Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

57 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ super towarzystwo :) I nasza kochana Roxi! Wspaniale, że już nie kaszle.
Ma już coś p/kleszczowego? Jeżeli nie, proszę o zaopatrzenie babulinki. Pokleszczówki grasują...

Obroża powinna działać jeszcze miesiąc ale już zastanawiałam się czy nie zakropić dodatkowo a nową obrożę założyć od kwietnia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję.

Nie ukrywam, że jestem panikarą, jeżeli chodzi o kleszcze...

Ja siwieję ze strachu, w Michałowie panika, ludzie psy z długim / puszystym włosem zabezpieczają podwójnie - tableta + markowe obroże (słyszałam i widziałam w lecznicy). Haszczaki, owczarki długowłose..., inni strzygą (wet ma umowę z psią fryzjerką).

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

 

 właśnie miałam przekazywać pieniądze  czy od razu coś doliczyć ?

przepraszam, że znowu czas mi za szybko przeleciał

Krople od kleszczy, które kupuję od kilku lat dla psów ( w dawce odpowiedniej dla Roxi), kosztują około 12,00zł

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, seramarias napisał:

Zawsze się uśmiecham jak widzę jej zdjęcia w ruchu. Wyobrażam sobie jak przebiera tymi łapeczkami i z rozmachanym ogonkiem pędzi na śniadanie do domu. Roxi to wzorcowy model szczęśliwego seniora :)

Potrafi rozbawić :)

Link to comment
Share on other sites

"Sam filmik" okazał się problemem ,)

ucinam, nie nagrywam :(

coś tam jednak udało się, przepraszam za jakość ale pilnuję Roxi i usiłuję coś nagrać - aparatem fotograficznym ,) Mam nadzieję że w końcu załapię..., nie takie proste jakby się mogło wydawać ,)

joi wstawi gdy będzie miała czas.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

"Sam filmik" okazał się problemem ,)

ucinam, nie nagrywam :(

coś tam jednak udało się, przepraszam za jakość ale pilnuję Roxi i usiłuję coś nagrać - aparatem fotograficznym ,) Mam nadzieję że w końcu załapię..., nie takie proste jakby się mogło wydawać ,)

joi wstawi gdy będzie miała czas.

Dziękuję za wytrwałość :)

Jestem ciekawa tej naszej małej panny:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...