Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudniasty uszaty stworek :)
I jakie czyste uszka ma, smarujesz jej profilaktycznie?
 

Roxi ma uszka zdrowe, przepłukuję profilaktycznie, przy okazji przyzwyczaiła się do tego zabiegu.

 

https://www.mojszczesliwyzwierzak.pl/produkty/zdrowie/otifree

"Otifree, jest tak łagodny jak to tylko możliwe!

Otifree posiane neutralne pH. Zawiera mieszaninę swoistych związków oksyetylenowych w neutralnym, niedrażniącym, specyficznym dla uszu podłożu, o silnych właściwościach czyszczących i pielęgnacyjnych."

Link to comment
Share on other sites

Słoneczka życzymy :)

Wczoraj oczki czyste... dziś jedno załzawione. Ten typ tak ma..., wetka nie zalecała wchodzenia z lekami jedynie codzienne mycie. Po miesiącach ilość wydzieliny (wodnej) zdecydowanie mniejsza. Roxi musi mieć przemywane oczy rano i po spacerkach.

 

100_2717.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

A gdzieś Ty tę psinę naszą wywlokła? Na Dianki mostek?

( nie przytyła ona ciut? )

Nie tylko na mostek...:)

Nie przytyła a schudła po zimie... kilometry w łapkach ,). Wczoraj była piękna słoneczna pogoda, spacerowała z koleżeństwem ale zdjęcia nie wchodzą a nie umiem zmniejszyć :(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Moli@ napisał:

Nie tylko na mostek...:)

Nie przytyła a schudła po zimie... kilometry w łapkach ,). Wczoraj była piękna słoneczna pogoda, spacerowała z koleżeństwem ale zdjęcia nie wchodzą a nie umiem zmniejszyć :(

Też nie umiem, znaczy nie mam cierpliwości do zmniejszania, ale korzystam z takiego czegoś "zmniejszacz" w googlach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...