś(ka) napisał:

 

Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom za wytrwałe wspieranie Roksi :) 
Powoli nadrabiam wrześniowe zaległości, dzisiaj naniosłam aktualizację na posty rozliczeniowe. Przepraszam za poślizg czasowy. Jestem wdzięczna, że skarbnikiem Roxi jest Aldrumka, sama kompletnie nie dałabym rady - Aldrumko, dziękuję. 0vishenka_33.gif

Dziękuję też, ża zaglądacie na wątek - Roksi ma niezłe grono fanów, które nie zawodzi, gdy ja nie mam jak zajrzeć :) Lubię oglądać uszatkowe zdjęcia, jest taka szczęśliwa...
Ogłoszenia aktualizuję na bieżąco: dodaję nowe zdjęcia, nieco zmieniam opis, przenoszę na inne miasto... ale w gruncie rzeczy cieszę się, że nikt nie dzwoni, bo byłoby ciężko znaleźć dom lepszy niż Moli@. Ja wiem, że może to paskudne, co piszę, ale mam zasadę taką, że nie wydaję w warunki gorsze niż pies ma obecnie. A Roxi jak się obecnie ma to każdy widzi :)
 

No! i nic więcej ,nie trzeba dodawaćokok.gif  Serdeczności zostawiam :)))

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Moli@ napisał:

Chcemy zamówić dla naszych psów adresówki (metalowe czerwone serduszka)

- imię

- numer telefonu

- "Zgubiłem się - pomóż"

https://allegro.pl/oferta/identyfikator-adresowka-metalowa-dla-psa-serce-7936222395?fromVariant=7936138387

Może zamówić Roxi?

Proszę, zamów - to bardzo dobry pomysł.

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to ja adresówki od lat kupuję od sprzedawcy Edeil5 i nigdy się nie zawiodłam. Wybór jest ogromny: morze kolorów i wzorów, można zamówić albo z laminatu, albo że szkła akrylowego - mnie najbardziej przypasował do gustu laminat (ładnie prezentuje się w kolorze zielonym z białym grawerem). Niektórzy wolą szkło, ale u mnie szybko (w przeciągu ok. roku)  rysował się i stawał brzydki, z laminatem nie ma tego problemu. Ja zamawiam zazwyczaj hurtowo (dla bezdomniaków i swojego psa na wszystkie szelki i obróżki, które ma), służą długo :) Obecne adresówki nosi od 3lat (jedna przynitowana do obroży, reszta na szelkach) i laminat wygląda niemal jak nówka, szkło niestety się porysowało przez ten czas, więc podmieniłam na nowe, które miałam  w zapasie. Przy tej ofercie:

https://allegro.pl/oferta/identyfikator-adresowka-kup-2-otrzyma-1gratis-w21-6766489566

dostaje się gratisową jedną - trzy lata temu jak zamawiałam 6 z tej oferty (dla 3 różnych psow) to dostałam 3 w gratisie (dla każdego psa po jednej dodatkowej). Pozytywnie się zaskoczyłam wtedy :)

Nie narzucam oczywiście wyboru, ale pomyślałam że napiszę  przy okazji skoro to sprawdzony sprzedawca. I na adresówkę za 5zł to każdego stać :) Jednak jak masz sprawdzone źródło i chcesz metalowe to kup tam, ja tak tylko przy okazji :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Proszę, zamów - to bardzo dobry pomysł.

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to ja adresówki od lat kupuję od sprzedawcy Edeil5 i nigdy się nie zawiodłam. Wybór jest ogromny: morze kolorów i wzorów, można zamówić albo z laminatu, albo że szkła akrylowego - mnie najbardziej przypasował do gustu laminat (ładnie prezentuje się w kolorze zielonym z białym grawerem). Niektórzy wolą szkło, ale u mnie szybko (w przeciągu ok. roku)  rysował się i stawał brzydki, z laminatem nie ma tego problemu. Ja zamawiam zazwyczaj hurtowo (dla bezdomniaków i swojego psa na wszystkie szelki i obróżki, które ma), służą długo :) Obecne adresówki nosi od 3lat (jedna przynitowana do obroży, reszta na szelkach) i laminat wygląda niemal jak nówka, szkło niestety się porysowało przez ten czas, więc podmieniłam na nowe, które miałam  w zapasie. Przy tej ofercie:

https://allegro.pl/oferta/identyfikator-adresowka-kup-2-otrzyma-1gratis-w21-6766489566

dostaje się gratisową jedną - trzy lata temu jak zamawiałam 6 z tej oferty (dla 3 różnych psow) to dostałam 3 w gratisie (dla każdego psa po jednej dodatkowej). Pozytywnie się zaskoczyłam wtedy :)

Nie narzucam oczywiście wyboru, ale pomyślałam że napiszę  przy okazji skoro to sprawdzony sprzedawca. I na adresówkę za 5zł to każdego stać :) Jednak jak masz sprawdzone źródło i chcesz metalowe to kup tam, ja tak tylko przy okazji :)

 

U nas psy nie są "grzeczne" ,) w trakcie zabawy plastikowe, akrylowe potrafią uszkodzić :(

Widzę, że przy 2 jeden gratis..., poproszę gratis dla szałaputów :)

Dzięki za namiar...

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Moli@ napisał:

U nas psy nie są "grzeczne" ,) w trakcie zabawy plastikowe, akrylowe potrafią uszkodzić :(

Widzę, że przy 2 jeden gratis..., poproszę gratis dla szałaputów :)

Dzięki za namiar...

Oj, to faktycznie może się nie sprawdzić... ale może tak szybko nie zabiją?
Mój faktycznie grzeczny i jedynak to te adresatki się sprawdzają.

8 minut temu, Moli@ napisał:

Dodzwoniłam się do producenta i uzgodniłam gratisy ,)

Tyś(ka)...., numer telefonu Twój na adresatce Roxi?

Świetnie :) 
Jeżeli nie masz nic przeciwko to wydaje mi się, że sensowniej będzie podać namiary do Ciebie. W razie zaginięcia jesteś pod ręką. A jak już Roxi pojechałaby na swoje to adresatka przyda się komuś innemu z Twojej bandy. 
Chyba, że wolisz, aby był mój numer to nie ma problemu, może być mój :) Dla mnie to bez większej różnicy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, to faktycznie może się nie sprawdzić... ale może tak szybko nie zabiją?
Mój faktycznie grzeczny i jedynak to te adresatki się sprawdzają.

Świetnie :) 
Jeżeli nie masz nic przeciwko to wydaje mi się, że sensowniej będzie podać namiary do Ciebie. W razie zaginięcia jesteś pod ręką. A jak już Roxi pojechałaby na swoje to adresatka przyda się komuś innemu z Twojej bandy. 
Chyba, że wolisz, aby był mój numer to nie ma problemu, może być mój :) Dla mnie to bez większej różnicy.

OK, z moim numerem telefonu...., dla Promyczka i Bartusia też (uzgodniłam z Wiosną).

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2019 o 23:57, Aldrumka napisał:

12.09. 2019  stan konta 704,50 zł

wpłaty

bakusiowa 30 zł

seramaias 20 zł

shoto 20 zł

2.10. 2019  stan konta 774,50 zł

Dziękuję za wpłaty i rozliczenie - naniosłam do postu na pierwszej stronie. :) Jestem spokojniejsza widząc taki plusik na koncie.

3 godziny temu, Moli@ napisał:

aa5936c21b2cbcd3med.jpg

 

73aefbeabf30d7abmed.jpg

 

Roxi, otrzymuje preparat witaminowy Nutribound..., efekty - poprawa wzroku (zdecydowanie pewniej porusza się po zmroku), sierść aksamitna :)

Cóż to za błogi wzrok :)

Świetnie, ja nawet nie wiedziałam o istnieniu takiego preparatu. 

3 godziny temu, rozi napisał:

:D   Chyba nigdzie się nie wybiera póki co.

 

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Chyba nie :)

Chyba nigdzie - nic mi o tym nie wiadomo :)
Cieszy się z emerytury u Moli@.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...