Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 22.04.2020 o 13:08, Aldrumka napisał:

a zapytali o wiek ? :) też miałam jakiś czas temu telefon - ale zaczynam od tego: czy wiedzą , ze to nie szczeniak

Nie zapytali akurat o wiek, ale zapytali o zdrowie. Napisałam, że jest bardzo dobre jak na psią babcię, tu krótko opisałam i dodałam ile ta nasza babcia może mieć lat. Nie było ciągu dalszego, ale zdziwiłabym się, gdyby było inaczej.

Jednak ktoś tam czasem pisze i dzwoni, fajnie - znaczy się, Roxi się podoba nie tylko nam Dogomaniakom :)

Dnia 22.04.2020 o 13:12, Aldrumka napisał:

 

jeszcze wpłata

anica  20 zł

20.04.2020 stan konta 607,51 zł 

Dziękuję :)
Dodam do rozliczenia jak tylko będzie taka możliwość, na razie w każdym wątku przy rozliczeniu pojawia się informacja o tym, że nie można edytować.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do babulinki, aby nie poszła całkiem w zapomnienie.

Wczoraj udało mi się edytować rozliczenie Oriona-Amika, jest teraz brzydsze (niekolorowe), ale lepsze takie niż żadne. W wolnej chwili zrobię to samo z rozliczeniem Roxi (bo nie mogę edytować postu z wydatkami i SALDO), niestety nanoszenie poprawek jest dość czasochłonne, a ja znowu na walizkach i pudłach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.04.2020 o 23:43, Tyś(ka) napisał:

Nie zapytali akurat o wiek, ale zapytali o zdrowie. Napisałam, że jest bardzo dobre jak na psią babcię, tu krótko opisałam i dodałam ile ta nasza babcia może mieć lat. Nie było ciągu dalszego, ale zdziwiłabym się, gdyby było inaczej.

Niech lepiej nikt nie pyta o Roxinkę,niech wszyscy się odczepią,bo gdzie jej będzie lepiej??? Niechchże ona już nie musi tęsknić i oglądać się znajomymi twarzami i kątami.Wiecie przecież,że starych drzew się nie przesadza...Roxi - przyspawaj się do swojej Pańci i nie daj sie ruszyć!

:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

cudne zdjęcia, psinki łapią słońce; a jak rozmaitość ras :)

 

14.05.2020  stan konta 527,51 zł

wpłata

janka@ 20 zł

20.05.2020  stan konta 547,51 zł

Rozmaitość ras i rozpiętość wiekowa... ale dogadują się :)

Dziś potwierdzę wpłaty. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.05.2020 o 23:22, bou napisał:

Niech lepiej nikt nie pyta o Roxinkę,niech wszyscy się odczepią,bo gdzie jej będzie lepiej??? Niechchże ona już nie musi tęsknić i oglądać się znajomymi twarzami i kątami.Wiecie przecież,że starych drzew się nie przesadza...Roxi - przyspawaj się do swojej Pańci i nie daj sie ruszyć!

:)

Pięknie ujęte :)

osobiście najchętniej usunęłabym ogłoszenia Roxi... przecież wszyscy wiemy, że suczka dom już ma i będzie ciężko znaleźć tak samo idealny! ;)

Ale nie wiem co na to Opiekunowie Roxi, tzn osoby które finansują jej utrzymanie... ja nie jestem decyzyjną w tej sprawie. Dla mnie ogłoszenia mogą wisieć, choć telefon od 2018 roku milczy poza tymi paroma incydentami... :)  no ale mam wrażenie, że suczka ma już dom i ogłoszenia wiszą trochę niepotrzebnie.

PS: Jak cudownie popatrzeć na tę szczęśliwą uszatkę paróweczkę :) Cudniasta, do schrupania!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2020 o 23:22, Aldrumka napisał:

wpłaty

bakusiowa 30 zł

seramarias 20 z

28.04.2020  stan konta 657,51 zł

 

 

Dnia 11.05.2020 o 14:40, Aldrumka napisał:

28.04.2020  stan konta 657,51 zł

wpłaty:

anica 20 zł

shoto 20 zł

elficzkowa 20 zł

Aldrumka 20 zł

b-b 20 zł

wydatek:

hotelik 250 zł

11.05.2020  stan konta 507,51 zł

 

Dnia 15.05.2020 o 23:13, Aldrumka napisał:

jeszcze jedna wpłata

Dulska 20 zł

14.05.2020  stan konta 527,51 zł

 

Dnia 20.05.2020 o 23:29, Aldrumka napisał:

cudne zdjęcia, psinki łapią słońce; a jak rozmaitość ras :)

 

14.05.2020  stan konta 527,51 zł

wpłata

janka@ 20 zł

20.05.2020  stan konta 547,51 zł

Dziękuję Wszystkim Opiekunom Roxanki za pamięć i wpłaty :)
Zaktualizowałam przed chwilą rozliczenie na stronie pierwszej.

Z racji, że Roxi ma troszkę pieniędzy na plusie, a badania były dawno (w kwietniu ub. roku) to pomyślałam czy nie jest najwyższy czas, aby badania powtórzyć? Moli@, drodzy Stałowicze... co o tym myślicie? Myślę o podstawowych badaniach, czyli morfologię rozszerzoną i biochemię...? Nie wiem czy jakoś szczególnie skontrolować stan nerek...? Jeśli Moli@ uważa, że również i one powinny być do kontroli to bardzo proszę. Zdaję się na lekarzy prowadzących Roxi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...